Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan aslında yarın evet : ) şuan yaklaşık 4 ayın karanlık olduğu bir bölgede yaşıyorum kuzey kutbu: ) güneş çıktığı vakit benim için yarın : )

• Günaydınlar herkese 🙂 bence de zaman yılbaşından sonra su gibi akıp geçecek @cdzdcd katılıyorum bu konuda 🙂

• Şöyle yatıp sabah kalktığımda ABD simülasyonu başlamış olsa nasıl güzel olur ya 🙂

• @Sencerium Ne güzel dediniz 🙂 İnşallah çünkü Türkiye simülasyonu artık dayanılmaz bir hal almaya başladı 🙂

• ⭐⭐⭐

İşyerinin merkezi sicili olan herkesi kapsayan bi çekiliş yaptı dün bilin bakalım kim gene has not been selected oldu 😂 bunda kaybeden green cardı kazanır noktaaa..😂

• @waterman Bu kapanan kapı GC kapısını açmıştır belki size 6 Mayıs günü randomly selected yazısını görürsünüz inşallah 😃

• ⭐⭐⭐

@berolika kazansam bile benim imza başlangıcı söyle olur kesin:

Dosya Numarasi: 2024EU49XXX 😂

• @waterman 49k çok kötü bir sıralama mı bilmediğim için soruyorum... bence iyi düşünün iyi olsun ama ne demişler hope for the best but be prepared for the worst 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika 55k vize aldığını gördüğüm için artık numaraların bir önemi yok eylül 29 son mesai saatinde bile aldılar. Artık hiçbir şey planlı programlı gitmiyor.

• @waterman o zaman ne mutlu bana 😃 bizim şirketin de yılbaşı yemeği vardı dün. Bizdede çekiliş yapıldı has not been selected.

• ⭐⭐

@waterman Erken submit , sonuçlar açıklanmadan alınacak USA vizesi (Aos için) , Dosya taşıma için alınabilecek oturum izinleri vs. CN yüksek olsa bile bunu avantaja çevirebilmek sizin elinizde 🙂

• @ayvalik10 ondan sonrası sanırım biraz da şans meselesi umarım hepimiz o kadar şanslı olabiliriz ama tabii cn'lar düşük gelse fena olmaz 🙂

• ⭐⭐

Sizde çekiliş var ne güzel. Ben GSB de çalışıyorum bizde sadece mesai var 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika ne kadar düşük o kadar erken gitmek eğer 20k üstü isen zaten nisan - mayıs sonrasını bekleyeceksin. Çünkü bu tarihlerde current yani her numaraya randevu gelebilir olayı oluyor. Çekilişi kazandın zaten en büyük sorunu beklemek insanı yoruyor. Bazıları vardı isyan çıkarmak için gaza getiriyordu mülakat verilmiyor twitter yazalım email bombardımanı yapalım diye diye ne oldu kendisi amerika da şu anda

• ⭐⭐

Şu anda forumda 3k cn ile ocakta mülakata girecek olan arkadaş var. 20k lar mülakat için yaz aylarını bulur gibi görünüyor

• @ayvalik10 doğrudur haklısınız ne kadar düşük cn o kadar erken randevu ve abdye gitmek inşallah düşük cn'lar gelir hepimize azimli olan duvarı delermiş o da o hesap olmuş biraz...

• @Emrah-Borazan benim çok fazla acelem yok yani tabii ki ne kadar erken o kadar iyi ama mülakat verilsin yeter şahsen

• ⭐⭐

Bizde o hayaldeyiz :))

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy yaparsın ya aslansın kaplansın seni kesseler acımaz 😃

😃 motivasyon tmm

• ⭐⭐

ya arkadaşlar havaalanında para sınırı varmı? yani ben turist olarak gidiyorum diyelim ben nakit olarak yanımda götürmek istiyorum dolar olarak diyelim sıkıntı olur mu? bankayla hem ugraşamam hem güvenim yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |