Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Evet mali yıl bitmeden numaranız denk gelmezse hakkınız yanıyor. Zaten kazandığınız zaman çıkan sayfa da çekilişi kazanmanız kesinlikle vize alacağınız anlamına gelmez diye söylüyor. Tabi bu süreci baska ülkelere mülakat taşıyıp aos yapanlar vs diyerek sınırları zorlayanlar genelde mülakat tarihi aldı. Tamamen şans meselesi @Lefter29

• Cevabınız için çok teşekkürler. Peki daha önce Abd vizesi almış olmak herhangi bir katkı sağlıyor mu? Çünkü daha 2 kez M1 vizesi aldığım için sormak istedim. Umarım bu yıl herkesin dileklerinin gerçekleşeceği bir yıl olur. Bu arada bu forumu hayatımıza dahil eden kişi ve kişilere ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

• ⭐⭐⭐

Hayır önceden almış olduğunuz vizelerin bi etkisi yok. ABD’de iş ilanlarına bakmış mıydınız? Sizin profilinizde ki birinin iş dayanaklı göçmen olması green card çekilişinden daha yüksek gözüküyor. @Lefter29

• Sanırım DV2024 te pasaport zorunluluğu kalkmış bilen arkadaşlar var mı kesin olarak.

• ⭐⭐

@clourpoint ABD 'ye ilk gidişte en çok lazım olacak şey sabit fiili yaşanan bir posta adresi edinmek olacak. Bu tarz bir karavanla adres konusunu halledebilecek misiniz? Çünkü Green card ve ssn için veya banka işlemleri ve ehliyet için bir adres gerekiyor. Bu noktada rv karavann bir dezavantaj yaratabilir diye tahmin ediyorum. Araştırmak lazım yine de.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozancan3534 biraz daha dişini sıkabilir misin 15 - 20 eylülde açıklanacak kılavuzda resmi olarak açıklanacak ondan kim ne derse desin hepsi gayri resmi açıklamadır

• ⭐⭐⭐

Pasaport şartı olsun olmasın talihli olursanız zaten çıkartmanız gerekicek. Bundan dolayı en kısa sürede pasaport başvurusu yapmanızı öneriyorum. Zaten basım süreci,çip krizi derken ortalama 1-2 ay içerisinde ulaşıyor bilginize. @ozancan3534

• @Drywall Yani benimkisi sadece bir fikirdi.Bu gün eski façadaydım. ingiliz burnunda yaklaşık 50-60 kadar cekme ve motokaravan vardı halka açık bir yer elektirik su tuvalet gibi hiç bir imkan yok.suyu sehir girişinden çeşmeler var gidip oradan getiriyorlar .çatılarında güneş panelleri var elektiriklerini sağlıyorlar.tuvaleti ve banyoyuda araçiçinde gideriyorlar.böyle imkansızlıkta bile aylardır orada yaşayan insanları gördüm. gc çıksa oraya gitsem alır yaşar mıyım oda soru işareti.Güvenlik çok önemli güvenlikli bir yerde veya suç oranı düşük bir bölgede ise düşünülebilir. araştırdım bazı rv park ofislerinde kalanlara ait posta kutusu var. diğerlerinde de ofis adresi gösterirsin.Hale hazırda park yerlerini adresi mevcut

• Selamlar, bu yıl 4. başvurum olacak... Gerçekten isteyen ve ihtiyacı olan herkese başta kendim olmak üzere şans diliyorum.

• @waterman 2 yıldır AOS yapipta vize alamayani görmedim duymadım.

• 2000 senesinde mektupla basvuru yapmistim bu 2.olacak

• Yasaklı

@Drywall, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@clourpoint ABD 'ye ilk gidişte en çok lazım olacak şey sabit fiili yaşanan bir posta adresi edinmek olacak. Bu tarz bir karavanla adres konusunu halledebilecek misiniz? Çünkü Green card ve ssn için veya banka işlemleri ve ehliyet için bir adres gerekiyor. Bu noktada rv karavann bir dezavantaj yaratabilir diye tahmin ediyorum. Araştırmak lazım yine de.

İmzana bayıldım 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Drywall, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İmzana bayıldım 😂

değişik noktalara dikkat edenlerde bugün 😃

• Başvurular ne zaman başlıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turkeycel 15 - 20 eylül arasında resmi kılavuz açıklandıktan sonra sana bu sorunun cevabını verebiliriz.

• @turkeycel her sene olduğu gibi ekimin ilk haftası başlayacak başvurular.

• ⭐⭐

@turkeycel, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurular ne zaman başlıyor

Geçen sene 6 Ekimde açıldı başvurular bu sene ortlama aynıdır.

• Herkese mutlu hafta sonları dilerim.

• Bu ayın gündemi her zaman olduğu gibi fotoğraf olur diye düşünüyorum ve birde pasaport konusu olacak herhalde.

• Teşekkür ederim cevaplar için. Herkes için hayırlısı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |