Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba tekrar profilim şu ; Babamın kendi lojistik şirketi var ve birlikte çalışıyoruz . Adıma evim ve arabam var . Eşim de 2017 den bu yana aynı şirkette çalışıyor. Bir de oğlumuz var 2.5 yaşında fakat yol uzun olduğu için ona vize başvurusumda bulunmadık kendisi çılgın bir bebek çünkü 😊. Ailemle aynı sitede oturuyoruz . Eğer ki onay alirsak oğluma ailem bakacak biz seyahatteyken. Tecrübeli arkadaşlar bu şekilde onay alabilir miyiz ?

Buna yanit verebilecek birileri var mı ?

• ⭐⭐⭐

@materialist bugün imkansız denilecek bir şey oldu nerdeyse 9-25 arası bütün günler açıktı..

• @yasbek-ceren bence bebek içinde başvurun.

• @yasbek-ceren bence alma ihtimaliniz yüksek, çocuğunuzu bırakıyorsunuz sonuçta geri döneceğinize ikna olurlar. Zaten mülakattada aynı sitede olduğunuzu ailenizin bakacağını söylersiniz

• ⭐⭐⭐

@yasbek-ceren eski iletilerde çok eski değil max 10 sayfa.. hepsine baka baka gelin günümüze mutlaka görürsünz.. bir çift vardı bebeksiz aldılar onlara yazın bi yardımcı olurlar belki ama bencede alırsınz gibi duruyor

• 2,5 aydır nerdeyse hergün kontrol ediyorum geri alamadım. Dün çok yoğundum siteye giriş yapmadım ve boşluklar açılmış şansıma vay arkadaş ya şaka gibi resmen . Gülsem mi ağlasam mı …

• ⭐⭐⭐

@yasbek-ceren bu başlık altında yazılıyor benim bildiğim. Başka başlık varsa bilgim yok

• @charon çocugumu goturemem maalesef 15 16 saat hayatta durmaz .

• @dytmelek merhaba ben bir kere sadece o mesajlarin oldugu bir baslik gormustum herkes sadece vize gorusmlerini paylasmisti. Bir daha bulamadim

• ben de kaçırdım öne alımı . dün bakmadım maalesef.. maillere bakıyorum sık sık kendileri otomatik öne alır mı diye. sanırım kendileri almayacak, takip eden öne alabilecek. çok üzüldüm ,

• herkese merhaba. dün kendi randevu tarihimi öne çektim ama eşimin tarihi aynı kaldı. ne yapmam gerekli? bu şekilde sorun olur mu? teşekkürler.

• Merhaba herkese. DS160 formunu doldururken Ekim 2022'de New York'da bir fuar var oraya gideceğiz eşimle dedim. Formdaki planlanan seyahat detaylarını Ekim ayında yapılacak ve orada bir otelde kalınacak şeklinde doldurdum. Neden peki? Çünkü randevular 2023'lere verildiği için ve bizimde muhakkak 2022'de gitmemiz gerektiği için ve fuar olunca iş-meslek vs'den dolayı görüşmeyi belki erkene alırlar diyerek bu yolu seçtik. Başvurumuzu yaptık ve yine fuara gideceğimizden bahsedip erkene randevu talebi ilettik. Talebimiz işleme alınmadı/reddedildi. Fakat biz randevumuzu öne çekmeyi başardık (2 hafta sonraya). Hikayenin doğrusu ise, Ekim sonu Kasım başı gibi Florida'ya doğuma gitmek.

Sorum şu ki; randevu görüşmesinde DS160'da yazıldığı senaryoya uyarak, New York'da fuara katılmak istiyoruz ve bunun için vize istiyoruz mu demeliyiz? Yoksa o seyahat planı ile başvurduk ama amacımız değişti. Yıllık izinlerimizi kullanıp Florida'ya tatile gitmek istiyoruz mu diyelim?

• Merhaba arkadaşlar ağustos 22 de randevum var konsoluklara yakın bir temiz bir otel varmi

• Ailece gelecegiz

• @nfs741 eşiniz veya siz kamu personeli mi?

• Konsolosluk randevuları için nereden giriş yapıp kontrol ediyorsunuz arkadaşlar?

• Bu ileti silindi!

• @FiveHN teşekkür ederim çok sağolun

• Arkadaşlar, vize randevusunu öne çekenler Mülakatsız vize yenileme için yapanlar mı? yoksa sıfırdan turist vizesine başvuranlar mı?

Bir de randevu tarihine bakabilmek için Ds160'tan sonra ödeme yapmış mı olmak gerekiyor yoksa randevu tarihleri gözüküyor mu ödeme olmadan da?

Benzer Başlıklar

• 4
  • 177
  • 6
  • 47
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |