Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba ben Neslihan, 25 yaşındayım, Grafik Tasarımcıyım. 2023'de Amerika'ya gideceğim ama eyalet konusunda kararsızım. Tecrübelerinize dayanarak bölümümle alakalı hem çalışma hem yaşam için önerdiğiniz eyalet var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

• @Neslihan-Aksoy Neslihan hanım merhaba. Eşim de Grafik tasarımcısı. Austin'de baya iş ilanı mevcut. 2023 Kazananıyız biz de. Burada kalsın bu başlık lazım olacak 🙂

• Merhaba Neslihan Hanım ve Melike hanım. Biz de 2023 talihlisiyiz. Ve eşim Grafik Tasarımcı. Tekstil alanında hizmet üretiyor. Umarım haberleşebiliriz, ben de takip amaçlı buraya bir ileti bırakmak istedim. Hala eyalet araştırmamız sürüyor. Selamlar, tekrar hepimiz için hayırlı olsun

• @Apsaras-0 Hocam sizinle telegram grubunda görüşüyorduk yanlış hatırlamıyorsam

• Merhaba tekrar, ben henüz telegrama üye olmadım, orası daha aktif sanırım

• @Apsaras-0 Orada da eşinin grafik tasarımcısı olduğunu söyleyen birisi vardı ondan dolayı sordum. Evet telegram biraz daha aktif daha güncel konular konuşuluyor.

• UX design alaninda maaslarin daha yuksek oldugunu biliyorum. Is bulma sansinizi arttirmak icin, sadece grafik tasarim degil, alakali alanlari da arastirabilirsiniz. Google'in soyle bir UX sertifika programi var: https://grow.google/certificates/ux-design/

• @Senay-Sirin Evet, biz de buna çalışıyoruz. Aynı zamanda portfolyo hazırlıyoruz baya.

• ilk etapta yine tekstil alanında şansını deneyecek, burda büyük markalara çalışıyor. Bakalım US'de bu alanda bir şeyler bulabilecek miyiz?

• Selam, ben de grafik tasarım bölümünden bu hafta mezun oldum, telegram grubuna nasıl katılabilirim? aynı meslekten insanların planları neler, gitmeden nasıl bir hazırlık yapabilirim öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz teşekkürler.

• @Melih-Halıcı Burada telegrama nasıl kayıt olacağınızla ilgili yönergeneler var. maksimum bir iki günde telegrama alırlar.

• Gorunuse gore DV2023 hep grafik tasarimcilara cikmis 👍 Oyun buyuk arkadaslar 😁

• Evet bu çok güzel oldu 🙂 eyaletle ve iş alanlarıyla alakalı araştırmaya devam ediyorum, sizlerin de fikri olduğunda birbirimizi haberdar edersek çok güzel olur

• Talihli bir diğer grafik tasarımcıda benim 🙂
    @MySea haklı 😆

• Nerelere dağılacağız bakalım:)) Ben de yoga/pilates alanında eğitimler veriyorum. Umarım potansiyeli olan eyaletler ve çalışma alanları bulabiliriz

• Bende Grafik Tasarım mezunuyum aynı zamanda Basın sektöründe yazı işleri müdürüyüm ilk defa bu yıl başvurucam. Grafikerlerin şansı gerçekten fazlamı şans mı bilmiyorum ama Umarım şanslılardan biriside ben olurum. Herkese bol şans.

• @ozanyavuz grafik tasarımcı vs. gibi ünvanlara sahip olmanın GC çekilişiyle alakası yok. GC çıktığında ve göçmen olarak ABD topraklarına ayak bastığınızda eyalete ve çalışacağınız alana bağlı olarak grafik tasarımcıların iş bulma potansiyeli oldukça yüksek. Çünkü devamlı bir iş akışı var ve iş akışı olan yerde görsellik zorunludur 🙂

• Anladım, bu GC olayında daha çok yeniyim teşekkürler bilgilendirmeniz için. Sanırım siz de şanslılardansınız tebrikler. Umarım bütün grafikerler olarak karşılaşırız 🙂

• ⭐⭐⭐

Merhaba, hepinize hayırlı olsun arkadaşlar. Maaş ve yaşam koşulları beklentinize göre sadece eyalet seçmek gerekiyor. Linkedin'de ve Indeed'te baya iş ilanı var. Eminim başarılı olursunuz. Yolunuz açık olsun.

• Yaklaşık 10 yıl önce ben de grafik tasarım işleri yaparım gidersem diyerek başvurmaya devam ederken, zaman içinde en sonunda kendi işimi açtım. Etiket imalatı yapıyorum. Ama hala başvurmaya devam tabi :)) Çıkarsa gözünün yaşına bakmam iş yerimin 🙂 Benim gibi bekleyen herkese bol şans DV2024'te.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |