Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam arkadaşlar başvuruyu telefonla yapan oldumu yoksa herkes bilgisayardan mi yaptı ben telefonla yapmayı düşünüyorum çünkü bilgisayar yanımda yok bir sorun olurmu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bef_of_amerika hiçbir sorun olmuyor hatta daha hızlı oluyor.

• @ayvalik10 teşekkürler

• @Chromium duygularıma tercüman olmuşsunuz 🙂 ben de 5 yıl 6 aydır reddit kullanıcısıyım, bu uygulamada o kadar çok vakit geçirdim ki sanki artık onlardan biriyim, oralara gittiğimde %100 uyumlu bir şekilde yaşayabileceğime eminim. Umarım bu başvurum ilk ve son başvurum olur.

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar mrblar , ufak bi sorum olacak kızmazsa bazı arkadaşlar, çünkü forumda bulamadım 🙂
    turist vizesi ile gidildiğinde orada saglık sigortası yaptırma hakkımız varmı? hak degilde yapabiliyor muyuz diyelim sonuçta oranın vatandaşı degilim

Turist vizesi sahipleri zaten ABD'de cok kisa sure kalacaklari icin genelde "saglik sigortasi" yerine "seyahat saglik sigortasi" yapiyorlar...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2599/seyahat-sağlık-sigortası

Ama bunun disinda daha ciddi bir sigorta istiyorsaniz, saglik sigortasi da yaptirabilirsiniz. Neticede sirketler icin parayi veren dudugu calar, ama gercekten gerekli mi? Buna sizin karar vermeniz lazim 🙂

bu seyahat saglık sigortası işime yaramıyor baktım,, yinede teşekkür ederim 🙂 oradan birine sordum turist vizesi ile saglık sigortası oluyormuş

Peki sigorta için SSN gerekmiyorsa, hastaneye gidildiğinde neden poliçe ve SSN numarası soruluyormuş? Mahsuru yoksa sorumu iletebilir misin? Gerçekten merak ettiğimden soruyorum. Çünkü arkadaşım SSN'siz hastanede sigortalı işlem yaptıramadığını belirtmişti.

• ⭐⭐

@goyro666 kral bencelere kalırsak ohoho keşke ama nerde. bu sene pasaport şartı kaldırıldı anladık ama hatalı başvuru yapan sayısı da bir o kadar fazla o yüzden takmayın kafanıza.

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Dünya üzerinde bu yıl sizce başvuru kaç milyon olur? Ben en az 20 milyon kişinin basvuracagını düşünüyorum. Malum Avrupa’daki krizler , Rusya Ukrayna savaşı derken büyük bir göç dalgası karsısındayız

Kümülatif toplam başvuru sayısını bilemem ama TR için 500K'yı geçemeyeceğinin garantisini verebilirim. Önceki sayfalarda da konuşmuştuk 1M 2M hatta 5M başvuru bekleyen var. Ancak TR nüfusu ve büyük sayılar yasası gereğince bu imkansız bir olasılık. 500K'ya yakın bir başvuru olur TR'den. Dünya çapı için maalesef bir tahmin yürütmek için detaylı ülke istatistikleri lazım.

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hadi bakalııııım gene 2 ay öncesinin mevzularına dönmüşüz 😃 Evet bence de para şartı ve pasaport şartı gelmeli diyerek ben de ateşi harlayayım 😃

Alemsin ya 😃 siz biz bide diablo orada bence komşu olalım 😃 kafa dengiyiz çünkü 😃 tabi şu Turkey levelini geçebilirsek 😃

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hadi bakalııııım gene 2 ay öncesinin mevzularına dönmüşüz 😃 Evet bence de para şartı ve pasaport şartı gelmeli diyerek ben de ateşi harlayayım 😃

Aman ustam zehirli ok o, onu atmayın 😃

• ⭐⭐

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar mrblar , ufak bi sorum olacak kızmazsa bazı arkadaşlar, çünkü forumda bulamadım 🙂
    turist vizesi ile gidildiğinde orada saglık sigortası yaptırma hakkımız varmı? hak degilde yapabiliyor muyuz diyelim sonuçta oranın vatandaşı degilim

Turist vizesi sahipleri zaten ABD'de cok kisa sure kalacaklari icin genelde "saglik sigortasi" yerine "seyahat saglik sigortasi" yapiyorlar...

Ama bunun disinda daha ciddi bir sigorta istiyorsaniz, saglik sigortasi da yaptirabilirsiniz. Neticede sirketler icin parayi veren dudugu calar, ama gercekten gerekli mi? Buna sizin karar vermeniz lazim 🙂

bu seyahat saglık sigortası işime yaramıyor baktım,, yinede teşekkür ederim 🙂 oradan birine sordum turist vizesi ile saglık sigortası oluyormuş

Peki sigorta için SSN gerekmiyorsa, hastaneye gidildiğinde neden poliçe ve SSN numarası soruluyormuş? Mahsuru yoksa sorumu iletebilir misin? Gerçekten merak ettiğimden soruyorum. Çünkü arkadaşım SSN'siz hastanede sigortalı işlem yaptıramadığını belirtmişti.

vallahi bana bi resim attı turistler için ilaç alma vs. ilgili atabilirsem atarım buraya

• ⭐⭐

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

vallahi bana bi resim attı turistler için ilaç alma vs. ilgili atabilirsem atarım buraya

Kullanılan ilacı bilmiyorum ancak ilaç için soruyorsanız o bambaşka bir konudur. Genel bir sağlık sigortası bambaşka bir konudur. Ondan dolayı merak ettim. Çünkü bir acil durum ya da inpatient treatment işlemlerinde sigortalı işlem için SSN vermeniz gerekli diye belirtmişti arkadaşım.

• ⭐⭐

Kullanılan ilacı bilmiyorum ancak ilaç için soruyorsanız o bambaşka bir konudur. Genel bir sağlık sigortası bambaşka bir konudur. Ondan dolayı merak ettim. Çünkü bir acil durum ya da inpatient treatment işlemlerinde sigortalı işlem için SSN vermeniz gerekli diye belirtmişti arkadaşım.

yoo yo ben onun için degil , sadece ilaç almak için sormuştum arkadaşa, farklı bir konu evet 🙂

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt

Türkiye şartlarında o zehir bize şifa şifaaa 😃 😃

• ⭐⭐

• Merhaba ben fotoğrafçıdan vesikalık fotoğraf çektirdim dijital halini aldım bu fotoğrafı düzenleye bilecek birisi varmı?

Not: resmin boyutu büyük olduğu için internet düzelticileri resmi bozuyor photoshop programında düzenlenmeli teşekkürler..

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy 😃

vallahi ps4 te uncharted 4ü oynuyorum , hiç aklıma gelmiyor gc falan arada sizin için giriyorum işte 🙂

• @Lossantosdy kesinlikle katiliyorum yazik degil mi senelerce bekleyen , para biriktiren, ciddi tasinmayi, 0 hayat kurmayi göze almis bizlere. cevremden cikip da gitmeyen biliyorum sirf denemek icin katiliyor cünkü bi kaybi yok bedava , 2 dk süren bi form. Ayrica haksizlik diyen olmus ya affedersiniz ama ciksada gidemiyor ki parasi yok bedava mi yerlesiliyor sanki oraya tabiki belli bir miktar bankada paraniz olacak , parasi olmayan da madem cok istiyor o zamana kadar zaten biriktirir.

• @diablo_ercan 🎰 🎲 resmen kumar gibi 😃

• ⭐⭐

@Lossantosdy bende youtube izle, dead by daylight oyna felan gram çıkmıyor aklımdan forumda sohbet olsa diye arada sayfa yeniliyorum. harbi biz ne zaman abd serverına geçeceğiz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |