Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba benim şirketlerim konkordato ya girmişti. Konkordato sırasında çekten dolayı ceza aldım. Bunları ödediğimde ceza kalkıyor.bunları ödeyeceğim. Bunu Ds260 yazdım ama acaba yanlış mı yaptım. Eğer yanlışsa düzeltme imkanı var mı? Bundan dolayı elerler mi?

• Merhabalar RE entry permit biyometrik randevusu kaç ayda alabilirim şuanda 3 ay yeterli olurmu birde randevudan sonra mi RE entry permit süresi başlıyor yoksa belge eline geçtikten sonrami
    Biz şöyle yapmayı planlıyoruz da biyometrik randevusu ve imza verdikten sonra eşim ABD den çıkış yapacak zaten permit 1 yıl içinde elimize ulaşacağını düşünüyorum o süre zarfında eşimin f2a süreci tamamlanır ve birlikte temmelli olarak ABD ye yerleşeceğiz girişte sorun olurmu acaba teşekkür ederim

• Muslu Law Firm

@halimozdemir61, içinde söyledi: Konkordato, çek cezası ve göçmen vizeye etkileri

Merhaba benim şirketlerim konkordato ya girmişti. Konkordato sırasında çekten dolayı ceza aldım. Bunları ödediğimde ceza kalkıyor.bunları ödeyeceğim. Bunu Ds260 yazdım ama acaba yanlış mı yaptım. Eğer yanlışsa düzeltme imkanı var mı? Bundan dolayı elerler mi?

Sayin @halimozdemir61,cezalarini yazmak yalnis degildir. Zaten sizden hem bir adli sicil kaydi istenmekte hem de butun ceazi gecmisiniz sorulmaktadir. Genelde sahtecilik, evrakta sahtecilik, dolandiricilik gibi suclar gocmenlik acisindan hayli olumsuz etkiye sahiptir. Mahkeme ilamlariniza baktiktan sonra cezalarinizin ABD gocmenligine olan etkileri daha net belli olacaktir.

• Muslu Law Firm

@49leon, içinde söyledi: Konkordato, çek cezası ve göçmen vizeye etkileri

Merhabalar RE entry permit biyometrik randevusu kaç ayda alabilirim şuanda 3 ay yeterli olurmu birde randevudan sonra mi RE entry permit süresi başlıyor yoksa belge eline geçtikten sonrami
    Biz şöyle yapmayı planlıyoruz da biyometrik randevusu ve imza verdikten sonra eşim ABD den çıkış yapacak zaten permit 1 yıl içinde elimize ulaşacağını düşünüyorum o süre zarfında eşimin f2a süreci tamamlanır ve birlikte temmelli olarak ABD ye yerleşeceğiz girişte sorun olurmu acaba teşekkür ederim

Sayin@49leon, reentry permiti bugun itibari ile yapmis olsa idiniz (24 Subat 2023) genel olarak 16 ayda sonuclanmaktadir. Basvuruyu yaptiginizda ABD'de olmaniz gerekir. Biyometrik icin de ABD'de olmaniz gerekir. Siz reentry permit yaparsaniz ikametgahiniz degismis olur (domicile). ABD'ye vergi verme ve ABD'de maas alma durumunuz da degisecektir. Bu durumda F2A surecinde esinizi sponsor ediyorsaniz esiniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir. Bunun yerine ayri oldugunuz icin sureci hizlandirma secenegini de kosullariniz uygun ise talep edebilirsiniz. Yani expedite islemleri. https://www.uscis.gov/forms/filing-guidance/how-to-make-an-expedite-request

• @Claudia-J-Muslu teşekkür ederim öncelikle F2A sponsorum eşim olmayacak bu durumda yinede bizi olumsuz etkiliyor mu acaba biraz tedirgin oldum daha sonuçta biz F2a için süre biraz uzun olduğu için RE entry permit almak istedik bizi daha aydınlata bilirmisiniz kolay gelsin

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 3
  • 3
  • 3
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |