Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben Green Card Tahlihlisiyim Telegram grubuna nasıl girebilirim.?

• Bu sene dördüncü başvurumuzdu açıkçası hiç te heyecanlı değildim çıkmayacağından emindim ve yine çıkmadı. Gönül çıkmasını istemez mi istiyor ama olmayınca olmuyor. Zaten kaderinde varsa ilk başvuruda çıkıyor genelde diğer seneler biraz zorlama oluyor ama deniyoruz işte. Allah ülkemizdeki refah seviyesini yükseltirde Başka ülkeler için hayal kurmaktan vazgeçeriz Buda bir Ümit 🙃🙃🙃

• Merhaba iyi günler sevgilime greencard çıktı şimdi 260 ı hemen doldurup mu evlenmek mantıklı yoksa evlenip formu doldurmak mı en erken 1 hafta içinde evlenebiliriz geç olur mu form doldurmak bu sene form gönderme sırasına göre almışlar insanları çünkü

• Arkadaşlar nasılsınız ilk önce çıkan arkadaşlarımı tebrik ederim gönülden kutluyorum. Hayatınızda yeni umutlara yeni mutluklara güzel bir hayat başlangıc yapmanızı temenni ederim🙏💐

Maalesef kazanamayan arkadaşlara umut veremiyorum. 😔 Yalan atmakta zor sebebini bilmiyorum ama çıkmayan arkadaşlarım yıllarca başvurmaya hazır olun çünkü ilk başvuruda çıkmayınca uzun yıllar çıkmıyor. Çıkan varmı var ama 5-6-7 olduktan sonra sistem bir şeye göre eliyor bence resmimiz olur, yaşımız olur, okulumuz olur ama ben kendi düşüncem eliyor sistem ben %80 kriterleri belli bir algoritma olduğunu düşünüyorum sistem onların içinden bir harmanlama yapıyor. %20 kısım diğer algoritma kısmına giriyor o ben oluyorum ve çok üzülerek söylüyorum ilk başvuruda çıkmayan sizler oluyorsunuz. 😔

%20 Bu kısım yıllarca başvurmakta ve vaz geçmeyenler bazen 5-6-7-8..10 başvurularında çıkmakta oda olursa garantisi yok sistem her nasılsa her zaman ilk başvurulara öncelik veriyor sanki bizler sınıfta kalmaya mahkum edilen tarafız.

Karamsar olma durumu değil bu maalesef sizlerde aynı şeyleri yaşayacaksınız 😔 üzgünüm buna hazırlanın kızmayın bana 2-3-4 başvuruda çıkan insan sayısı %0.2 bile yok sebebini bilmiyorum ama sistem bir şekilde elediğini düşünüyorum.

Ben ne demek istiyorum hayallerinizi kaybetmeyin Loto ile umut kurmayın A-B-C planı yapın gerçekten gitmek isteyenler çıkmayanlar başka bir yol deneyin birden fazla gitme yöntemi var bunlara odaklanın araştırın ben yapamadım. Sizler kazanamayanlar uzun bir yolunuz var ve çıkmıyor bir kez çıkmayınca 😔 kızmayın lütfen ben sürekli bir umut derken yılları kaçırdım kaçırmayın dolar önümüzdeki sene artık 25$ olur bilinmez şimdiden plan yapın uygulayın ben ilk başvurumda dolar 2-3 gibi birşeydi yani bekledikçe gitmek imkansız oluyor sizleri seviyor ve üzüntünüzü paylaşıyorum sevgiyle kalın 🙏

• Merhaba uzun zamandır sayfayı takip ediyorum herkesi tanıyorum. İsmi çıkanları tebrik ediyorum. Ben de çekilişe katıldım fakat dünden beri giriş yapmaya çalışıyorum hiçbir şekilde giremiyorum. Nasıl sonucu öğrenebilirim?

• DV2023 den kazananların, ARTIK https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları sayfsını takip etmeleri gerekmekte. Özellikle bu sayfanın birinci iletisi çok önemli. Ayrıca birinci iletinin ortalarında son üç yıl ile ilgili excel bilgileri var. Bunları açıp inceleyiniz...

• @ckaragoz31 göçmen statusunde değilsin ki u.s army giremiyorsun.

• ⭐⭐

@Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

RANDOMLY SELECTED.png
    Öncelikle kına bitti 🙂 daha hala saçma bir şekilde sevinip sevinmeme arasına giriyorum nedense uykum var sanırım yarın sevinirim 🙂 ilk başvuruda çıkacağı içime doğdu gerçekten sallamıyorum yani çıktı diye söylemiyorum kesinlikle,buradan maalesef çıkmayan arkadaşlara ilerki senelerde bol şans diliyorum bundan sonraki sürecte burada paylaşımlar yapacağım (Merak edenler için söylüyeceğim kınadayken saat 8:20 falandı sanırım tam emin değilim dedim bi sigara içiyim dışarı çıkıp neyse evden çıkarken cebime confirmation number'ımı aldım bakarım diye arkadaşla kontrol ettim ve Dear Salih ÇANKAYA tarafını görünce zaten arkadaşıma sarıldım öptüm yani yerlere oturdum saçma saçma haraketler yapmaya başladım 🙂 ) Her neyse bu forum sayesinde çoğu bilgiye ulaştım ve edindiğim bilgileri paylaşmaya çalıştım ve devam edeceğim sizleri seviyorum gerçekten samimi ve sıcakkanlı bir topluluk burası 🙂

Tebrik ederim çok mutlu oldum sizin adınıza siz önden bizim yerimizi ayarlayın seneye inşallah biz de geliyoruz 😄👍

• @Erkand İnşallah Allah sizede nasip eder orada buluşmak dileği ile 🙂

• @Rüzgar konuyu güzel özetlemişsiniz. Yaş, cinsiyet, medeni durum, cocuk sayısı, eğitim durumu, yaşadıgı bölge, resmimiz hatta basvurma sayısı vb. secilen algoritmalar mutlaka olmalı. Belki de önceden gerçekten rastgele seçiliyordu ama şimdi öyle değildir. Keşke çekilişin yapıldıgı saatte orada olsak da görebilsek. Sadece tek bir kişi mi tuşa basıyor, biz cekiliş sayfasına her girdiğimizde sistem kendi kendine yeniden algoritma mı oluşturuluyor, çekiliş önceden yapılıyor da biz sonuçları dv lottery 'nin açıklanacagı gün mü görebiliyoruz... Vb bir çok durum var. Belkide 2 hatta 3 kere cekiliş yapılıyor bizler sadece son çekilişe denk geliyoruz. Vve 3 kereden fazla basvuranlar ya da yaşı diyelim 50 den yukarı olanlar en başta %70 eşleşiyor ve eleniyor, geri kalanlar cekilişe dahil ediliyor. Dolayısıyla algoritmanın nasıl ve ne zaman calıştırıldıgını, müdahele olup olmadıgını bilmiyoruz. Ben rastgele cekiliş yapıldıgını düşünenlerden değilim. Ve insan şansını, kaderini ya da adını siz koyun biraz da farklı alternatifleri değerlendirerek kendisi belirlemeli, zorlamalı, yol çizmrli. O yızden GENÇ İSENİZ GÜCÜNÜZÜ, PARANIZI, EĞİTİMİNİZİ KENDİNİZ PLANLAYIN, YIRTDIŞI İÇİN SADECE GREEN CARD CEKİLİŞİNE İHTİYACINIZ YOK. 🍀🧿HAKLARINI HİÇBİR ŞEKİLDE ÖDEYEMEYECEGİMİZ ANNELERİMİZİN DE ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN... 🌺🌏⭐🌼

• ⭐⭐⭐⭐

@beceke üslubunuzdan dolayı 1 gün forumdan uzaklaştırıldınız.

• Başvurumun ikinci yılı, yine hez nat biin selektıt. Kazanan talihlileri tebrik ederim, umutlar seneye kaldı maalesef 😞

• @Boris-İvanoviç tebrikler

• Your request cannot be processed at this time. bu hatayı alıyorum ds260 nedenini bilen var mı ?

• Dv 2023'de de HNBS. İlk başvurumdu. Sağlık olsun.

• @barankngl Bende de aynı hata var. Sanırım şu anda sistem henüz açılmamış. Ben öyle düşünüyorum.

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• @barankngl Yoğunluktan dolayı ara ara açılıp kapanıyor. boş kaldıkça dene açılacaktır.

• @Hokkabaz36 hayırlı uğurlu olsun ..

• @barankngl Selamlar bende sabahtan beri aynı hatayı alıyorum. düzeleceğini ümit ediyorum.

• @Öfa-Bey Tesekkur ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |