Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

E2 ci arkadaşlar, 1 yıl daha beklenmez artık bu ortamda, daha sert ve daha hızlı adımları atma vaktidir

%100 aynı fikirdeyim, ben artık ne bu ülkeye ne bu iktidara ne ülkeye akın akın gelen neandertallere tahammül etmek istemiyorum 1 yıl daha. Önümüzdeki hafta ailerle oturup konuşacağız ve bir miktar da onlardan maddi destek alabilirsek, yakın bir arkadaşımla beraber e2 vizesine başvuracağız eşlerimizin üzerine.

Bizi koparmayacak düzgün bir avukat da bulabilirsek umarım 1 ay içerisinde başlatırız işlemleri.

Turist vizeniz varsa bence de hiç vakit kaybetmeyin, yolunuz açık olsun

Benim ya da eşimin yok maalesef ama ortak iş kurmayı planladığımız arkadaşımın var. Orada yapılacak işlemleri onun aracılığıyla sürdüreceğiz artık.

• Her şerde bir hayır vardır mutlaka. Hayırlısı olsun hepimiz için..

• Geldik kürkçü dükkanına. Geçmiş olsun 2024te hepimize çıkar inşallah.

• @MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

E2 ci arkadaşlar, 1 yıl daha beklenmez artık bu ortamda, daha sert ve daha hızlı adımları atma vaktidir

%100 aynı fikirdeyim, ben artık ne bu ülkeye ne bu iktidara ne ülkeye akın akın gelen neandertallere tahammül etmek istemiyorum 1 yıl daha. Önümüzdeki hafta ailerle oturup konuşacağız ve bir miktar da onlardan maddi destek alabilirsek, yakın bir arkadaşımla beraber e2 vizesine başvuracağız eşlerimizin üzerine.

Bizi koparmayacak düzgün bir avukat da bulabilirsek umarım 1 ay içerisinde başlatırız işlemleri.

Benim ya da eşimin yok maalesef ama ortak iş kurmayı planladığımız arkadaşımın var. Orada yapılacak işlemleri onun aracılığıyla sürdüreceğiz artık.

Kolay gelsin umarım herşey gönlünüzce olur 🙏🏻 Maalesef her geçen dakika aleyhimize işliyormuş gibi geliyor artık, o yüzden sağlam ve hızlı adımlar atmak gerekiyor bence de💪🏻

• Yerimizi aldık kemerler bağladık bile 👍

• Umarım canı gönülden isteyen herkese seneye çıkar 🙏🙏🙏

• ⭐⭐

Kazanamadığımdan çok seneye pasaport kaldırıldı ona üzülüyorum. Azıcık şansımız daha da azaldı

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kolay gelsin umarım herşey gönlünüzce olur 🙏🏻 Maalesef her geçen dakika aleyhimize işliyormuş gibi geliyor artık, o yüzden sağlam ve hızlı adımlar atmak gerekiyor bence de💪🏻

Teşekkür ederim 🙏 Hepimizin gönlüne göre olur umarım. Çok iyi insanlarsınız hepiniz, hatta Türkiye hala ayakta duruyorsa bu forumda gitmeye çalışan iyi insanlar bir şekilde gidemediği için duruyor gibi geliyor bana.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya off kıyamam ona ya 🥺

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende üzüldüm ama küçük kızım çok ağladı ona daha çok üzüldüm içim bağrım koptu😭
    Ben yine he zamanki gibi züğürt tesellisi yapıyorum ve kendime diyorum ki her şey olması gerektiği zamanda olur demekki zamanı değilmiş 😄

😢😢 Benim de küçük kızım çok üzüldü ama hemen teselli ettim başka sefere olur, başka bir yolla olur ama bir gün gideceğiz dedim hemen rahatladı. Siz de konuşun üzülmesin kuzucuk😢

benim kuzu biraz büyük bir kuzu:))
    16 yaşında bir ergen ikna etmesi çok kolay olmuyor malesef z kuşağı bunlar
    siyonistlerin procesi bunlar 😆 😆

• @dytmelek Bu yaz 7 yaşına girecek oğlum var. Akşam çekiliş için bilgisayar başına geçtiğimde hemen yanıma geldi. Benden çok heyecanlıydı. Galiba eşimle sürekli konuşurken oda yanımızda olduğu için kendince bize farkettirmeden baya hayaller kurmuş. Okulda öğretmenine bile biz Amerika’ya gidiyoruz demiş. Çekiliş sonucu öğrendiğimde Baba ne oldu ? Dedi. Bende gülümseyerek olmadı oğlum seneye tekrar başvuracağız dedim. Şöyle bir duraksadı. Ne yani ben şimdi W ile, X ile kelimeler kuramayacak mıyım dedi. Cevap veremedim. Sonra eşime dedim ki bu yıl sadece başvurup geçeceğim. Çocuğun yanında asla ama asla Amerika muhabbeti etmeyeceğim. En azından o hayal kırıklığı yaşamasın.

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr muhammet bey bizm e 2 grubunda avukat grup indirimi bişeyler ayarladı yıl sonuna kadar, turist vizeleriniz var mı

• Evet bizde buradayız.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bidünya off kıyamam ona ya 🥺

malesef ki bize kolay bir şey yok bir şeyi istiyorsak kazıyarak zorla almak zorundayız onlarda genç yaşta öğrenmek zorunda kaldılar sağlık olsun en azından elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz

• @bidünya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende üzüldüm ama küçük kızım çok ağladı ona daha çok üzüldüm içim bağrım koptu😭
    Ben yine he zamanki gibi züğürt tesellisi yapıyorum ve kendime diyorum ki her şey olması gerektiği zamanda olur demekki zamanı değilmiş 😄

😢😢 Benim de küçük kızım çok üzüldü ama hemen teselli ettim başka sefere olur, başka bir yolla olur ama bir gün gideceğiz dedim hemen rahatladı. Siz de konuşun üzülmesin kuzucuk😢

Ayy benimkiler 5 ve 9 yaşındalar o yüzden ikna edebilirim hala😅 şimdi daha da üzüldüm ne hayalileri vardı kimbilir 😢 Gencecik insanları, ergenleri bile ülkesini terketmek isteyecek hale getiren herkese ve her duruma lanet olsun ya 😢😢😢

• @micmeha, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek Bu yaz 7 yaşına girecek oğlum var. Akşam çekiliş için bilgisayar başına geçtiğimde hemen yanıma geldi. Benden çok heyecanlıydı. Galiba eşimle sürekli konuşurken oda yanımızda olduğu için kendince bize farkettirmeden baya hayaller kurmuş. Okulda öğretmenine bile biz Amerika’ya gidiyoruz demiş. Çekiliş sonucu öğrendiğimde Baba ne oldu ? Dedi. Bende gülümseyerek olmadı oğlum seneye tekrar başvuracağız dedim. Şöyle bir duraksadı. Ne yani ben şimdi W ile, X ile kelimeler kuramayacak mıyım dedi. Cevap veremedim. Sonra eşime dedim ki bu yıl sadece başvurup geçeceğim. Çocuğun yanında asla ama asla Amerika muhabbeti etmeyeceğim. En azından o hayal kırıklığı yaşamasın.

Yaa küçücük dünyalarında neler düşünüyorlar😢 onların şansına umarım seneye güzel haberler alırız 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Ayy benimkiler 5 ve 9 yaşındalar o yüzden ikna edebilirim hala😅 şimdi daha da üzüldüm ne hayalileri vardı kimbilir 😢 Gencecik insanları, ergenleri bile ülkesini terketmek isteyecek hale getiren herkese ve her duruma lanet olsun ya 😢😢😢

en çok buna üzülüyorum zaten

• Dv 2023 kaybedenleri olarak geldik,ilk defa başvuracaklara selamlar yerimizi alalım yavaştan @Ping-PONG

• ⭐⭐

@Cycraft selamlar ilkci tayfadanim 👋

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |