Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Ben piyangoya inanmıyorum ya işin içinde Türkler olunca her türlü hile hurda oluyor ☹

• ⭐⭐

İşin içinde tüpçü var. Günahını verir parasını vermez 😅

• @Lossantosdy ne güzel bı selam olmuş bu böyle ☺️ selamlar selamlaaar ☺

• ⭐⭐

@waterman ne yazık ki Türkiye'deki şans oyunları şaibeli hileli. milli piyangonun başındaki kişinin akrabası falan değilseniz çıkmıyor 😕

• @sanaldeniz şansınızı milli piyangoda harcamasaydiniz keşke 😄 şaka yapıyorum tabi ki umarım tutturursunuz ☺

• Herkese selamlar. Şu pasaportlara zam gelmeden biz de halledelim dedik. Müsait günümüz yarın. Biz Çanakkalede yaşıyoruz Çanakkalede ve tüm ilçelerde randevular dolu. Randevusuz bir tek Eceabat var. Mecburen Eceabata gidicez. Çanakkaleyi bilen bilir rüzgarı meşhurdur. Ve şu anda inanılmaz bir rüzgar var deniz köpürüyor resmen. Ve sorun şu ki böyle havalarda gemiye binmeye çok korkuyorum. Çanakkale Eceabat arası 20 dk sürücek. Bakalım o 20 dk naisl geçicek bı de dönüş var etti mi 40 dk 🤦Allah'ım çok sallamasin nolur. Çok amin. Bana şans dileyin lütfen 🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu 4 yıl ünivesite okudum ondan kilitbahirden araba ile geçmek daha uygun olur.

• @ayvalik10 Kilitbahirin de gemileri eski ve küçük çok daha fazla sallıyo🤦 Eceabatinkiler en azından daha yeni ve büyük. Kendimi teselli etmeye çalışırken ben 😄

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 Kilitbahirin de gemileri eski ve küçük çok daha fazla sallıyo🤦 Eceabatinkiler en azından daha yeni ve büyük. Kendimi teselli etmeye çalışırken ben 😄

ya korku ya köprü sanırım 😁

• @waterman ciksin da utandir bizi be 😃

• Ooooo selamlar arkadaşlar. İşte geldik buradayız.

• Özgür Demirtaş'ın twit cevaplarında görmüştüm galiba ilk.
    şaibeli 2019 milli piyango çekilişindeki noter in "sus" videosu ve o an arkada oturan bu şahıs.... yıllar sonra karşımıza thodex vurguncusu olarak çıkacaktı.

hepsi tesadüf mü ?

alt metni

• ⭐⭐

@Ckfamily youtube'da arastirdim fakat hic cambly gibi ders deneyimi olanlarin ders vidyolari yok. en iyisi cambly veya Discord kanallarinda pratik yapmak

• @celica aslında sizin için bir open english videosu çekmeyi düşündüm fakat hanımın şirrketi buna izin vermiyor. Fakat sizin için söyle bir söz aldım hanımdan 🙂 forumdan alıp olası bir sorun olursa doğrudan ben ilgilenir çözüme kavuştururum dedi 🙂 bu arada ekşide yazılanları dün okudum çoğusu her paltformda olabilecek sorunları yazmışlar daha önce cambly benden mesela 2 defa para çekmişti geri iade alana kadar göbeğim çatladı. Şimdi burada reklam yapmış gibi oldum ama cidden cambly kullanan biri olarak diyorum canlı derse girme sayısı çok sıkıntılı. şuda var hanım openenglishte çalışmasaydı bu platform bize ücretsiz verilmeseydi alırmıydım diye düşünüyorum. sadece canlı derse sınırsız sayıda giriş için bile alırdım.

• yahu bu arada 137 gün kalmış @ilkerkaynar90 @cdzdcd @goyro666

• ⭐⭐

@Sencerium bitmiş birşey kalmamış yahu 😅

• @Sencerium su gibi akıyor sevgili @Sencerium google earth'den abd turlarına devam ediyorum:) adamlar yaşıyor bu hayatı gerçekten bu arada hangi eyalettte yaşamayı planlıyorsun 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cdzdcd hangi eyalet yerine önce eyaletleri gruplara ayırırsan daha kolay bulursun. En büyük karar vermene yardım edecek olay hava durumu önce bu sevdiğin hava durumuna göre eyaletleri yazarsın. Bir kısmı elendi otomatik olarak. Daha sonra sen kalabalık yer mi seviyorsun yoksa sakin yer mi seviyorsun. Buradan da eledin eyaletleri. Daha sonra eyalete göre daha dikkatli incelersin. Bence bu 2 kaba elemeyi yapmalısın. Bu elemelerden sonra yaşam kalitesine bakarsın. Herkes pahalı söyler ama ona göre kazancı oluyor bu sefer bu yer pahalı gelmez onun gözüne.

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben piyangoya inanmıyorum ya işin içinde Türkler olunca her türlü hile hurda oluyor ☹

Birkaç yıl önce, yurtdışında yaşayan eski bir milli piyango çalışanı itiraf etmişti zaten "İstediğimiz rakamlara, istediğimiz ikramiyeleri çıkarıyorduk" diye 🙂 Haberlere falan çıkmıştı o zamanlar popülerdi bu haber.

• Arkadaşlar herkese bol şans öncelikle araştırdım ama bulamadım ben ve eşim bu sene başvurduk ama su 2 sene is olayı kafamıza takılıyor 29-30 yaşlarımız ben 3 yıldır kamuda zabıt katibi olarak çalışıyorum esim ise 5 yıldır avukatın yanında avukat katibi olarak çalışıyor, benim daha öncesinden lifeguard ve satış temsilciliği gibi islerim var kabul edilen meslekler mi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |