Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @deniz1791 sorun olmaz bende boş bıraktım

• @Önder-Bilgiç Does Not Apply, NOT AVAILABLE YET, NONE, NONE, ALABAMA, 00000, Does Not Apply. bu şekilde doldurup mülakat tarihinde değiştirebilirsiniz.

• @ertan23 o konulara pek takılcaklarını sanmıyorum ama ben sigortasız çalıştığım yerlerin yazılcağı zaman bir problem olmayacağını söylediler sizde de olmayacaktır.

• @omerck şu an oturduğunuz yeri yazın ikemetgah adresinizi e devletden günceleyebilirsiniz

• Çocuk icin social security number istiyor muyuz

• D260 formunu dolduruyorum şu anda bir işyerinde çalışmıyorum 2 ay önce isden ayrıldım yarın bir iş görüşmesine gideceğim lise mezunuyum şu an çalışmıyor olarak seçtim oraya gittiğimde 3 farklı iş modeli sectim sizce bir işe girip öylemi doldursam formu

• @mistralcoo sicil kaydında görünmüyor çok teşekkür ederim.

• Merhabalar, DS-260 formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurdum fakat e-imza kısmında “Sign and Submit Application” butonuna tıklanmıyor. Case number dan sıfırları silip tekrar deniyorum ama yine aynı şekilde butona tıklanmıyor. Daha önce karşılaşan var mı acaba? Hocam sizin düşünceniz nedir bu durum ile ilgili? Teşekkürler

• Arkadaslar selamlar,

DS 260 formuna sadece universiteyi ekledim. liseyi de eklemek zorunda mıyız . yoksa zaten universite mezunusun liseyi yazmasan da olur diye bir kanı doğru olur mu

• Telegram için kayıt oluşturuldu,lakin kazanalarlarda geçersiz kullanıcı telegram eklemedi diyor lakin benim kullanıcı adım size bildirdigim gibi bu konuda tekrar kontrol eder misiniz

• eskı ısyerı adreslerımı nasıl bulabılırım onerısı olan 6 tane ıse gırıs cıkıs yaptım ama adreslerı aklımda degıl

• @coldplay3 sgk detaylo hizmet dokumunal.e devletten en alt.sayfada yaziyor

• @Adem-Taş orda askerlik belgesı var ona bı kere tıklayın hanı okumanız gerekıyor dıye o lınke tıklamadan aktıf olmuyor bende oyle oldu

• @vecihi tesekkur ederım buldum sayenızde

• @zeynepturgut surecinizi imzaniza tasiyin.
    Abd deyseniz aos yapma sansiniz var.eger mulakat gelirse Tr ye gelip mulakata girersiniz. Mulakat gelmezse abd de aos yaparsiniz.

• merhaba arkdaşlar bu 16 yaşından itibaren ev adresi olayını tam anlayamadım da bir soru sorabilir miyim.
    Ben 16 yaşında aynı adreste yaşıyordum şuan da aynı adreste yaşıyorum diğer adresleri yazmama gerek var mıdır.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 
  • ⭐⭐⭐

@Emresel-0 ara süreçte oturduğunuz başka adresler varsa yazmalısınız ikametgahınız orda olmasa dahi yazılmasının iyi olduğu söyleniyor.En basit örnek bir çok kişi mesela üniversite nedeniyle yurtta vs yerleştiğinde ikametini aldırmayabiliyor oraya fakat onlarıda yazmak en sağlıklısı olacaktır

• Arkadaşlar merhaba geçen sene turist vizesiyle amerikaya geldim ve buradayken vizem bitmeden dil okulu aracılığıyla F1 vizesine başvurdum receipt number ve I 20 belgem geldi fakat henüz vizem çıkmadı. Bu süreçte gecen sene tr deyken yaptığım green card başvurum onaylandı ve şu an DS-260 formunu dolduruyorum. Tek bir konuda emin olamıyorum. Primary Occupation kısmına ne olarak işaretlemem lazım burda çalışmıyorum zaten ama Student mi yazmalıyım okul bilgilerimle birlikte çünkü herkes mülakat zamanı gelene kadar vizemin çıkacağını söylüyor yoksa Not Employed mı? Yada sonradan içeriği değiştirme sansım olur mu öğrenciye? Lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

• Bu ileti silindi!

• @cemalkt teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |