Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir mülakata girerek vize alan vardı

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir mülakata girerek vize alan vardı

he tamam oturdu şimdi 😃 o kadar kabullenmişiz ki kaybetmeyi mülakat falan hiç aklıma gelmedi 😃

• @Lossantosdy ben 7 eylülde başvuru yaptım hala basım öncesi kontrol aşamasında diyor

• @adm Pasaport basımı geciken arkadaşlar twitter üzerinden @TCNufusDestek etiketleyerek pasaportum gecikti acil ihtiyacım var vs yazarak tweet atsınlar dm üzerinden geri dönüş yapıp bilgilerinizi alıyorlar sonrasında işlemlerinizi hızlandırıyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eneskpc kimse seni yanlış anlamaz rahat ol bilmediğin için zaten aklına gelen her soruyu sorabilirsin bizler de sana cevap yazarız. Sadece buraya gelirkenbaşka forumdakileri dinleyip buraya yazma yeter. Bu forumda sadece vize basamıyoruz geriye kalan her konu hakkında tecrübe etmiş insanlar var.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@eneskpc kimse seni yanlış anlamaz rahat ol bilmediğin için zaten aklına gelen her soruyu sorabilirsin bizler de sana cevap yazarız. Sadece buraya gelirkenbaşka forumdakileri dinleyip buraya yazma yeter. Bu forumda sadece vize basamıyoruz geriye kalan her konu hakkında tecrübe etmiş insanlar var.

@eneskpc zaten baş forumlarda @ayvalik10 kadar sabırlısını da bulamazsın 🙂 bilgi araştırma vs bunlardan bahsetmiycem bile 🙂

• İlk gelen türkler neden floridayı tercih ediyor? Antalya gibi sanırım rahat bölge ama para yapılma konusunda düşük olduğunu duydum. Sanırsam çıkarsa ilk seneler iş ve insanın yoğun olduğu yerlerde başlayıp daha sonra floride gibi yerlere yerleşilmeli diye düşünüyorum.Amaç türk bulmaksa zaten ilk türkten kaçmak lazım. Bu sizi dil ve kültüre alışma konusunda daha çabuk güçlendirir.

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ay deliricem valla ya:) pasaport zorunluluğu kalmış olabilir lütfen birikimi olmayan, her şey dahil ( 50-60 bin dolar) ingilizcesi olmayan yer, iz, yol, yordam bilmeyen kimse başvurmasın... kolay bir şey değil çünkü daha amerika'nın nerede olduğunu bilmeyen hayatında da gitmemiş birinin çok da başarılı yada hayatının buradan farklı olacağını düşünmüyorum... bu benim şahsi fikrim tabi... almanya gibi de değil amerika çok farklı öyle düşünmesinler yani... sayısal loto gibi hadi bende oynayayım belki çıkar denecek bir şey de değil... kim anlatacak bunu bu insanlara diycem de... anlatsakta anlamayacaklar... beni; onları aşağı çekmeye çalışan zebani zannedecekler :)))) ben lottery çıktıktan sonra sonra gitmek için çabalayana değil... oohhhooo o para bende ne gezer, biz vizenin parasını karşılayamayız diyip ama çıkıyormuş yani en azından onu gördük bak hile hurda yokmuş bize bile çıktığına göre diyip yola bakanlara kızıyorum çünkü onlar gerçekten gitmek isteyen birinin o sene ki şansını resmen elinden alıyorlar... bir yanda diyorum ''kısmetse ederse Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir, kısmet etmez ise; el götürür, yel götürür, sel götürür...

saçmalamışsın bence.37 yaşındayım ilk başvurumu 1999 da yaptım.6 sefer başvuru yaptım.ingilizcem yok.şuan birikim bir kenara borç harç var.amerikanın yolunu yordamını izini bilmem.senin mantığına göre başvuru yapmayımmı.gitmeyi canı gönülden istiyorum.2 sene önce pasaport çıkarttım.mecbur olmamasına rağmen çocuk için bile çıkardım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sadık-Çağan vay vay vay kimler gelmiş kimler @sadikcagan olan kullanıcı adını ne yaptın neden yeniden üye oldun ki

• ⭐⭐

@adm, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy ben 7 eylülde başvuru yaptım hala basım öncesi kontrol aşamasında diyor

uçak bileti rezarvasyonu yaptım aradım dedim uçak biletim var acil olarak not düşermisinz hatta pnr numarasını vereyim dedim gerek yok dedi 🙂 çok kısa sürede geldi çok şükür

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sadık-Çağan vay vay vay kimler gelmiş kimler @sadikcagan olan kullanıcı adını ne yaptın neden yeniden üye oldun ki

şifremi hatırlayamadım onun için

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hatırladım şifremi.yeni açtığım üyeliğimi nasıl iptal edebilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan kalsın zararı yok kimseye

• Nezaman açıklanacak acaba klavuzu cumadan bayabumutluydum

• ⭐⭐

merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar bu isimleriniz yanında yıldızlar ne işe yarıyor acaba banada anlatsanıza bir de nasıl çıkarttınız onları acaba kaç sene çekilişe katıldığınızla mı bağlantılı acaba

• Arkadaşlar kusura bakmayın ama bazılarınız artık ülke gündeminden mi yoksa başka şeylerden mi bunalmış durumda yorumları okuyorum lütfen girmek istemeyen başvurmasın yalvarırım gibi şeyler diyo bunu instagramda yorumların altındada görüyorum yapmayın.Şöyle düşünün sokaktan geçen biri size şunu şunu yapma yalvarırım dese ne kadar umrunuzda olacak aynı şekilde böyle yorumlar yapınca karşınızdaki kişi de sizi takmayacak o yüzden kendinizi yormayın şansınız varsa çıkar abi kasmayın evet ben de bıktım gitmek istiyorum ama kafayı da yemeyin birilerine yalvarmayın

• @debbieLA77 Forumdaki mesaj sayinizla alakalı bir durum. Katkı sundukca puanınız atmakta ve bu şekilde yıldızlar görünmektedir.

• ⭐⭐

@caliskanpr yaaa ne güzelmiş:))) benim daha hiçbir katkım yok sanırım hiç kimseye :))) neyse bakalım ilerde belki 5 yıldızlı olanlar falan vvar onlar süper itibarlı kimseler herhalde

• @debbieLA77 Bir çok forumda bu rankların kaç mesajdan sonra oluştuğu vs gibi bir bölüm olur ama burada ben göremedim (ben de bulamamış olabilirim) @crazycells Böyle bir post var mıdır ?

• @caliskanpr rank önemli birşey değil ki... 🙂 Boşver zamanla forumda mesaj sayın arttıkça yıldız oluşur 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |