Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Yazmayayım yazmayayım dedim de, olmuyor. Vallaha billaha din min yalan. Millet paraya tapıyor. 3 kuruş daha kar yapayım diye öyle dayanıksız binalar yapıyorlar ki. Fotoğrafa bakıyorsun, arkadaki bina sapa sağlam. Bu, olduğu yere çökmüş. Ben daha çok kazanayım da gerisinden banane. Yok abi değişmeyiz biz ya. 10 gün sonra ana medyanın gündeminden çıkar. 1 aya unuturuz. Bir süre beelllki yeni binaları güzel denetlerler sonrası saldım çayıra. Araya para girince her şey değişiyor. Ne aç gözlü, ne doymaz milletiz. Nasıl değişecek bu kafalar? Cidden umudum kalmadı. Değişmeyiz.
    Bölgedeki arkadaşlar başta olmak üzere hepimize geçmiş olsun. Hayata dair 2 gr keyif, 2 gr enerjim var yeminle tüketiyorlar. Ot gibi olduk gittik

Canlı yayında bölgede olan bir milletvekili canlı yayında sitem ediyordu AFAD hala gelmedi diye çıkarılan vefat edenler yerlerde halk kendi çabasıyla çıkartıyor diye sesini aldılar yayından Allah kahretsin bu medyayı bu düzeni partileri yandaş müteahhitleri

• ⭐⭐

Bölgede ki arkadaşlar umarım iyisinizdir siz ve aileleriniz bizzat şahit olduğunuz yardım ihtiyacı olursa iletin bir şekilde toplarlariz ben ne AFAD ne Kızılay güvenmiyorum komşum akşam üzeri gidecek evdekilerden ayarlayacagim sizin ihtiyaçlarınızı da organize ederiz ses verin yeter

• @yenihayaletadam salak herifler iste bu kadar aptal insalar nasil türedi ya

• @goyro666 böyla aptal insanların geleceğimizi belirleyeceği için ektra üzülüyorum

• Şanlıurfa tekrardan deprem oldu az önce arabadayken son anda fark etik bina üstümüze düşüyordu 2 saniye farkla kurtulduk. yeni onlarca bina yıkıldı

• ⭐⭐⭐

Adana’da yaşayan çoğu kullanıcıdan haber yok endişeliyiz bende akrabamı kaybettim Hatay’da maalesef Allah ölen herkese rahmet eylesin.
    Depremler öldürmez binalar öldürür!!

• @Sabri-FT allah korusun lütfen dikkatli olun acik alan da bekleyin ilerlemeyin

• @waterman allah korusun

• ⭐⭐⭐

Adana’da yaşayan kullanıcıların listesini çıkaralım İnstagram veya özel iletişim bilgileri olan varsa haberleşelim burdan gerçekten yüreğim ağzımda bu durumda sakın kimse kimseyi aramasın uygulamalar dışında

• @waterman başınız sağolsun Allah herkesin yardımcısı olsun İnşallah

• bölgede olan arkadaşlar geçmiş olsun umarım iyisinizdir

• Allah yardımcımız olsun panik yapmadan o bölgedeki dostlarımızın iyi haberlerini bekleyelim dualarımız sizinle

• Geçmiş olsun herkese. Türkiye'nin başı sağolsun.

• @Sabri-FT, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Şanlıurfa tekrardan deprem oldu az önce arabadayken son anda fark etik bina üstümüze düşüyordu 2 saniye farkla kurtulduk. yeni onlarca bina yıkıldı

Çok çok geçmiş olsun...

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Adana’da yaşayan çoğu kullanıcıdan haber yok endişeliyiz bende akrabamı kaybettim Hatay’da maalesef Allah ölen herkese rahmet eylesin.
    Depremler öldürmez binalar öldürür!!

Başın sağolsun... Çok üzücü gerçekten... Allah rahmet eylesin...

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Adana’da yaşayan kullanıcıların listesini çıkaralım İnstagram veya özel iletişim bilgileri olan varsa haberleşelim burdan gerçekten yüreğim ağzımda bu durumda sakın kimse kimseyi aramasın uygulamalar dışında

Çok mantıklı aslında ama iletişim bilgilerine nasıl ulasicaz 🤦

• ⭐⭐

Bence yeni bir WhatsApp grubu kuralım herkesi ekleyelim en azından iletişimimiz olsun. Meraktan ölüyorum burada. Sabah haberi aldığımdan beri gözlerim kurumadı. Allah yardımcımız olsun..

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çok geçmiş olsun arkadaşlar @Erkand @Lossantosdy @dytmelek Adana Mersin diye biliyorum geçmiş olsun

Doğru ya okuyunca hatırladım @Erkand sen de adanadaydin @dytmelek Mersin diye hatırlıyorum ben de. Çok geçmiş olsun arkadaşlar. Allah bı daha yaşatmasin. Umarım tüm ailenizle tüm sevdiklerinizle birlikte iyisinizdir 🙏

@Erkand bu gönderimi beğenmiş o da Adana'da. Sanırım çok şükür ki kendisi iyi 🙏

• @goyro666 şehirde güvenli yer kalmadı hocam her yerde risk var yetkililer imkanı olan şehri terk etsin diyor Şanlıurfa böyle bir depreme Hazır değilde deprem bölgesinde olmadığı için yapıları ona göre yaptılar şimdide cezasını biz çekiyoruz. Şanlıurfa için Açıklanan yıkım ve ölüm oranları çok üstünde yaşanıyor burda evler çok hasar aldı Ayn saat içerisinde onlarca ev yıkılıyor AFAD Kızılay burda çok yetersiz durumda

• @Simge-Kutlu sağolun hocam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |