Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• günaydın gençler...
    sabah kızı okula bırakırken daha önce hiç uğramadığım bir mahalle bakkalına girdim.
    sigaranın yanında bir şeyler alırken bakkal "abi peynirler yarı fiyatına istersen al" dedi.
    niye diye sordum, "dükkanı kapatıyorum" diye cevapladı.
    GC çıkmış...
    diyemedim bişi. yahu biz olayı unutmaya çalışıyoruz, evren bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor.

• @mustf201 ne gerekiyorsa yaparız kardeş, ne demek...

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

GC mı oda ne ? ( bu sene mod tamamen böyle olacak ) 😂 😂

Aaa yok biz hiç bilmiyoruz öyle şeyler cidden, ne o? 😂😂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY gunaydin suat usta, olaya gel tesadufun boylesi?? 😂

• @celica yahu bana denk gelmesin böyle şeyler...
    🙂

• @SUAT-GUNAY 😒😒 Bakkalı devralsam , bakkalcının şansınıda devr alırmıyım acaba , öyle bişey oluyosa Tüm foruma peynirler benden ☺

• @SUAT-GUNAY niye acele ediyormuş haftaya gidecek gibi

• @enemy Sonunu düşünen kahraman olamaz diyordur kesin 😀

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın gençler...
    sabah kızı okula bırakırken daha önce hiç uğramadığım bir mahalle bakkalına girdim.
    sigaranın yanında bir şeyler alırken bakkal "abi peynirler yarı fiyatına istersen al" dedi.
    niye diye sordum, "dükkanı kapatıyorum" diye cevapladı.
    GC çıkmış...
    diyemedim bişi. yahu biz olayı unutmaya çalışıyoruz, evren bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor.

bence vardır bir hayır, case number kaç diye sorardım ben 😂😂

• Bu ileti silindi!

• @birisi Pasaport şartını karşılayıp, çekilişi kazanmasına rağmen örneğin adli sicilinden dolayı vize reddi alanlar var, o zaman çekilişe başvururken de adli sicil belgesi mi yükleyelim sizin mantığınıza göre? Ayrıca kimse kimse hakkını yemiyor, bu kişi vize alamazsa o vize yanmıyor, DV-2022 özelinde konuşacak olursam çekilişi kazanan sayısı toplam 100.000'in üzerinde, fakat vize alacak maksimum 55.000 kişi var. Zaten bu tür durumlardan dolayı çekilişi kazanan sayısı, vize alacak kişi sayısından daha yüksek.

Ekran görüntüsü 2022-05-12 120336.png

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@birisi kimse sizin iletinizi silmedi sn. @birisi
    yazdığınız ileti çok fazla 👎 oy aldığı için görünmez olmuş hepsi bu. iletiniz ilgili başlıkta duruyor..
    moderasyon olarak kurallara uymayan iletiler harici hiçbir iletiyi silmiyoruz.

önce durumu net olarak anlamanızı, sonrasında bu tür ithamlarda bulunmanızı rica ederim;

c49e997d-1a5e-4d47-9b1a-9dbf091bffb9-image.png

• @gucarslan eğer silmediyseniz ben sizden çok ama çok özür dilerim. hemen yukarıdaki mesajımı siliyorum, bu yanlış anlaşılma için tekrar çok özür dilerim,

• ⭐⭐⭐

@Envestudyblog yavaş yavaş okudum hemen bitmesin diye okadar güzeldiki 🙂 içinde bir çok bilgi olan mesela ben Virginia (Arlington) çektim aldım burasını araştırıcam, teksastasınz orda devam mı bundan sonrası için

• ⭐⭐

@madmizah kardeşim eğer kendini kurtaracaksan ben hanımla konuşurum hanım seve seve verir yüzüğü 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar abi hüseyin deniz bey var onla iletişime geçsenize bütçeni bilmiyorum ama o üstünü tamamlayıp e2 alınmasında yardımcı olduklarını kar ortaklığı şeklinde çalıştıklarını söylemişti son videosunda, canada sağlık ücretsiz falan daha cazip eşe çalışma izni falan ama 100 k oraya dökene kadar hüseyin beyin sistemle e2 yapın olmazsa

E2 değerlendirdik ama vazgeçtik turist vizesi alamayınca. Muhammet Üzüm de turistten red alınca olumsuz olabileceğini söyledi E2 nin.

• turizm stajı duyan veya onla gitmeyi düşünen arkadaşlar var mı aramızda

• 279867619_2599303800201394_3014147456761825549_n.jpg

• @justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

279867619_2599303800201394_3014147456761825549_n.jpg

Lanet olası paranın açamayacağı kapı yok demek istiyor. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |