Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan bizi kapsayan hangisi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ayfer-uyar "Expired Permanent Resident Cards" olan kısım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ayfer-uyar, içinde söyledi: SB-1 Returning Resident Visa (SB1 Geri Donen Gocmen Vizesi)

@knnrn pardon bu gerçekten mümkün mü? Benim kart 2009 da aldım , ABD’de 6 ay kaldım dahada gidemedim yani hakkım devam ediyor mu? Peki süresi dolmuş kartla İstanbuldan nasıl çıkılır? 🙏

Kartın süresi geçmişse SB-1 vizesi almak dışında bir yol bilmiyorum maalesef.

• Bu ileti silindi!

• @SAVAS merhaba, I-90 formunu amerikaya gidip mi doldurdunuz acaba? Formu doldurduktan ne kadar süre sonra tarih verildi? Haziranda gc sürem bitiyor 3-4 yıldır okulum pandemi ve annemim engeli nedeniyle usa girişi yapamadım. Okul ve hastalık belgelerini yanımda götürmeyi düşündüm. I-90 formunu türkiyedeyken doldurup biyometrik tarihi verdiklerinde amerikaya giriş yapsam uygun olur mu sizce? Okulum haziran sonunda bitiyor o sıkıntım var. 4-6 hafta izin alabilirim okuldan ancak daha fazlası sorun yaratabilir. Usa giriş yapıp ı-90 formunu oradan mı doldurmalıyım sizce yoksa türkiyedeyken doldurup tarih gelince gitsem sorun yaşar mıyım? İntörn doktorum şu an amerika sınavlarına çalışıyorum aynı anda. Bir fark yaratacağını düşünüyorum bunun da .
    Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Herkese bir bilgilendirme yapmak istiyorum belki faydalanan olabilir daha sonrasındada bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
    Bu hafta eşim SB1 mülakatı için Ankara’ya gitti . Görüşmeye 7 yaşındaki oğlumuz gitmedi fakat görüşmede onun içinde başvuru formu doldurulması istendi vize ücreti ücreti yatırtıldı. Görüşme de eşim yaklaşık 1.5 senedir Amerika ya giriş yapamamasının nedeni olarak annesinin rahatsızlığına dair raporları ve benim orada yaşadığıma dair evraklar(Tax return, adres proof elektrik aboneliği , banka evrakları) ile SB1 vizesi için kabul aldı.
    Sorum ise
    2. Randevu için

(Lütfen hizmet sağlayıcımızın https://ais.usvisa-info.com/ web sitesini ziyaret edin ve “Konsolosluk bölümünden göçmen vizesi randevusu alma talimatlarını içeren bir mektup/e-posta aldım” seçeneğini seçerek yeni bir hesap oluşturun.
    Hesabınızı etkinleştirin.
    “Konsolosluk bölümünden göçmen vizesi randevusu alma talimatlarını içeren bir mektup/e-posta aldım” hizmet türünü seçerek devam edin.
    Bilgilerinizi girin ve “başvuru sahibi oluştur”a tıklayın.
    “Başka bir aday eklemek ister misiniz?” sorusuna Hayır deyin.
    Belge teslim alma konumunuzu seçin.
    Kendinize bir randevu ayarlayın. )bu talimatları içeren bir mail geldi fakat yapmak istediğim de bu mail daha önce kullanılmış tır diye uyarı veriyor.
    İlk randevuyu aldığım mailden tekrar yeni hesap açtırmıyor ilk hesabı açtığım ekrandan ise ilerleyemiyorum. İlk randevunun tarihi adresi vesaire yazıyor. 2. Randevuyu nasıl alabilirim tekrar başka yeni bir ile hesap açmakmı lazım acaba

• @gucarslan, içinde söyledi: SB-1 Returning Resident Visa (SB1 Geri Donen Gocmen Vizesi)

@Ayfer-uyar "Expired Permanent Resident Cards" olan kısım.

• Bu arada bu ds260 formlarını doldurup gönderdim.

• Ayrıca bu başvuru aşamasında forumun ve gucarslan çok yardımcı oldu teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |