Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Timur-Nicar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DV2024'ü düşük case numarası ile kazanmış olacağım. Buraya yazıyorum...

Ben de, eşimle birlikte ilk defa başvuracağız. Bakalım hangimizin CN’si daha düşük olacak 🤓

• @Salih-Halli merhaba kardeşim doldurdum ben de başarılar dilerim

• 35k ile çıkmasındansa hiç çıkmaması kendi adıma konuşmam gerekirse daha iyi bu arada. O stres 1 senede insanı bitirir

• @sonar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

35k ile çıkmasındansa hiç çıkmaması kendi adıma konuşmam gerekirse daha iyi bu arada. O stres 1 senede insanı bitirir

Şu zamana kadar denk geldiğiniz -forumda ya da çevrenizde- en yüksek CN kaç idi? Bir de, bir şeyler gördüm CN önemli değil, DS 260 formunu gönderme tarihiniz önemli diye doğruluk payı nedir?

• ⭐⭐⭐

@gnollzy Genelde en yüksek 35K civarları görülüyor bu seneki görüntüde o şekilde şimdilik. Erken DS doldurma konusu geçen sene geçerli oldu sadece pandemi nedeniyle, o şekilde devam edeceğinin bir garantisi yok. tahminimcede etmeyecektir CN numarasını etkisiz hale getirmezler bunu ilerleyen süreçte göreceğiz tabii ki

• ⭐⭐⭐

Göçmen olarak abd ye ilk giriş konusu var fakat göçmen olmayan vize türü ile ilk giriş ve sonrasındaki süreçle alakalı bi başlık bulamadım, varsa söyler misiniz yoksa açalım böyle bi başlık 🙂

• ⭐⭐⭐

@btek14 hehh bu bunu arıyorum ya koca geceden beri çook sağolunnn 🙏🏼🙏🏼

• @ahsenaydgdu rica ederim. iyi gunler.

• Arkadaşlar şöyle bakıyorum gidişata, dolar 25 tl nin üstüne çıkarsa birçok başvuran gidemicek ne kadar tezat bir durum. insanlar burdaki ekonomik kargaşadan kurtulmak için bir çekilişe başvuruyor bir de kazanan oluyor ama üstüne aynı ekonomik kargaşa sebebiyle hayalini gerceklestiremiyor. bu sebeple yüksek case numaralarınada sıra gelecektir. bu günün hesabına göre biz ailecek 100.000 tl ye kendimizi amerikaya atabiliyoruz gc çıksa e dolar 25 üstü olursa bu olur 200.000 tl tabi aileler için konuşuyorum bu da herkesin karşılayabileceği bir rakam değil. şimdi niye böyle hesaplar yapıyorsun derseniz valla bende ne yaptığımı bilmiyorum derim 😂 iyice yedik kafayı 😂😂😂

• @Emre-Kurtulmuş 2022 için DS-260 submit tarihine göre dosya işleme olarak başladı ancak sonrasında CN sırasına göre dosya işlemeye geçildi. Doğru bir uygulama olsa değişiklik yapmazlardı. Bence de 2023 için CN e göre gideceklerdir.

• @byn_dogan Eldeki birikim kısmı bir yana, ABD ye gidince direk işe başlama şansı olanlar doğal olarak daha şanslı oluyorlar. Tabi, tek gitmek her zaman daha masrafsız 🙂

• @MysticTiesor Çok teşekkür ederim efendim

• Greencard sonuncunu öğrendikten sonra uzun süre foruma giremedim, güzel hayaller kurarak başladığımız bir yolda ilk senem 'Not been selected' oldu..
    Umarım isteyen herkesin hayalleri gerçek olur.. Kendimizi toparlayıp yola devam edelim güzel insanlar 🙂

• Türkiye de bir devlet memuru olarak bu sene şansımızı deneyeceğiz uzun zamandır hayalini kurduğumuz şeyi bu sene kazanırız inşallah olurda kazanırsak ailece gidip giriş yaptıktan sonra eşimi ve çocuğumu geri gönderip 1 sene kendim hasretlik için tırmalayacağım ve gidip istifamı verip ailemi alıp geleceğim Hurda bir arabam var onu satıp 100 bin kredi çekip onlarla birlikte gitmeyi düşünüyorum nasipse Allah büyük Allah'ım gönül den isteyen herkese nasip etsin inşallah

• DV2024 pasaportsuz mu olacak? Çıkma olasılığı azalır mı sizce?

• KALDI 353 GÜN 10 SAAT 😃

• @R-Topcu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DV2024 pasaportsuz mu olacak? Çıkma olasılığı azalır mı sizce?

şuanlık öyle ama yanlış hatırlamıyorsam eylül veya ekim de kılavuz yayınlanacak orada yazan geçerli şuanlık öyle gibi görünüyor ki kalkarsa ben ciddi bir artış bekliyorum açıkcası bana göre %70-80 belki de daha fazla artacaktır. Kaldırıldığı zaman böyle bir düşüş yaşanmıştı başvuru sırasında şimdi ekonomik durum da kötüye gittikçe daha da başvuru yapan olacaktır tahminen

• @celica şaka bir yana düzgün bir eyalet bulamadım ki hayal kurmaya başlayayım. 😃
    TX Austin'ciydim ben. Gelecekteki mesleğime uygun bir eyalet olduğunu düşünüyordum; bir baktım kiralar uçmuş gitmiş.
    Houston çok daha ucuz ama orada da iş yok.

CA da mesleğime uygun bir yer sayılır ama orası da pahalı.

Benim derdim ABD rüyası denilen şeyi gerçekleştirmek. Gidip apartman dairesinde yaşayacaksam napayım öyle Amerika'yı. 😃

• Kullandığım mail adresi 10 yıldan fazla her gün yüzlerce spam {gmail} mail geliyor kcc den gelecek mesajı nasıl bulabileceğim gelen mail adresini bilen varmı sabit bir mail mi yoksa aliexpress gibi sürekli değişen bir mail adresimi veya konu başlığı kelimeler de ne olarak aratmaliyim buna örnek bir mail varmı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |