DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@adgercu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Blacksocks Görüntü nedir bilmiyorum ama Anladığım kadarıyla NewYork da deli olmadığını düşünüyorsunuz sanırım 🙂 . Abd deki deliler dünyanın geri kalanına rahmet okutur. Çok uç örnekler çıkabiliyor Abd den .
    Geçenlerde bir videoya rastladım. Delinin biri, bir evin kapısını çalıyor içeridekilere
    "Merhaba, kapıyı açın. Sadece sizi öldürmek istiyorum lütfen açın" falan diyor 🙂

en azından net ifade etmiş 😃

• @tolgasatir aynen 😃

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

onca saat uçak yolculuğu, sigarasız hem de.
    her şey iyi hoş ta, bu tarafı kötü.

neyse yahu, inince içeriz Göçmenlik Ofisi'nde elemanlarla 🙂 🙂

"Yak Bro bi'tane sarmalık"...

Bende o kadar saatlik uçuş sonrası direk sigarayı herhalde çıktıktan sonra yerim diye düşünüyorum 😅 şaka maka bi yana o kadar yorgunluktan sonra dışarıya attığım ilk adım elimde sigara bi kenarda oturmuş etrafa bakarken kulagımda kulaklıkla çevremdeki insanlara bakarak sonunda geldim artık ABD’deyim demek… hayali bile heyecanlandırıyor

• ⭐⭐

@waterman her ne kadar uçakta sigara içmenin yollarına tam hakimsem de, son adımda cezaya düşmeyelim diye içmemek lazım :=)

yapılacak tek şey bir gün öncesinde uyumayıp, uçakta uyumak inene kadar. zaten doğu kıyısı için jetlagi engellemenin yollarından biri de bu. nitekim vardığınızda TR saati ile 22.00 civarı, oranın saati ile de 14.00-15.00 civarı oluyor. Akşama kadar uyumayıp sonra vurup kafayı yatıcan.

heyecandan uyuyabilirsen elbette 🙂

• ⭐⭐

ya arkadaş, geçen yılki ilk başvurumun onda biri kadar heyecan yok bu sene.
    geçen yıl bu zamanlar video üzerine video seyretmiş, her şeyi planlamıştım.
    hatta burada Orlando komini bile kurmuştuk.
    bu sene her nedense ilgim yok o kadar.
    belki çekiliş yaklaştıkça artar ama artmasa iyiydi.

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende o kadar saatlik uçuş sonrası direk sigarayı herhalde çıktıktan sonra yerim diye düşünüyorum 😅 şaka maka bi yana o kadar yorgunluktan sonra dışarıya attığım ilk adım elimde sigara bi kenarda oturmuş etrafa bakarken kulagımda kulaklıkla çevremdeki insanlara bakarak sonunda geldim artık ABD’deyim demek… hayali bile heyecanlandırıyor

Bence heyecandan sigara bile yakmazsiniz diye dusunuyorum 😂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY pasaport şartı kalktığı için oluyor öyle bende sizin gibiyim şuan... 😒

• ⭐⭐⭐

@waterman her ne kadar uçakta sigara içmenin yollarına tam hakimsem de, son adımda cezaya düşmeyelim diye içmemek lazım :=)

yapılacak tek şey bir gün öncesinde uyumayıp, uçakta uyumak inene kadar. zaten doğu kıyısı için jetlagi engellemenin yollarından biri de bu. nitekim vardığınızda TR saati ile 22.00 civarı, oranın saati ile de 14.00-15.00 civarı oluyor. Akşama kadar uyumayıp sonra vurup kafayı yatıcan.

heyecandan uyuyabilirsen elbette 🙂

Yok ben güvenlikten çıktıktan sonradan bahsediyorum 😂

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bence heyecandan sigara bile yakmazsiniz diye dusunuyorum 😂

İnşallah uçakta denk gelirizz ömür boyu sigarayı bırakacaksın deseler bile tamamım yeter ki you have been randomly selected 😂

• gençler sigarayı bırakmak lazım malumunuz abd'nin en sıkıntılı kısmı sağlık. Bende içiyorum ama büyük ihtimalle gc çıkarsa hemen bırakıcam ki orda pişman olmayalım 🙂

• bu arada daha demin basit bir kerat cetveli hesabıyla kazanma sansımızı %1.9 buldum. Tabi bu benim için 3,8 demek 🙂

• E sigaraya geçtim 9 ay önce harika hissediyorum nikotin bağlılığınıda minimuma indirmeye başladım artık psikolojik alışkanlığa kaldı işim gibi duruyor öneririm benim gibi bırakmakta zorlanacaklar için alternatif olur abd de milyon türlüsünden likit bulmakta mümkün bu arada izmarit problemi leş gibi kokmak ve benzeri kötülükleride yok 🙂

Uçağa binip kalktıktan sonraki aşamaya geldiğinde muhtemelen attığımız storylere gelen cevaplar neler olur diye.. geride bıraktığımız anılarımızın ve gelecekte bekleyenlerin belirsizlikleriyle geçen bir beyin fırtınası şeklinde geçer vakit diye düşünüyorum.. yetiştiğimiz mahallelerimiz ve usa.. 30 yaş üstü anlayacaktır demek istediğimi neredeeeen nereye modunda geçer o yolculuk.. çitos içindeki tasolarımızdan houston içinde ufak hayatlara.. keşke gerçek olsa her gün girip sayacı 6 7 kez kontrol ediyoruz ya 🙂

• @Sencerium 1.9 nasıl buldunuz anlatırmısınız :))

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY benimde planım bu ola ki bir gün gidecek olursak turist veya kalıcı 🙂 özellikle benim sıpa için 😃

• ⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bu arada daha demin basit bir kerat cetveli hesabıyla kazanma sansımızı %1.9 buldum. Tabi bu benim için 3,8 demek 🙂

3,8% biraz fazla. önceki yıllar kaba hesapla ülkeler bazında 1% gibi oluyordu GC çıkma olasılığı. Kaç kişi başvuru yaparsa yapsın kabaca buna geliyordu ortalaması.
    en önemli yüzde bu yüzde bence. bu oran aynen devam ederse kötünün iyisi ama TR'ye çıkma sayısı bu oranda devam etmeyip, sayı olarak geçmiş yılların sayılarında kalırsa o zaman daha da zorlaşır demektir.

• ⭐⭐⭐

Geçenlerde aklımda bir şey geldi. Dedim ki kazanma durumunda şöyle bir şey yapayım. Sonra buradan yazayım da hoşuna gidip kullanan olur. Bence sürpriz sonlu hoş bir şey 😁

Öncelikle hiç bir fotonun altında açıklama vs yapmıyoruz. Sadece foto ya da isterseniz 1 - 2 diye isimlendirilebilir.

Kazandığımı öğrendiğimde elimle 1 yapıp bir selfi. Fotoları örnek olsun diye şeettim.
    hand-1.jpg

Randevu aldığımda elimle 2 yapıp bir selfi.

Sağlık raporunu aldığımda elimle 3 yapıp bir selfi.
    hand tree.jpg

Vize aldığımda elimle 4 yapıp bir selfi.

Son gönderiye geldik. Son gönderi de hem foto hem de kısa video/gif olacak. Havalimanında ya da uçağa bindiğimde elimle 5 yapıp bir selfi. Ardından pozisyonu hiç bozmadan el sallayan kısa bir video.

Bence sürecinizi kimseye anlatmadığınız zaman son gönderi ile beraber sağlı sollu tokat gibi olacaktır. 😂😂

Umarım ben de dahil uygulayanı bol olur.

• @SUAT-GUNAY yok ya 3.8 hanımla benim toplam oranımız 🙂 ikimizde başvuru yaptıkta

• @tolgasatir günaydin cuma günü oldugu icin süperim 😃

• ⭐⭐

@Sencerium abi %1.9 olsaydı eğer çoktan çıkardı her başvuran için bu şans %0.0000000001 gibi bir şey. %1.9 demek hatta %1 demek atıyorum 300 bin kişilik listede her seçtikleri kişiden sonra liste döngüye girer senin adın 5-10 kere yazar ihtimalin artar. bu yüzde çok düşük ki zor çıkıyor. (yüzdeler, liste felan örnek içindi her hangi bir resmiyeti yok. çekiliş bilgisayar ile yapılıyor)

• @hadi-BE hahaha valla bi an son foto hareket ceken bir el falan bekledim 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

198

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.1k

| | | |