Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu aralar basvurusu konsolosluk tarafindan onecekilen oldu mu ? Bizim vizelerimiz var babama da vize alip yazin abdye gitmeyi planliyoruz ama babamin randevusu ekimde bizimkileri 3 gun sonra one cekmislerdi.Acil randevu basvurusu yapsak one cekerler mi ?

• ⭐⭐⭐

@Brownhood hayır ABD’ye girmeniz hayati önem taşıyor veya diploma programına başlıyorsanız (ABD konsolosluğu İnstagram sayfasında bunu paylaşmıştı) acil vize talebinde bulunabilirsiniz.

• Vize görüşmesine giderken telefon vs yanımızda durabilir mi

• Arkadaşlar yarın otobüsle konsolosluğa gideceğim. Eşyaları bırakabileceğim emanetçi var mı ? Çünkü tek kişiyim

• ⭐⭐⭐

@yunusahmet01 içeri girerken anahtar ve evraklar dışında herhangi bir elektronik eşya içeri sokamıyorsunuz

• @salih2825 1 hafta once Amsterdam aktarmali gittim,kimse ASI karti sormadi,yanimda da degildi.

• @Brownhood 1 sene once c1dye acil randevu almisligim var.
    B1e vermezler ama

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• @salih2825 Hayır yok

• Konsolosluğun yakınlarında emanetçi var mı ?

@Talihlikisi1, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar yarın otobüsle konsolosluğa gideceğim. Eşyaları bırakabileceğim emanetçi var mı ? Çünkü tek kişiyim

• @Talihlikisi1 Henüz gitmedim ama giden arkadaşlardan okuduğum kadarıyla Ankara'daki konsolosluğun karşısında bir cafe var diye biliyorum.

• merhaba, sonunda ekim sonuna olan b1/b2 randevumu mart başına çekebildim. şimdi bazı sorularım var.

1- okuduğum ve anladığım kadarıyla, pasaport ve ds160 onay sayfası dışında herhangi bir evrak istenmiyor. ben yine de banka hesap dökümü, e-devlet sigorta kaydı gibi belgeleri götürmeli miyim, yoksa gerek yok mudur?

2- ds160 formumu bilgilerdeki bazı değişikliklerden dolayı tekrar doldurmak istiyorum. formu tekrar doldurup görüşmeye yeni doldurduğum formun onay sayfası ile gitmem yeterli olur mu, yoksa başka yapmam gereken bir işlem var mıdır?

• @gokayK, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

merhaba, sonunda ekim sonuna olan b1/b2 randevumu mart başına çekebildim. şimdi bazı sorularım var.

1- okuduğum ve anladığım kadarıyla, pasaport ve ds160 onay sayfası dışında herhangi bir evrak istenmiyor. ben yine de banka hesap dökümü, e-devlet sigorta kaydı gibi belgeleri götürmeli miyim, yoksa gerek yok mudur?

2- ds160 formumu bilgilerdeki bazı değişikliklerden dolayı tekrar doldurmak istiyorum. formu tekrar doldurup görüşmeye yeni doldurduğum formun onay sayfası ile gitmem yeterli olur mu, yoksa başka yapmam gereken bir işlem var mıdır?

Merhabalar, randevunuzu hangi konsoloslukta ne zaman çekebildiniz. Bende her gün öne çekmeye çalışıyorum Ankara'da o yüzden soruyorum.
    1- Pasaport ve yeni doldurmuş olduğunuz DS160 onay sayfası ile gitmeniz yeterli ancak destekleyici evrak almanız faydalı olabilir. Keşke alsaydım dememeniz için yanınızda bulunmalı.
    2- Doldurup götürmeniz yeterli. Girişte bu evrağı verdiğiniz de işleme aldıklarını okumuştum ki bende öyle yapacağım.

• @gokayK Gökay Bey bende bir dünya evrak götürdüm, götürdüğüm şekliyle geri getirdim fakat siz götürün yinede ne olur ne olmaz bakmak isteyebilir keşke dememek için destekleyici belgelerinizi götürün.

• @Rüştü-Gürbüz dün öğlen saatlerinde, istanbul konsolosluğu için çekebildim randevumu. teşekkürler cevabınız için

• @nofearbrk anladım, ben yine belge toplayayım o zaman ne olur ne olmaz, teşekkürler

• 2023 Mayıs nisan açık İstanbul için. Bilginiz olsun

• @ob16222 Görüntüleyemiyorum, 2 kişi olarak yeniden randevu düzenle dediğim için mi acaba. Hem İstanbul hem de Ankara için yok.

• ⭐⭐⭐

@ob16222 alınmış keske daha erken görseydim telegram grubu mu kursak acaba

• @Rüştü-Gürbüz bitmiş olabilir hocam sonuçta herkes randevusunu öne çekmeye çalışıyor 🙂

• @waterman Telegram gruba var da; bakan, yazan, cevap veren de yok 🙂 Biri yazsa da hücum etsek ....

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |