Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

1. Başvuru da HNBS, can sıkıcı olmaya başladı artık 🫤

• Çıkan arkadaşları nereden bulabilirim, iletişimde kalmak istiyorum.

• @Ozzy-han O zaman niye başvurdunuz? İlginç bi kafa yapısı.

• confirmation numarasını almanın başka yolu yok mu ?

• ⭐⭐

@Mcan 2022 ya da 2023 ayrımı yok, tek yerden bakıyorsunuz
    "check status" yazan ilk sayfa (2022 ve 23ler)
    sonra "continue"
    sonra da bilgileri doldurmaca

• Bize çıkmadı nasip değilmiş çıkan arkadaşları tebrik ediyorum

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY abi napıyoruz şimdi HNBS yedik suratımıza Tokat gibi

• @stardium Aşı şartı olduğunu bilmiyorduk

• @abrakadabra %90 demiştim zaten demek ki siz %10 luk dilimin içindesiniz. Üniversite yıllarında Workandtravel yapan arkadaşlarımdan biri hariç hepsine çıktı 🙂 . Sizin gibi istisna olan bir kişi daha var. 🙂

• ⭐⭐

@hdemircanusa 2024 odasına gel 🙂
    aynen devam

• 2x has not been selected 🙂 devam

• ⭐⭐

@nightking, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra %90 demiştim zaten demek ki siz %10 luk dilimin içindesiniz. Üniversite yıllarında Workandtravel yapan arkadaşlarımdan biri hariç hepsine çıktı 🙂 . Sizin gibi istisna olan bir kişi daha var. 🙂

Nasıl bir şans bu arkadaş hep böyle çok şanslıyımdır 😃

• @phenex bu konuda hizmet veren, forumda da bilinen turqouise horizon firmasi var, gecen sene benzer durumdaki arkadaslar yararlandilar diye biliyorum. [email protected] mail adresleri, ulasmayi deneyebilirsiniz.

• @phenex forumdan biri Amerika’da yaşıyor.çıktığının ekran görüntüsünü al ona yaz adres konusunda yardımcı olur

• @NINJAKEMAL aynısını ben de alıyorum sıkıntı nedir bilmiyorum ama.

• @heycan HACİ ABİ BU DEDİĞİN CN SAYISI CASE NUMBERIN SON 5 HANESİ Mİ YANİ 2023EU000 DAN SONRAKİ Mİ

• Bana ve eşime Has not been selected..
    İlk başvuruydu, güldürmedi.

• @phenex Tebrik ederim ben de forma hiç bakmadım henüz hala karnımda kelebekler uçuşuyor annem nj de Adres öğrenince size yazicam annemin adresini yazabilirsiniz mujdeyi hala veremedim tlf na bakmadı😊

• Yoğunluk var diye ancak yazıyorum. Maalesef bana da has not been selected. İlk denememdi ama olsun. Kazanan arkadaşlar için gerçekten çok sevindim. Umarım önümüzdeki senelerde (mümkünse bir sonraki sene) ben de o sevinci yaşarım.

Bu süreçte destek olan tüm Yeşilkartforum ailesine (@ayvalik10 @crazycells @gucarslan ve aklıma gelmeyen diğerleri) ve buradaki sohbet için herkese (@SUAT-GUNAY @OrlandoGücü @dytmelek ve şuan yazamadığım diğerleri) teşekkür ederim. Daha buralardayım, kazananları takipteyim bilginize :)))

PS : Discord da kontrol sırasında kazanma sevincini paylaşan arkadaşın ses tonunu ve sevincini unutmayacağım 🙂

• Bizde çıkmadı çıkan arkadaşlara hayırlı olsun. ilk başvurunuzu eşim ve benim kısmetse yokmuş seneye tekrar buradayız...:(

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |