Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emir-Can-Sungur, içinde söyledi: Amerika çalışma vizesi sponsor bulma hakkında

Arkadaşlar merhaba. Mesleğim grafikerlik. Liseden grafik tasarım alanından mezunum. Şuan yerel bir gazetede grafikerlik yapıyorum, gazete tasarımı yapıyorum. Bunun yanında fotoğrafçılık, video edit, illistratör çizim vs gibi işler yapabiliyorum. 4 5 program bilgisine de hakimim. Bu meslek için en kısa yoldan nasıl sponsor bulabilirim iş ilanlarına bakıyorum fakat geri dönüş olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Umarım herkes istediği hayallere en kısa sürede kavuşur 🙂

Bol sanslar dilerim. Hic bildigim bir sektor degil maalesef 🙂 ama saniyorum ki bu konuda ABD'deki network'unuzu genisletmeniz lazim. LinkedIn sizin icin ideal bir mecra... LinkedIn profilinizi bahsettiginiz ayrintilarla duzenleyip, "uzaktan calisma"ya izin veren islere odaklanabilirsiniz. Bu sekilde referans kazanabilirseniz daha sonra bunlari kullanip vizeye sponsor olabilecek bir isyerinden kabul ihtimali yukselecektir.

• Ben b1/b2 vizesi sahibiyim, eğer amerikada bana sponsor olabilecek bir şirket bulabilirsem tüm masraflarımı karşılayıp üstüne para vermeye razıyım, ama bulamadım...

• @xkira7, içinde söyledi: Amerika çalışma vizesi sponsor bulma hakkında

Ben b1/b2 vizesi sahibiyim, eğer amerikada bana sponsor olabilecek bir şirket bulabilirsem tüm masraflarımı karşılayıp üstüne para vermeye razıyım, ama bulamadım...

Biz de arıyoruz hcam :)) malesef kimse tanımadığını birine sponsor olmak istemez. İstisna vardır belki ama oda bize denk gelmez.

• Dostlar amerikaya 10 yıllık vize ile gelmeyi düşünüyorum , 6 ay türkiye 6 ay amerika şeklinde olan vize varya , oradayken vize türümü değiştirip orada kalmak istiyorum ama tanıdık yok , gelip iş bulma sürecini nasıl çözebilirim ?

Benzer Başlıklar

• 14
  • 33
  • 1
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |