Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kazananlardan gördüğüm hissettiğim kadarıyla gerçekten isteyenler değilde olursa olur modunda olanlara çıkmış.başvuruyu yapmış sonra ne ne değildir hiç ilgilenmemişler. demekki çok kasmamak lazım.neyi çok istersen olmuyor

• @enemy Kardeşim oncelikle sansin bol olsun buyuk ihtimal kelime hatasindan kazanan herkesi dahil etmişin ben 5 yildir gc icin cabaliyorum dv2023 e nasipmis basvuru ve kazandim umarin sans seninle olur 🙂

• @Concorde Bugün farklı sitelerde gördüm adam gitmeyecek başvurmuş çıkmış cidden şuna bi sene başvuruya gelmeyenleri 5 yıl başvuru hakkını alacakları bir sistem yapsalar ve pasaport şartı gelse harika olacak sizin ve bizim gibi cidden gitmek isteyen insanların önünü ciddi anlamda kesiyorlar umudumuzu yitirtiyorlar. Saygılar.

• @Hokkabaz36 İmza kısmı kinaye yani? Güzel totemmiş bende deneyeceğim 🙂

• @enemy Ben mesela... Çok istedim, çıkmadı. 😁

• eşim çok ümitlenme deyip duruyordu. çıkmaz yikilirsin diyordu. üzüldüm ama yıkılmadım . eşim güya umutlanmamış resmen yıkıldı 😬 hırs yaptım diyor 60 yasimada gelsem gidecem o amerikaya 🙈 yenilen pehlivan misali oldu adamcağız.
    aslında e2 ye başvurulabilir ama izlediğim videolarda yatırım miktarı çok yüksek ti bu konuda biraz daha araştırma yapmak lazım 🤔

• @micmeha Totem ve Allaha bol dua 🙂

• DV-2023 İlk başvuru ve son başvurum 🙂
    Houston\Texas Olabilir
    Alaska'yı unutmadım tabii 🙂
    @Hokkabaz36 hocam ilk defa Houston ve Alaska ikisinide isteyen birine denk geldim benimde merak ettiğim ve gitmek istediğim gitmek istediğim iki yer umarım oralara gitmek nasip olur 🙂 Tadını çıkarın 🙂
    Saygılar...

• @Hokkabaz36 Can-ı gönülden tebrik ederim. Şansın bol olsun 🙂

• Hadi hayırlı olsun herkese 😂 2023 çıkmadı. İlkti ve umudum vardı. Neyse artık para biriktirmek için daha çok zaman var diye avutuyorum kendimi. 😁

• @mustf201 nasip olur gidersek insallah tadacagim umarim allah sizede nasip eder ve tum forum ailesine 🙂

• @byn_dogan Eşinize selamlar olsun. Umalım ki o yaşa kalmasın diyelim 🙂 Bu arada yatırım yaparsanız işçi olarak beni de valize ekleyin lütfen 😂

• @micmeha Tesekkur ederim :))

• 365 gün kaldı dv 2024'ün açıklanmasına,ne kadar kısa bir süre 😃 bekle dur şimdi yok tekrar başvuru açılacak tekrar mayısı bekle çıkmasın filan aynı döngü çok darliyor

• @Mayki, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İlk başvuru: HAS NOT BEEN SELECTED
    Epey üzüldüm. Çıkacak diye bekliyordum, olmadı. Oysaki kafamda her şeyi ayarlamıştım: DS-260 formu, mülakat, para, telefon ve banka hatları, şehir ve muhit, ilk sene yapacağım şeyler, üniversite... Şans işi olmasına rağmen epey heyecanlanmıştım. Genç olduğumdan GC'nin avantajları benim için çok yararlı ve kullanışlı, bu yüzden kendimi epey kaptırdım ancak insan kendini bu çeşit şans işlerine çok kaptırmamalı. 😕 Yine de tekrar başvuru yapacağım, gelsin DV2024. 😁

DV2023 ile işimiz bitti. DV2024'te yerimizi alalım.

• @Hokkabaz36 Hocam Houston değilde Alaska cidden ilgimi çekiyor tatil içinde olsa gitmek isterim sizin gc çıktı mı? yoksa DV2024 mü? 🙂

• @madmizah aleyküm selam valla dolar böyleyken milyonlar lazım ama gidersek bavulu boş bırakırız sana 😊👍

• Olmadı dostlar olmadı..
    Son 2 ay yatıp kalkıp Amerikayı düşünüyordum. Ama bugün hiç heyecan yoktu. Sonucu görüncede yere yıkılacak kadar üzülmedim. Sadece yanan gençliğime üzülüyorum. Bir senem daha gitti. Seneye tekrar deneriz başka yollar ararız.. Tabi dolar 30 olmazsa..

• @Hokkabaz36 kusura bakma genelledim seni sonra gördüm. 5-6 kişi gördüm tek sen farklısın.hatta YouTube gördüğüm 2-3 kişide bahsettiğim şekildeydi

• @kaptanortakapi Hocam cidden sizin adınıza çıkması cidden isterdim 10. yılda umarım çıkar tüm samimiyetimle bunu isterim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |