Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ds260 formunda okulla olan bolumu okul adlarini yanlis girsek bir sorun teskil eder mi yada nasil duzeltebilirim basvuru yolladim

• telegram grubuna nasıl giriliyor

• @Emresel-0 geri açtırmanıza gerek yok mülakat zamanı düzeltebilirsiniz.

• @cemalkt anladim tesekkurler sagolun

• @Emre-Kurtulmuş çok teşekkür ederim🙏🏻bildirimlere alışamadığımdan yeni gördüm yazdığınızı kusura bakmayın🙏🏻

• Merhabalar. 2023 kazananlarındanım. Ds260 formunda belirttiğim yüksek lisans diplomamı bulamıyorum. E devletten barkodlu diploma aldan sorun olur mu?

• Çıkmayan arkadaşlar ümidinizi kaybetmeyin 11. başvuru sonunda bana çıktı hayallerinizin peşini bırakmayın

• @Darwin hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Umarım tüm sürecin sıkıntısız işler. Allah yolunu açık etsin 🙂

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Merhabalar Onur Ben ilk başvurumda GC Çıktı ve eşim ve 5 aylık bebeğim var Florida bölgesinde yaşamayı planlıyorum uygunluk açısından ama gitmeden işi bulursam mülakattan kolay geçerim diye düşünüyorum birde minimum 3 kişi için göstermem gereken para tutarı nedir ?

Kendimden Bahsetmek gerekirse : Türkiye'de Grafiker ve Yazılım işleri ile ilgileniyorum 3 yıldır çalışmakta olduğum firma var eşim ile birlikte çalışıyorum eşim e-ticaret uzmanı pazar yerlerin de firmanın ürünleri satışını yapmakta

ve diğer bir sıkıntı eşimin Amerika'ya gitmek istememe olayı beni çok geriyor yapamazsak mülakattan geçemezsek maddi olarak zor olacak falan gibisinden sebepler sunuyor sanki Türkiye çok iyi yere gidiyormuş gibi ve dolar kuru beni çok zorluyor kişi başı bin tl ödesem bile 3 bin yapar az para değil bu konuda bir diğer sorum şu ödemeleri hangi aşamada yapıyoruz sağlık layı mülhaktan önce vize falan

• Bu ileti silindi!

• Formu göndermekten başka yapmam gereken bir şey var mı gruba girmek için?

• fee payment bizi ilgilendiren bir durum mu? para yatüracak miyiz arkadaslar?

• Merhaba arkadaşlar. 5.denemede bana da çıktı sonunda çok şükür. Eşimle beraber formu bitirip göndermek üzereyiz 🙏🏻

• @Onur-Demirel mülakata 3 kişi girerseniz 3-4bin doları gözden çıkarın.siz gibi birçok kişi eş sıkıntısı yaşıyor ben dahil.en iyisi beraber ABD’ye girip greencardları alıp eşi çocuğu geri göndermek.düzen kurunca omlarında gelmesi. Risk tabiki var ama risk almadan olmaz bu işler. Çalışan insan oradada sıkıntı yaşamaz.

• @Onur-Demirel 990 dolar civarı mülakatta ödeyeceksiniz.700 dolar muayene galiba.aşılarda ayrı ücret. Bunları ABD’ye gitmeden kesin ödeyeceksiniz

• @coldplay3 işsiz olarak da doldurabilirsiniz mülakat tarihi aldıktan sonra işe girmişseniz düzeltebilirsiniz işiniz olup olmaması önemli değil

• @cansusağlam lise ve üstü bir orijinal diploma yeterli oluyormuş diğerleri için de isterseniz okuldan kapalı zarflı transkript alabilirsiniz

• 21xxx mülakat gelir mi sizce dv-2023 için şimdiden teşekkürler

• @Gülşah-Ulutaş emin olmamakla birlikte eğer F1 vizenizi alırsanız AOS yapabilirsiniz ve vize başvurunuzu Amerika'da yapabilirsiniz diye biliyorum. Sorunuzu aşağıdaki konuda sorarsanız size cevap vereceklerdir.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/3221?page=162

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |