Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam Program ücretleri ortalama 3.5-5bin arasında değişiyor

• @hdemircanusa peyniri verip, rakıyı siz getirin diyorsun yani 🙂
    GC çıkan karpuzcu lazım artık 🙂

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın gençler...
    sabah kızı okula bırakırken daha önce hiç uğramadığım bir mahalle bakkalına girdim.
    sigaranın yanında bir şeyler alırken bakkal "abi peynirler yarı fiyatına istersen al" dedi.
    niye diye sordum, "dükkanı kapatıyorum" diye cevapladı.
    GC çıkmış...
    diyemedim bişi. yahu biz olayı unutmaya çalışıyoruz, evren bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor.

GC bana çıksa peynirleri değil rakıları bile yarı fiyatına verirdim. 🙂

Başkan ben rakıları ne yarı fiyatına ne normal fiyatına vermezdim muhtemelen 🙂 hergün kutlama yapardım gidene kadar 🙂

• Forum bende antidepresan etkisi oluşturmaya başladı. Canım her sıkıldığında (ki sıkılmadığı zaman yok gibi) açıyorum yazıları okuyorum, yazıyorum vs. Hele ki mülakat deneyimleri ve ABD'ye ilk giriş konularını okumak bende büyük bir zevk oluşturuyor. Uykuyu çok sevmeyen biri olduğum için çoğu gece bu yazıları okumak ile geçiyor. Roman okur gibi büyük bir merakla...

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar muhammed bey de muhakkak biliyodur tecrubelidir ama şu gökçe taşkıranı alnıma yazıp gezesim geliyor. 2 red yüzünden hayaller suya düşmesin be abi🥺

• ⭐⭐⭐

@sytahmt çocuk 4 yaşından sonra ücretsiz eğitime başlayacak native gibi aksansız konuşmayı öğrenecek üzerine ikinci dil alacak ve fabrikasyon eğitimin yetiştirrdiği modern kölelikten uzak duracak. 100 k dan daha alt bi bütçeyle e2 statu alınabilir bu arada

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu cevap için teşekkür ederim Ahsen Hanım yorumumda da belirttiğim gibi E2 vizesi ile alakalı çok bi bilgim yok çok araştırmadım ama dediğiniz gibiyse bi bakılabilir

• Hala sindiremedim sonuçları ne olcak bu halim

• ⭐⭐

@dilmel aynen öyle bende de aynı durum söz konusu 😃 GC sonucuna baktım foruma girdim ilk gördüğümde moralim bozuktu sonra buradaki yorumları okudum moralim düzeldi

• Tanıdıgım 3 kisiye çıktı ve üçü de gitmeyecekmiş. Sinirden deliye dönmemek imkansız.

• @alfredoo bende sindirdim sanıyorum ama ara sıra aklıma geliyor, şimdi ne güzel tatlı bir telaşın olacaktı deyip bir sigara yakıp efkarlanıyorum..

• @abdsimsek hocam şaka yapıyor olmalısın yaa

• @abdsimsek küfür yok, küfür yok... swearing

• şu çıkıp da gitmeyecek olanların ben ve benim gibi insanların çocukları gece rüyalarına girer insaaaaalllllaaaaaahhhhh ... hakkımızı yedin hakkımızı yedin diye ondan sonra da sabah akşam tövbe eder . nasıl sinirleniyorum, bu kadar issizmisin arkadaş ben asla uğraşmam öylesine bir çekilişe başvurmaya. başvuru yaparken nasıl stres oldum doğrumu yanlışmi diye . umrumda olmasa asla katılmam neyin kafasını yaşıyor bu tarz insanlar fesuphanallah.

bu arada aklıma şarkı geldi böyle yazınca açıp dinliyim. alemin keyfi yerinde yine maşallah, bizede birgün kader güler güler inşallah 😂😂😂

• @justozkan bende Bi papağan var, Bi kaç günlüğüne kafese kitledim onu.. Ortalığı çok kirletiyodu o yüzden sürekli peşinden koşmam gerekiyordu. Neyse 3.gün kafeste çıldırdı, çığlık atıyor sesimi duyunca. Diğer odadan telefonla konuşamıyodum sonunda dayanamadım çıkardım x) sağolsun greencard sayesinde papağana empati kurdum şimdi anlıyorum halini ben de yıllardır amerikaya ciglik atıyomuşum. Tabii benim kafes biraz daha büyük 😢 amerikanın parası alım gücü falan hep 2.planımda biraz huzur istiyorum şuan sadece

• @alfredoo kafa rahatlığı istiyoruz hocam, hafta içi çalışayım ama hafta sonum bana kalsın, eve geldiğim zaman iş, para sıkıntı düşünmeyeyim, sabah kalkıp aynaya baktığımda suratım morgdan çıkmış gibi olmasın, her sabah kalktığımda piyasayı, borsayı, kur bunların hiç birine bakmayayım yine neye zam geldi diye hayıflanmayayım vs. vs. liste uzar gider

• @justozkan keşke şaka olsa hocam,birinin imkanı pek yok,doların bukadar yükseleceğini tahmin etmemiş. Diğer arkadaşın eşi istemiyormuş.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt rica ederim ne demek, amerika vizeniz varsa eğer bir avukat ile iletişime geçilip detaylar konuşulur kendileri de yol gösterici olabiliyor, kafanızdaki var olan planlarla ilgili beyin fırtınası yapabilirsinz bi yol çizilir ama haklısınız türkiyeden 5 yıllık e2 için türk konsolosluğu 100k$ altı bütçeleri ciddiye almıyor diye bi algı var fakat işin mahiyeti burda devreye giriyor

• @abdsimsek o fırsat bize gelse her imkan mevcut da ama nerrdeee 😞

• ⭐⭐⭐

Ay twittera girmiyordum girmez olaydım gündem aşırı kötü uykularım kaçtı..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |