Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@justozkan @hdemircanusa haha cok tesekkurler 😃 o gunler yakin

• @celica Hadi bakalım umarım bu yıl bizim yılımız olur , @SUAT-GUNAY 2023 Orlandogücü'nün yılı olacak demiştik ama olmadı , O sene bu sene diyor yine yeniden Orlando diyorum 🙂

• @JesusLord 361 gün 21 saat 🤦🏻♂

• Arkadaşlar size sorum olacak green card başvurusu için yaş sınırı nasıl lise mezunu diyorlar ama o zaman da 18'i doldurmamış oluyoruz bazıları 18 yaşını doldurmak lazım diyor bu 18 yaşını doldurmak olayı başvururken mi yoksa sonuçlar açıklandıktan sonra vize alırken mi 18'i doldurmuş olmak lazım

• ⭐⭐

@hdemircanusa abi bende orlandocu olabilirim hala degerlendiriyorum oradaki disney parka gitmek icin o hava limanina inis yapmayi planladik 😃 bakalim bekleyelim

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@celica Çok teşekkür ederim , umarım 2024 seninde uğurlu senen olur ve umarım burada güzel sohbet ettiğimiz dostlarla, abilerle , kardeşlerle Amerika'da buluşup barbekü partisi vermek nasip olur 🙂

Soğuk lagerde olcak mı? 😃

• @celica Orlando benim için gerçekten rüya gibi biryer , umarım Konuştuklarımızı yaşarız

• @arbalet Tabi , isteyen istediğini içebilir sınır yok 🙂

• Öğrenci pasaportu ile başvurabilir miyim?

• @arbalet Untitled-2.jpg baktıkça eriyorum , koordinatları belirleyip fırlatın beni buraya 🙂

@arbalet Untitled-2.jpg baktıkça eriyorum , koordinatları belirleyip fırlatın beni buraya 🙂

Hocam sen buraya taşın, ki inşallah aynen bu tarzda bir evin olur, ben ne yapar eder bir pazar öğlen vakti 2 tane 6lı lager kapar gelirim oraya 😃 cennet gibi ya şuraya bak! inşallah önümüzdeki sene çıkarda gider hayalimizi yaşarız doya doya

• @arbalet Amin, çıksında inşallah 🙂 6'lı 12'li hertürlü hallederiz 🙂

@arbalet Untitled-2.jpg baktıkça eriyorum , koordinatları belirleyip fırlatın beni buraya 🙂

Bu arada boşta kaldıkça google maps üzerinden mahalleyi gezip tanımaya çalışıyoruz galiba 😃 süper hareket :)!

• @arbalet Kesinlikle , Çoçukken Gta San Andreas oynardım ve o sokakları araştırır bulmaya çalışırdım sonradan alışkanlık oldu , bütün Orlando'yu Google maps üzerinden gezmişimdir.

• @abrakadabra bu WAT olayı çok değişik geldi bana. Babam zorla gönderdi zamanında ABD'ye, aklımda yokken. Orada da Pleasure Pier lunaparkında çalıştım, çok çalışkan olduğum için kart fln verip beni referans gösterebilirsin diyen yönetici çok oldu ama üniversite hala bitmediği için orada lunaparkta çalışmak mantıksız geldi. Tabi o zaman dolar 1.8 TL idi 😂 Dönüşte de araya zaman girince soğudum gittim. Devlet okulunda öğretmenim, Manisa'nın ortalama bir ilçesindeyim ama DV çıkarsa neyim varsa satıp gideceğim. Kim niye gider bilemem ama ben en çok Türkiye'deki insanlardan, kültürden sıkıldım. Kıskançlık, görgüsüzlük, herkes herkese karışıyor fln. Keşke ülke modern, yaşanabilir bir yer olsa da burada yaşayabilsek.

@arbalet Kesinlikle , Çoçukken Gta San Andreas oynardım ve o sokakları araştırır bulmaya çalışırdım sonradan alışkanlık oldu , bütün Orlando'yu Google maps üzerinden gezmişimdir.

Sana çıkar kesin 🙂 İnanıyorum şu an buna 🙂 Hatta gün gelecek sana problem çıkaran insanların beyaz kıçlarını nasıl tekmelediğini, Orlando ahalisiyle pazar günü yaptığınız sosyal aktiviteleri, en iyi oto tamir ustasının kim olduğunu, oy verdiğin belediye başkanından nasıl hesap sorduğunu falan dinlicez buralarda 🙂 Etrafında küçük DV çekilişine girmiş küçük adaylar toplanıp seni dinlicekler falan 😃

• ⭐⭐

@arbalet, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@celica Çok teşekkür ederim , umarım 2024 seninde uğurlu senen olur ve umarım burada güzel sohbet ettiğimiz dostlarla, abilerle , kardeşlerle Amerika'da buluşup barbekü partisi vermek nasip olur 🙂

Soğuk lagerde olcak mı? 😃

ABD'de en iyi bira tartışmasız Yuengling'dir. Ne Bud Light, ne Budweiser ne başkası bunun önüne geçemez 😃

Trakyalı biri olarak alkolle aram biraz fazla iyidir, hatta o kadar iyidir ki 3 hafta önce gene endoskopi ve kolonoskopi olacak kadar 😃

Bira en sevdiğim alkoldür ve en iyisi Yuengling'dir ABD'de. Umarım içmek kısmet olur bir gün hepimize 🙂

• ⭐⭐

@Netrunner1086, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bu WAT olayı çok değişik geldi bana. Babam zorla gönderdi zamanında ABD'ye, aklımda yokken. Orada da Pleasure Pier lunaparkında çalıştım, çok çalışkan olduğum için kart fln verip beni referans gösterebilirsin diyen yönetici çok oldu ama üniversite hala bitmediği için orada lunaparkta çalışmak mantıksız geldi. Tabi o zaman dolar 1.8 TL idi 😂 Dönüşte de araya zaman girince soğudum gittim. Devlet okulunda öğretmenim, Manisa'nın ortalama bir ilçesindeyim ama DV çıkarsa neyim varsa satıp gideceğim. Kim niye gider bilemem ama ben en çok Türkiye'deki insanlardan, kültürden sıkıldım. Kıskançlık, görgüsüzlük, herkes herkese karışıyor fln. Keşke ülke modern, yaşanabilir bir yer olsa da burada yaşayabilsek.

Ben de otelde çalışmıştım ve aynı şekilde Türklük kanımızda olan çalışkanlıktan dolayı aynı anda 2 farklı bölümde çalışıyordum. Bununla ilgili otel müdürünün bana yazıp verdiği referans mektubunun orijinal antetli kağıdı halen elimde durur 🙂

Gitmek isteme sebeplerimiz aynı.
    Ülkem güzel ama ülkemdekiler sıkıntılı.

• @arbalet ahhahahaj beyaz kıç tekmelemek için sabırsızlanıyorum 😛

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |