Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Eğer bu yıl green card çıkmazsa bu benim ikinci seçeneğim olucak. Dil okulu ile gitmenin kolay olmadığını biliyorum araştırmalarım da bunu gösteriyor zaten 😅 @Ranje

• ⭐⭐

@Ping-PONG hahahahah fed kararı ve powel yok mu 😃 neyse 3ncü çeyrek raporları iyi söyleniyor. büyük düşmez beklenti çok yüksek.

• ⭐⭐⭐

Başvuruların açılmasına 10 gün kadar bi zaman kaldı. Hazır mıyız 😂🙏🏻

• Merhaba bu sene başvuruda pasaport şartı kalktı ama ds260 formunda pasaport bilgisi istenecek mi ya da mülakata giderken pasaportu götürsek yeterli olacak mı? Eğer ds260 da pasaport bilgisi mecburi ise 2023 ocak ayında 1 yıllık pasaport yeterli olur mu sonradan uzatmakta sıkıntı olur mu

• Bu senede yerimizi aldık bekliyoruz. Umarım bu sene çıkacak 🙂

• @piriyatel ne diye 1 yıllık çıkarıyorsunuz, 1 yıllık 670TL, 10 yıllık 1.700TL

• ⭐⭐

Son 10 🚀

• @Özgür-Can Uzatırım sıkıntı değil ocak ayında 6 ay 1 yıllık çıkartsam yeter li mi amaç çıkarsa ds260 ı hemen gönderip erken submit için

• 2 fotoğraf çektim. Birini telefon üzerinden usa rresmi sitesinden, https://tsg.phototool.state.gov/photo kırptım omuzlarımı almadan biometric gibi kırptı. diğerini https://www.idphoto4you.com sitesinden yaptım omuzlarımı aldı, yeşil bölgeyi de gösterdiği gibi yaptım. İki foto arasından bariz fark var. Birince omuzlar yok ama abd resmi sitesi, diğerinden omuzlar var ve ayrıca abd sitesindeki örnek fotoğraflara benziyor. Anlamadım gitti 🙂

• @emirgenco aminn...

• ⭐⭐⭐

@piriyatel DS260 formunda pasaport bilgilerinizi girmek zorundasınız, ayrıca mülakattada sizden en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport ibraz etmenizi beklerler. Yani 1 senelik pasaport çıkartmanız sizin için risk ve gereksiz masraf olur.Çıkartmışken +3 yıllığa başvurmak en mantıklısı

• ⭐⭐⭐

Çip krizinden dolayı aslında devletin sadece +10 yıllık başvuruya izin vermesi gerekiyor @Emre-Kurtulmuş

• ⭐⭐⭐

@waterman Bana kalırsa çip krizinden bağımsız olarak 1 yıllık vs gibi seçeneklerin olmaması gerekiyor.boşa israf olduğu düşüncesindeyim kısa süreli pasaportun. Hiç bir avantajı olmayan bir pasaport türü mesela 1 yıllık. Makul bir fiyata bütün pasaportların en az 5 senelik olması laızm. Sadece çip değil kağıt vs olarakta israf

• @Emre-Kurtulmuş ds260 da pasaport girmek zorunlu değil other travel document seçip mülakatta götürebilir

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ds260 formuna pasaport bilgilerinin girilmesi zorunlu değil

• ⭐⭐⭐

@enemy Evet ben makbul olanı söyledim yoksa other travelıda seçebilirsiniz. Her şeyi son dakikaya bırakmaya lüzum yok görüyoruz bir anda bir kriz çıktı pasaportlar 1-2 ay gecikti bunun tekrar ve daha uzun sürelisi olmayacağının bir garantisi yok anlayacağınız.

• @Ping-PONG Okudum bitirdim hocam, greencard çıkarsa 2 yıllık yarı zamanlı sözleşme yapar vatandaşlığı alır çıkarım gibi.

• sene sonu gelmeden pasaporta başvurun arkadaşalr her sene zamlanıyor. muhtemelen şuanki ücret olabilecek en düşük ücret, geçen seenden bu yana baya değersizleşti tl 🙂 ücretler sabit kaldı.

• Evet arkadaşlar 10 gün sonra başvurular açılıyor. Bu Mayıs o Mayıs olsun isteyen herkese 🙂

• @Emre-Kurtulmuş girmek zorundasınız deyince söylemek istedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |