Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arabayla geçerken gördüm resmini çekemedim. Green card fotoğrafı çekilir diye cama yazı yazmış fotoğrafçı.

• https://dvprogram.state.gov/ siteye şuan erişilemiyor bilgilerinize arkadaşlar

• ⭐⭐

hatırlıyorum da geçen yıl, açılır açılmaz başvurumu yapmıştım. hatta o kadar erken yaptım ki, tahminen bırak TR'yi, tüm ülkelerden başvuranlardan ilk 100 içinde falandım muhtemelen. zira eşimle birlikte 2 başvurumu da açıldıktan 14 dakika sonra falan bitirmiştim.
    şimdi ise ne o heyecan var ne de başka bir şey. başvurunun başladığını bile az önce öğrendim.
    yaparız bir ara, bu da bu yılın totemi olsun 🙂
    sonuçta öyle ya da böyle buradaki herkes bir nevi rakip, haliyle şans dilemek "mantıken" saçma ama herkese bol şanslar.

Orlandocular yaklaşsın 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Sessizce pusudayız 🙂 Fotoğraf işini bile halletmedim daha haftaya hallederim muhtemelen , ne kadar isteksiz görünsekte , ilk başvurusunu yapanlar bu halimizi anlamayacak , başvuran ilk 100 kişi içinde bende varımdır muhtemelen ama sonuç 😃 Hala Türkiye'deyiz , Bol şanslar , Orlando ilk 11'i ses versin

• @A-Samoglu bilmiyorum, sanırım yok fakat o zaman tool kırpmıyor. bilen biri aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

• @Lossantosdy bu ne acele hocam :))

• GOOD LUCK EVERYBODY 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

1. Sayfada kalmışım ama yine çekilişlover olarak burda yerimizi alalım bu senede şansımızı deneyelim bakalım 🙏🏼

Bende bugün fırsat buldum okuya okuya son sayfaya geliyorum, beklentim yok desem de yine de ah bi çıksa diye dualar ederken buluyorum kendimi😅 Hadi bakalım bu sene forumdan güzel sonuçlar alırız inşallah🙏🏻
    Bu arada Ahsencim var mı bu sene içine doğan birileri 🙂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan sen ben @ahsenaydgdu @Programmer @Stiff kesin kazanıyoruz bu yıl olumlama yaptık kazanamazsak @dytmelek bize sponsor olucak rahat olun 2024te Amerika’dayız 😂

ahahahahh Ay yine güldürdün beni, hadi inşallah yolumuz açık olsun.
    Ben bu sene Hıdırellezde DV2023 ABD diye dilek dilemiştim hep tutmadı ama DV olmasa da 2023te o topraklara ayak basmış oluruz inşallah 🙏🏻 Sonra da elimden ne gelirse yardım etmek isterim herkese 🙂

• ⭐⭐⭐

@abdsimsek İyi niyetinizi anlıyorum. Yalnız yine bir bilişimci olarak cevap vereyim. Sadece bu site için demiyorum. Siz submit tıklamasanız da klavyenizi dinleyebilir ve bilgilerinizi alabilirim.

• @Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abdsimsek İyi niyetinizi anlıyorum. Yalnız yine bir bilişimci olarak cevap vereyim. Sadece bu site için demiyorum. Siz submit tıklamasanız da klavyenizi dinleyebilir veya javascript kodlarıyla bilgileriniz alabilirim.

Bilgileri alıp sizin adınıza hatalı başvuru ile elenmenize bile neden olabilirler.

• Merhabalar geçen seneki heyecanın ve isteğin çeyreği bile yok henüz resim bile çekilmedik acele yok unutmazsam bir ara başvuru yaparız

• Bugün sessiz buralar. Herkes resmi sitede refresh atıyor herhalde 😂

• @kendinifavlayan ahahahhahah aynen acılınca bıle kazanmısım gıbı gelıyor

• ⭐⭐

Benim başvurum emin ellerde 😊

• Bu sene için de hazırlıklarımızı yaptık.

Keşke şu pasaport zorunluluğu kalkmasaydı. Az olan şans daha da azaldı.

• Az önce fotoğrafları hallettim 🙂 şimdi kontrol yapacağım, nerelerden etmeliyim? sürekli kontrol için site atan sempatik arkadaşlar biraz daha atın 🙂

• Ben de pasaport şartı kaldırılmaması taraftarıydım açıkçası. İstatiksel olarak ne durumda çıkıp da gitmeyenler bilmiyorum fakat. Yine de Çok düşük olan şansımızı hatrı sayılır derecede arttırırdı düşüncesindeydim. İlk defa başvuracağım ama kalkmasaydı pasaport daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

• @kmlmtn Ben girebiliyorum. Hala 2022-2023 check status ekranı çıkıyor. Akşam 7:00'den sonra gelir esas ekran sanırım.

• @zencipsikiyatr vallaha bende acılmıyor bılemedım neden zaten aksam 7 de acılıncada hemen atlamamak gerek bence sakınce hatasız basvurmak lazım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |