Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, yaptığınız hizmet nedeniyle öncelikle teşekkür ederim.

15 Temmuzdan sonra, Siyasi suç nedeniyle 7 yıl 6 ay Terör örgütü üyeliği cezası verildi. Siyasi suçun yayına eklenen adli bir suçum yoktur. Cezanın kapalı ve açık ceza infaz kurumunda tamamlamam gereken süresini tamamladım.

Yurtdışı yasağım yoktur. F1 vizesi ile ABD'de dil eğitimi ve İT eğitimi almak istiyorum.

Yaşım 31. Fakat yaklaşık 5 yıl ceza infaz kurumunda kaldım.
    Ceza İnfaz Kurumunda bulunmam nedeniyle 20'li yaşlarımda dil okuluna başvurumu yapamamış oldum.

Siyasi suç nedeniyle olan adli sicil kaydımın olması halinde ve yaşım nedeniyle vize başvurum reddedilir mi ?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler.

• Muslu Law Firm

@Sadik, içinde söyledi: Siyasi Suçlar Adli Sicil Kaydı

Merhaba, yaptığınız hizmet nedeniyle öncelikle teşekkür ederim.

15 Temmuzdan sonra, Siyasi suç nedeniyle 7 yıl 6 ay Terör örgütü üyeliği cezası verildi. Siyasi suçun yayına eklenen adli bir suçum yoktur. Cezanın kapalı ve açık ceza infaz kurumunda tamamlamam gereken süresini tamamladım.

Yurtdışı yasağım yoktur. F1 vizesi ile ABD'de dil eğitimi ve İT eğitimi almak istiyorum.

Yaşım 31. Fakat yaklaşık 5 yıl ceza infaz kurumunda kaldım.
    Ceza İnfaz Kurumunda bulunmam nedeniyle 20'li yaşlarımda dil okuluna başvurumu yapamamış oldum.

Siyasi suç nedeniyle olan adli sicil kaydımın olması halinde ve yaşım nedeniyle vize başvurum reddedilir mi ?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler.

Yaşınız nedeni ile başvuru reddedilmez. Ancak siyasi suçun detaylarına bakmadan bir görüş belirtemem. Size problem çıkarabilir gibi anlaşılıyor. Bunu iyi anlayıp açıklayabilmek gerekecektir.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |