Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG Ben Trump yerine Ron DeSantis'in aday olacağını düşünüyorum. Seneye President Ronald Dion DeSantis diyeceğiz bence :p

• Yasaklı

@sonar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG Ben Trump yerine Ron DeSantis'in aday olacağını düşünüyorum. seneye President Ronald Dion DeSantis diyeceğiz bence :p

Oooo severiz kendisini.
    Gayet guzel bir secim bence.
    Olabilir neden olmasin.

Kendisi eski DEVGRU uyesi kahraman bir asker.

Militarist
    Maskulen
    Adam gibi adam.

Vatandas olsam seve seve oy atarim.

• Aranıza bugün katıldım. Ben de çekiliş sonuçlarını bekliyorum. Yavaş yavaş bütün konuları okumayı planlıyorum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.

• ⭐⭐

@Kaneqi hoş geldiniz 👏 bu kadar kısa zamanda bütün konuları okumak pek mümkün olmaz çok konu var 😂

• ⭐⭐

@Kaneqi aramıza hoş geldiniz. Konuları okumayı bitirmekte şimdiden başarılar uzun bir okuma süreci sizi bekliyor 🙂 kolay gelsin

• @Kaneqi hoşgeldiniz sefalar getirdiniz 🙂 bir kere başlayınca kendinize hakim olamayıp başlıktan başlığa geçecek bir tura kendinizi hazırlayın

• ⭐⭐

@Kaneqi Aramıza hoş geldiniz efenim 🗽

• Bu pasaport kalkması çok kötü oldu ya acaba kazanma oranı düşürecek mi yoksa fazla bi başvuru mu gelecek umarım gelmez.İşi çok saçma yürütüyorlar sorsan politika on numara derler. Resimden elenme var diyorlar ama çekiliş size çıkarsa görüşmede eleniyorsunuz vs vs. Zaten sizin hakkınızı elinizden alıyor.Bir sistem getirsene kardeşim ufak bi meblağ para koy başvuruya zaten ciddi olan adam 50-100$ çok görmeyecek, resmi otomatik AI ile kontrol ettir uygun değilse direkt çekilişi kazanamasın. Pasaport şartını koy vs vs diye gider.

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu pasaport kalkması çok kötü oldu ya acaba kazanma oranı düşürecek mi yoksa fazla bi başvuru mu gelecek umarım gelmez.İşi çok saçma yürütüyorlar sorsan politika on numara derler. Resimden elenme var diyorlar ama çekiliş size çıkarsa görüşmede eleniyorsunuz vs vs. Zaten sizin hakkınızı elinizden alıyor.Bir sistem getirsene kardeşim ufak bi meblağ para koy başvuruya zaten ciddi olan adam 50-100$ çok görmeyecek, resmi otomatik AI ile kontrol ettir uygun değilse direkt çekilişi kazanamasın. Pasaport şartını koy vs vs diye gider.

Nolur bu konu bi daha açılmasın her başvuru dönemi bunun üzerine uzunca tartışılıyor gınalar geldi 😂😂

• ⭐⭐⭐

seviyorum uleenn!

Los Angeles, California 🌅✈🌴

336534066_1349001839007867_3163123178863453090_n.jpg

Burgerci seni de unutmadım. Bi geleyim bak napcam sana 😂😂

( instagram.com/trystane )

• ⭐⭐

@Furkan-Aydın Çekilişi kazanma oranı, başvuran sayısına göre artık ne olur bilinmez.
    pasaport kalktığı için bu sene başvuran sayısında artış bekleniyor.
    resimden elenme var kural kitapçığında nelerden eleme yapıldığı yazıyor 😃
    Aslında bu çekiliş greencard vizesi çekilişi (elini kolunu sallayıp konsolosluğa gidip ben göçmen olmak istiyorum diyemiyorsun o yüzden bu çekiliş). kazanırsan birinci basamağa adım atıyorsun.
    ds260 formu doldurup gönderdiğinde mülakata çağrılırsan ikinci basamak.
    mülakatta yalan beyan yapmadıysan her şeyin tamamsa üçüncü basamak ile vizeyi alıyorsun.
    yalan yanlış beyan yaptıysan seni 3 hayır ile uğurluyorlar buraya kadar yaptığın harcamaların üstüne bir bardak su içiyorsun 😃
    bu bir hak değil bu bir çekiliş. çekilişi komple kaldırırlarsa ah vah nasıl kaldırırsınız hakkımız gitti kimsenin deme lüksü yok 😃 zorla çekiliş yaptırmıyorlar sonuçta.
    çekilişi parayla yapsalar bu seferde sırf paramızı almak için çıkartmıyorlar diyecekler 😃 paralı olmalı mı olmalı ama laf havada kalır.

• ⭐⭐

Seçim sonuçlarını değil de bu çekilişin sonuçlarını merak ediyorum.

• Kısaca birsey anlatmak istiyorum,
    Çok yakın bir arkadaşım vardı,yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi maddi durumları bizimkilerle aynı idi neyse gün geldiğinde arkadaşlığımız bitti ,ben senelerce yabanci ulke hayaliyle yaşadım kendim diller öğrendim neyse yaklaşık 2 sene önce eski arkadaşımı ailesinin Abdye gönderdiğini öğrendim açıkçası çok ama çok zoruma gitti imkan olmasına rağmen aileme senelerce dil ogrendigimi,pasaport ile en azından Sırbistan'a dahi olsa gitmek istediğimi söyleyince gülüp,hakketmedigimi söylediler.Bu yüzden green carda başvurdum, özellikle kalbim çok kırık olduğu için bunu buraya yazmak istedim herkese iyi şanslar

• Kimseye çıkmayacak ne olcak
    Pasaportluyken çıkmadıda şimdi nasıl çıksın tsunami gibi çöktü millet hersene daha fazla başvuru

• @hadi-BE uyumadan önce son gördüğüm şeyin bu harika fotoğraf olmasına sebebiyet verdiğin için teşekkürlerimi sunuyorum ☺

• @Kaneqi, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Aranıza bugün katıldım. Ben de çekiliş sonuçlarını bekliyorum. Yavaş yavaş bütün konuları okumayı planlıyorum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.

@Kaneqi aramiza hoşgeldiniz umarım okumayı seviyosunuzdur 😄

• @tolgasatir çok teşekkür ederim 🙏🏻

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Ozkan-aksan herkes bu sekilde basvuruyor ama sonucta birilerine mevla Nasip ediyor bu yuzden karamsarliga kapilmayin Hersey allahtan

• ⭐⭐

@diablo_ercan mantikli konustun bence bu cekilise cok bel baglamamak lazim piyango gibi ya cikarsa. Basvur gitsin cikarsa gidersin cikmazsa. Beklersin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |