Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu bahsi edilen çekiliş kılavuzu hangi sitede yayınlanıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @waterman merhaba, iletmiş olduğunuz yazı şubat ayında yerel mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı aldırdığı davadan diye hatırlıyorum hatta 11 eylülde de mahkemesi vardı. hatta sonuç ibaresinde DV2021-DV2022 için bu şartı aramayacaksınız deniyordu.
    Asli şart olarak karar alınır ve DV2024'e yasal koşullar sağlanarak eklenirse mahkemenin yürütme kararı da DV2024 için geçerliliğini yitirir. Bu sebeple DV 2024 klavuzunu görmek lazım görüşündeyim.
    2024 Kılavuzunda ne yazıyorsa hepimiz ona tabi olacağız. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• merhaba,

bu sitedeki fotoğrafçılardan birisinde çektirdim fotoğrafı ve mail ile gelen fotoğrafı,
    bu siteden kontrol edeyim dedim ancak sonuç;

Your photo has been rejected for the following reason(s):
    'Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1'

ben bir sıkıştırma yada oynama işlemi yapmadım ki fotoğrafa yapmalı mıyım?

• @bulut Merhaba, https://www.greencardphotocheck.com/tr/ buradan yükleyerek kontrol edebilir, düzenleme yapabilirsiniz. Önceki yazılardan paylaşan arkadaşlar bu şekilde söylemişlerdi. şahsen denemiş değilim.

• İsteyen çokdan pasaport çıkartırdı böyle uğraşmazdı ben hatda paralı ve pasaport şartı olmasını da isterim herkes başvuru yapmasın diye. Adama cıkıyor olaydan bile haberi yok milletin hakkına da giriyor.

• ⭐⭐⭐

Bakın heyecanınızı kaldırılmamasını temmeni ettiginizi cok iyi anlıyorum. Ancak böylesine bir itiraz kararını en ufak bir medya kanalı bile yapardı emin olun. Umarım ben haksız cıkarım ama ortada somut veriler olduktan sonra gerçekten pasaport şartının kaldırılmadıgına dair her türlü söylemi kendi çerçevemde reddederim. Konu can sıkıcı ancak gerçek bu.. @ayvalik10

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bulliv bu siteye de koysa hatayı alacak benim bu hata ile ilgili yazım var orasını incelersin.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4303/dv2023-sohbet-odası/5561

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bulut sende suç yok bu konuda ispatı ile anlattım aşağıdaki yazımı okur musun

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4303/dv2023-sohbet-odası/5561

• Pasaport + Ücretli Başvuru sisteminin gelmesi harika olurdu...

• ⭐⭐⭐

Bu arada konuya sunu da eklemek isterim pasaport sartının kaldırıldığını ve en güncel başvuru şartlarını gösteren bi link buldum diğer konuda. @crazycells yazmıs oldugu iletiyi aynen asagıya kopyalıyorum.

''Talimatta artik cekilis basvurularinda pasaport bilgisi istenmeyecegi belirtilmis. Ayrica cekilis vizesi sartlarinin guncel haline suradan ulasabilirsiniz:''

• @ayvalik10 bu siteye eklediğimde hata vermiyor ve onaylanıyor. bahsettiğiniz yazınızı okuyacağım şimdi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bulut bu linkte ki programlarla yapsan da resmi sitede yapsan aynı oluyor. Çok az fark var onu da zaten göz yumuyorlar resmi sitesi dışında yapmak isteyenler bu yazıda ki programlardan bir kaç dakika da yapabilir. Tek bir şey istiyoruz vesikalık resim olsun. Elinde biometrik resmi olanlar lütfen fotoğrafçı ile görüşüp ilk ham hali olan vesikalık halini mail attırsınlar

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2803/resim-olayını-amma-da-büyüttünüz-alın-size-örnek?_=1663328169023

• @ayvalik10 değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar bu green card olayına çok umut bağlamayın. Bizim insanımız okumadan başvuru yapmaya devam edecek. Örneğin bu son TOKİ olayı adım gibi eminim ki şartlarını okumadan, bakmadan başvuran milyon kişi oldu bile şuan (ki şartları bence çok ağır) acı ama gerçek. Green card da böyle olacak. Bazı şartlar gerekiyor ama gelmeyecek çünkü bu bir loto. Umudunuz daima olsun ama umut bağlamayın sonra çok üzülürsünüz. 😶

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bulliv biz aileyiz burada herkes birbirine yardım etmek için çabalar. sadece başvuru da değil amerikaya gidince de herkes birbirini bırakmaz

• @yenihayaletadam 20 li yaşlarımda olsam deli gibi ingilizcemi c2 seviyesine nasıl çıkartırım diye tırmalar, USA daki iş ilanlarına başvuru yapar ve işe girebilmek, davet alabilmek için gecemi gündüzüme katardım. GC da da bel bağlamazdım. İnsan bir yerde kendi kaderini çizebilmeli, çabalamalı emek sarfetmeli. Ama kader bazen başka şekilde geliyor kısmetiyse zahmetsiz 😉

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar bu green card olayına çok umut bağlamayın. Bizim insanımız okumadan başvuru yapmaya devam edecek. Örneğin bu son TOKİ olayı adım gibi eminim ki şartlarını okumadan, bakmadan başvuran milyon kişi oldu bile şuan (ki şartları bence çok ağır) acı ama gerçek. Green card da böyle olacak. Bazı şartlar gerekiyor ama gelmeyecek çünkü bu bir loto. Umudunuz daima olsun ama umut bağlamayın sonra çok üzülürsünüz. 😶

Loto dediğimiz olayda gerçek dünya da parayla girilen bir olay olduğundan çok da şey yapmamak lazım 🙂

• Burası türkiye toki moki araba maraba hiçbişey almayacaksın kendini taksite çekmiceksin insanın canını çıkarmak farz olmuş😀 ne iş yaparsan yap paran Varsa basıcaksın gideceksin yoksa dikkatli bi şekilde kendini ayarlayıp kaçacaksın 😀

• ⭐⭐

yani şimdi daha resmi bir haber yokmu? gc pasaport ile mi olacak pasaportsuz mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |