Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan lütfen biran önce o gün gelsin ve kazandığımızı görüp hazırlıklara başlayalımm

Aramızda yeni arkadaşlar var, şimdiden yavaş yavaş hazırlıklara başlayalım. Sevgili yeni üyeler, çekiliş günü bu başlıkta aklınızın almayacağı bir kalabalık olacak, hiç adını duymadığınız bir sürü kişi, sonuç geyiği yapmak için girmiş bir sürü misafir, her saniye bir iki mesaj filan derken burası bildiğiniz semt pazarı gibi olacak. Korkmayın, birbirinizin elini sıkı sıkıya tutun, ilk defa başvuranlar eski üyelerin yakınından ayrılmamaya çalışsınlar. Kimseyi göremezseniz olduğunuz yerde kalın, biz gelir sizi alırız 😇🤗. Korkacak birşey yok, hiç panik yapmayın. Çekiliş bittikten sonra o kalabalık yavaş yavaş dağılacak (zaten onlara çıkmayacak da) sonra yine bizbize kalacağız, sakin sakin mülakat, seyahat hazırlıklarına başlarız 👍

çok güldüm çok da sevdim bu yazıyı 🤗 🤗 hem yeni hem de birazcık eski bir uye olarak ilk deneyimde kaybolmamak adına tanıdıkları takip etmeye çalıştım. kesin kaybolur ve yazışmalara yetişemem beni unutmayın 😄 😄 😄

@Selly ay ben de ben de 🤭 beni de unutmayın nolur 🙈

• Herkese selamlaaaar selamlar. Zaman daralıyo vakit yaklaşıyo, tabi bı o kadar da zaman geçmiyo artık. Deprem felaketi yüzünden öyle korkuyorum ki artık evimzin güvenli olduğunu düşünmemize rağmen apartmanda olduğumuz için taşınma kararı aldık. Tadilat masrafları taşınma masrafları derken birçok masrafımiz olucak. Tam da GC'ın açıklandığı döneme denk gelicek tasinmamiz. Taşınma mevzusunu kazanmış olduğumuzu varsayarak düşündüğümüzde dahi yine de vazgeçemiyorum taşinmaktan, çok korkuyorum çünkü. Olur da yani inşallah GC çıkarsa baya bı fuzuli masraf yapmış olucaz ama yine de Amerika'ya gidiş zamanına kadar kendimizi daha güvende hissedicez. Anlatmak istedim size ☺

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu hayırlı olsun şimdiden ☺
    Dv2023 süreci hiç istendiği gibi gitmiyor, 2024 süreci ne olucak hiç bilmiyorum. O kadar saçma bi şekilde ilerliyorlar ki Şubat ayında mülakat bile dağıtmadılar. Mart ve Nisanda ne olucak belirsiz. Cn numarası 9-10K üzerindeyse ds260 bile doldurmayı düşünmüyorum. Yazık ya gerçekten %2lik şans arasına gir ama yaşananlara bak.. Ankara kadar dengesiz çalışan bi konsolosluk hiçbir ülkede yok 😞

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK biz iyi niyetli insanlar olarak onları hiç bir zaman anlamayacağız sanırım

Baya 1 saate yakın konuştuk eşimle bu konuyu ama bir çözüme ulaşamadık

• @berolika mesela bir arkadaşım var ne zaman GC muhabbeti yapsak direkt bak Melih uçağın kalkıyor videosu varya ondan bahsediyor açıyor falan küfürlü olduğu için buraya atamıyorum videoyu, muhtemelen o arkadaşım ben oradayken yardım istese gelmek kalmak için yardımcı olmam ama başka bir arkadaşım var GC başvurusu yapmamış olmasına rağmen benimle birlikte araştırıyor ara ara bilgiler gönderiyor bana o arkadaşım yardım istese gözüm kapalı yardım ederim

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Harika video 😂😂😂😂

Dv 2024 açıklandıktan sonra konsolosluğa forum olarak yaptığımız baskı temsili 😂

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu siz el ele tutuşu @Selly ile beraber bir kenarda bekleyin biz alacağız sizi 🙂 yıllardır deneyim kazandık kaos ortasından insan nasıl çekilip çıkartılır 🙂

• @waterman 2024'de boyle olmamasi icin ne yapmamiz gerek

• @tolgasatir Uçak bileti bakıyor musun 🙂

• Arkadaşlar bence ben kazandım zaten ama Houston ve Chicago'da tanıdığım yok 😃 Birbirimize el atarız artık 😃

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika mesela bir arkadaşım var ne zaman GC muhabbeti yapsak direkt bak Melih uçağın kalkıyor videosu varya ondan bahsediyor açıyor falan küfürlü olduğu için buraya atamıyorum videoyu, muhtemelen o arkadaşım ben oradayken yardım istese gelmek kalmak için yardımcı olmam ama başka bir arkadaşım var GC başvurusu yapmamış olmasına rağmen benimle birlikte araştırıyor ara ara bilgiler gönderiyor bana o arkadaşım yardım istese gözüm kapalı yardım ederim

Ben kimseye anlatmıyorum bu fikirlerimi artık. Saçma sapan konuşuyorlar. Hepsine instadan foto yollayacağım

• @Hopes1 formun yarısı houston'da rahat olun o konuda 🤭 😂

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz yok henüz değil , bi ara baktım ama o kadar da yükselmiyim diye geri bıraktım 🙂

@berolika mesela bir arkadaşım var ne zaman GC muhabbeti yapsak direkt bak Melih uçağın kalkıyor videosu varya ondan bahsediyor açıyor falan küfürlü olduğu için buraya atamıyorum videoyu, muhtemelen o arkadaşım ben oradayken yardım istese gelmek kalmak için yardımcı olmam ama başka bir arkadaşım var GC başvurusu yapmamış olmasına rağmen benimle birlikte araştırıyor ara ara bilgiler gönderiyor bana o arkadaşım yardım istese gözüm kapalı yardım ederim

Bence bu sene o sene ama diyelim ki olmadı önümüzdeki yıl ailem dahil hiç kimseye bahsetmemeyi düşünüyorum şahsen çünkü böyle tepkiler inanılmaz gurur ve heyecan kırıcı oluyor. Siz boş verin o arkadaşınızı Amerika'dan selfie atarsınız anlar o zaman :))

• @tolgasatir Ara ara bakmakta fayda var 🙂
    Sanki gidiyormuşsun gibi geliyor bana 👣 O yüzden sordum bakıyor musun diye 🕺

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu hayırlı olsun şimdiden ☺
    Dv2023 süreci hiç istendiği gibi gitmiyor, 2024 süreci ne olucak hiç bilmiyorum. O kadar saçma bi şekilde ilerliyorlar ki Şubat ayında mülakat bile dağıtmadılar. Mart ve Nisanda ne olucak belirsiz. Cn numarası 9-10K üzerindeyse ds260 bile doldurmayı düşünmüyorum. Yazık ya gerçekten %2lik şans arasına gir ama yaşananlara bak.. Ankara kadar dengesiz çalışan bi konsolosluk hiçbir ülkede yok 😞

@waterman çok teşekkürler ☺️ evet gerçekten öyle ve nedeni konusunda da mantıklı bı sonuca varamiyorum. Bu durum beni korkutuyo taşınma kararı konusunda da netlesmemi kolaylaştırdi. Valla hepimiz için hakkımızda hayırlısı. Dilerim kazanırız dilerim CN düşük gelir, bı an önce mülakat alırız ve gideriz... Yani böyle söyleyince ne kadar zor olduğu gerçeğiyle yüzleşiyorum her defasında ve aşırı moralim bozuluyo 🤦

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu siz el ele tutuşu @Selly ile beraber bir kenarda bekleyin biz alacağız sizi 🙂 yıllardır deneyim kazandık kaos ortasından insan nasıl çekilip çıkartılır 🙂

@tolgasatir tamam kabul 😄 bak unutursan kaos bittikten sonra buluruz seni 🤭 dimi @Selly 😉

• @Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben kimseye anlatmıyorum bu fikirlerimi artık. Saçma sapan konuşuyorlar. Hepsine instadan foto yollayacağım

Ben de bıraktım bahsetmeyi zaten çünkü heves kırmaktan başka yaptıkları bişey yok

Ben de bıraktım bahsetmeyi zaten çünkü heves kırmaktan başka yaptıkları bişey yok

Bu genel bir tavır aslında, arkadaşlarınız arasında ya da aile içinde kendiniz için iyi olduğunu düşündüğünüz birşey yaptığınızda sürekli kulp takan birileri çıkıyor.

Araba alacak olursunuz, öncesinde bahsedersiniz ya o marka sorunludur, ya o modelin piyasası yoktur, ev alacak olursunuz kesin o dönemde emlağa para bağlanmazdır, en basitinden cep telefonu beğenmişsinizdir, kesin işlemcisi düşüktür filan...

Bir tür çekememezlik olduğunu düşünüyorum 🥶

Çok da şeyetmemek lazım bence...

@ErdalK ya var ya aynı şeyi annem bana yapıyo. Ne zaman konu açılsa evet evet çıktı da gittin Amerika da açmış kollarını seni bekliyo zaten falan diyo nasıl moralimi bozuyo anlatamam 🤦

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |