Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa Cok tesekkur ederim allah razi olsun içime doğdu o gün yazdim gercektem sağlam totemmiş 🙂

• beyler Your request cannot be processed at this time. sorunu alıyorum DS-260 doldururken sebebi ne olabilir lütfen yardım edin

• Allah kahretsin ya kaldık 1 sene bu ülkede

• ⭐⭐

@Hokkabaz36 Allah sizden de razı olsun , şimdiden yeni hayatınızda BAŞARILAR

• ⭐⭐

@nightking, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@willhelm abi ben bir sıralama olduğunu düşünüyorum. Çünkü 2019 dan beri bu sitede karşılaştığım hep genç, ilk başvuru ve Amerika’ya bir şekilde gitmiş olanlara (Workandtravel vb.) çıkma ihtimali yüksek. Özellikle Workandtravel la gidenlere ya da Amerika’ya başka yollarla gidip oradan başvuranlara %90 çıkıyor. Belirli oranı aştıktan sonra kalan kontenjan nasip kısmet 🙂 Hepimizin hakkında hayırlısı.

Ben work & travel yaptım ve artık 5 mi oldu 6 mı oldu başvuruyorum hatta eşime de başvuruyorum x2 şans ama hala çıkmadı 😃

Yani öyle bir şey yok maalesef.

• ⭐⭐

Benim neyime Green Card 😁

• Has not been selected. Yazıyor hatta yanlışlık olmuştur diye 5 kez baktim. Yinede değişmedi çıkanlara yeni hayatlarında başarılar.

• Has not been selected,daha yeni kendime geldim bı dışarıda yürüdüm discordda diğer forum üyeleri ile birlikte bakmak az da olsa sakinlestirdi beni

• DS-260 forumunu ne zaman doldurmam gerekli acaba, şu anda olmuyor sanırım.

• Arkadaşlar sizlere yılların verdiği tecrübemden bir şey söyleyeyim. Çevremde şu geçen yıllar içerisinde 3 yakın tanıdığıma çıktı. 3 üde korktular ve gitmediler. Çok isteyen 3-5 yakınım var onlarda benim gibi 10 yıllrdır başvuruyor çıkmıyor. Greencard çekilişine fazla bel bağlamayın. Yasal başka yollarda şansınızı deneyin. Bu bi piyango ve en son çareniz olsun. Yasal bir sürü yol var…

• Arkadaşlar Green Card çekilişini kazandım ancak ds260 formunu doldururken case number ve conf. number'ı girdikten sonra "Your request cannot be processed at this time." hatası aldım. Sayfayı yeniledim başka tarayıcıda açtım değişmedi. Sorun ne olabilir yardımcı olabilir misiniz?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

Bu arada @Hokkabaz36 ve @Emre-Kurtulmuş başta olmak üzere kazanan arkadaşları tebrik ederim. Umarım sıkınmtızı bir süreç geçirir ve vizenizi çabucak alırsınız. 😊

• Herkese Merhabalar,

Öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ederim. Ben de bu yıl kazanmış olmaktayım.

DS-260 Formunu doldururken Your request cannot be processed at this time. hatası almaktayım. Sebebi veya çözümü ile ilgili olarak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

• 2 HNBS de bizden

• Kazanan arkadaşları tebrik eder 8. kez olmayışının hüznü ile yine hüsran türküleri dinliyorum:))

• @Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Has not been selected,daha yeni kendime geldim bı dışarıda yürüdüm discordda diğer forum üyeleri ile birlikte bakmak az da olsa sakinlestirdi beni

Seneye beraber kazanacağız. Gelecek sene açıklanma günü discorda girmeyelim ikimize de çıkacaktır inanıyorum 😃

• Onuncu deneme yine hüsran. Kazanan talihlileri tebrik ediyor ve yeni hayatlarında bol şanslar diliyorum

• eşime de bana da çıkmadı..iyiki çıkmadı,aşı olmayacaktık çünkü..çıkanlara başarılar..biz yönümüzü portekize çevirdik böylece..

• ⭐⭐

@ayvalik10 abi hiç sesin çıkmadı. Sende durum nedir?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |