Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10 bana da 3 kişilik lütfen 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 hahahahah sen çok tatlısın :)))

• ⭐⭐

@tolgasatir bende annemden örnek vereyim. Annemin sırtında bir ağrı vardı. Geçmeyen bir ağrı. Devlet hastaneleri özel muayenehaneler derken hepsi kitle var ameliyat olman lazım dediler. Annem ameliyat olmak istemiyordu. En son 9 Eylül üniversitesi hastanesine bir doçent buldum ona gönderdim. Tamam bir kitle var ama o kitle ne durumda tam belli değildi. Bu doçent testleri yaptı yetmedi annemi 1 ay hastanede yatırdı ve sonunda bu geçmeyen ağrının sebebini buldular. Kitle sırttaki sinirlere dolanmış bizim docentin bölümünde olmadığı için dokuz Eylül göğüs bolumune sevk etti. Dokuz Eylül göğüs bölümü bu kitleye dokunamayiz felç kalırsın dediler. Tepecik göğüs hastanesine sevk ettiler ve orada da aynı sonuç çıktı ellersek %99 felcsin dediler. Bizde doğal olarak ameliyat olmamasına karar verdik. Ağrı kesiciyle yaşıyor şu an. Sözün kısası iyi doktora denk gelmezseniz Türkiye'de yaşama şansınız yok. Tek doktorla asla yetinmeyin..

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan çok geçmiş olsun size de, malesef öyle geçen de bana sol omzunda yırtık var ameliyat etmemiz lazım geçmez kendi kendine dedi, çok şükür ki ortopedi de de bir tanıdık arkadaşım var kendisi ortopedi cerrahı MR a baktı, yok be kardeşim açacak kapatacak özel sigortan var diye devlette hayatta ameliyat etmezler bunu dedi, 20 seans fizik tedavi ister ama ameliyatla düzelecek bir durum değil dedi. Özellerdeki durum da sigortan varsa para almak için her türlü çakallığı yapıyorlar.

• ⭐⭐

@tolgasatir valla annen melek gibi kadınmış allah yardım etmiş... bu ülkede şansa yaşıyoruz... ben o videoyu seyretmedim ama öle 4000 dolar borç çıkınca ödenmesi gerekiyor... elinden geldiğince öde taksitle öde o şekilde de yardımcı olurlar emin olun... aman bu da iyi niyet suistimali oluyor bu ülke böyle böyle bu hale geldi oraları da bozmasınlar allah aşkına... sömürü var biraz... onada karşıyım ama bu ülkede olanlara da karşıyım... amerika belki o yüzden özellikle bana yük olmayacaksan gel kafasında yaklaşırken bu dilenci kılıklılardan bahsediyor işte... burada o parayı borç çıkarsalar ipe ipe ödeyeceksin bilezik bilezik satıp oradan buradan alıp zaten burada paran yoksa ameliyat etmezler...

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan of of offf ki ne offf geçmişler olsun rahatsızlığı olan herkese allah yardım etsin acil şifalar versin ondan başka yardım edecek yok bize bu ülkede yeminle...

• ⭐⭐

şimdi bana özetle bir anlatır mı diyelim asgari ücret ile çalışıyorum 8500 tl para alıyorum ne kadar kesiliyor benim sigara için ödenen paramdan... devlet sağlık için ne alıyor yani...

• ⭐⭐

@debbieLA77 Yeni asgari ücretin işverene aylık maliyeti ise 11 bin 759 lira 40 kuruş oldu.

Bu rakamın 10 bin 8 lirası brüt asgari ücret, 1551 lira 24 kuruşu SGK Primi (işveren payı), 200 lira 16 kuruşu işveren işsizlik sigorta primi kalemlerinden oluştu.

Brüt 10 bin 8 lira olan asgari ücretin 8 bin 506 lira 80 kuruşunu net asgari ücret, 1401 lira 12 kuruşunu SGK Primi ve 100 lira 8 kuruşunu işsizlik sigortası primi oluşturdu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan eşimin maaş bordrosunu koydum geçmiş sayfalarda var. Toplam kesinti 6950 TL sadece sağlık kesintisi 1700 TL tutuyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika eşimin maaş bordrosunu koydum geçmiş sayfalarda var. Toplam kesinti 6950 TL sadece sağlık kesintisi 1700 TL tutuyor

• ⭐⭐

@ayvalik10 onu gördüm. Asgari ücreti sormuştu ona istinaden bunu gönderdim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 ben sana şöyle kendi hayatımdan bir örnek vereyim yaklaşık 6 yıl önce annem bel ağrısı ile edremit devlet hastanesine gidiyor, MR falan çekiliyor, doktor fizik tedavi yazıp gönderiyor. Benim arkadaşım beyin cerrahı kendisine gönderdim sonuçlarını MR raporunda karaciğerde kitle var yazmışlar 2 cm lik dahiliye ne dedi dedi direk, bizim doktor dahiliyeden bahsetmemişti bile sadece fizik tedavi vermişti. Daha sonra istanbula getirdik arkadaşım bizzat ilgilendi etti 4. seviye Meme kanseri çıktı, arkadaşım olmasa belki de annemi kaybetmiştik o yüzden bana kimse sağlık sistemimizi övmeye kalkmasın bozuşuruz.

dün sanırım vereliniamerika kanalında bir video yayınlandı, bir ameliyat olmuş sanırım oğlu sigortaya rağmen 4k dolar borç çıkarmış hastane bunlarda bilerek ödememişler birileri akıl vermiş sanırım 1 yıl sonra hastane aramış demiş ne kadar verebilirsiniz 1k verebilirim demişler ve 1k alıp hastane kalan borçtan vazgeçmiş , burda olsa icrayla uğraş dur.

Geçmiş olsun, tek doktor ve hastane ile karar vermemek en doğrusu ülkemizde.

• ⭐⭐

@ayvalik10 teşekkürler içim umutla doldu 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan aynı uçakta toplu olarak gittiğimizi düşünsene abbbooovvvv mikkemmel olur :))

Şahane fikir, ama bi süre sonra bana sus artık derseniz karışmam 🙂 hem konuşkan hem hiperaktif bir yapım var, ama ayıptır söylemesi çok sevilen bir insanım 🙂 pişman olmazsınız yani 🙂

• ⭐⭐

@Lossantosdy eşimle ikiz olabilir misiniz acaba? 🤔😂😂

• Arkadaşlar lütfen; bakın yoğun çalışıyorum, eve dönünce çoluk var çocuk var, yetişemiyorum. Her gün her gün bu kadar sayfa muhabbet olmaz. Her akşam aynı şey, arabaya bir biniyorum, yok artık 😳😲 Çok rica ediyorum lütfen ama...

• ⭐⭐

@daydreamer 😂😂😂 bu isteğini yerine getirebileceğimizi sanmıyorum :))

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ekim ayına kadar bu video ile idare edelim daha sonra canlı kanlı olarak uçakta da dinleriz 🙂

Görünen o ki benim ilk uçuşum olacak ve tek güvendiğim havayolu thy 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

uçaktan indik eşşek değil ya amerika hükümeti bize jest yapar bunun gibi

karşılama.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |