Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gördüğüm kadarıyla başvurup kenara çekilip başvurduğunu unutan kişilere çıkmış. Bende başvuracağım sonra sonuç açıklanana kadar olmayacağım ortamda

• Çok üzüldüm tarif edemem.
    Ben dahil 6 kişiye daha çıkmadı.. Çıkana kadar denemeyi düşünüyorum ama sadece ekim ve mayıs ayında hatırlamak istiyorum çekilişi elimden geldiğince. Bütün hayallerim yıkıldı, bir süre nasıl toplarım kendi bilmiyorum. Umarım kıymetini bilene çıkmıştır ne diyim..
    Kazanmadığım sürece foruma dönmek istemiyorum açıkcası. Çok iyi arkadaşlar var forumda, sohbetiniz daim olsun.

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

E2 ci arkadaşlar, 1 yıl daha beklenmez artık bu ortamda, daha sert ve daha hızlı adımları atma vaktidir

Turist vizesini alırsak hemen icraate başlayacağız. @denizci10 Orçun beyin dediği gibi taktik maktik yok, Bam bam bam 😅

• @dytmelek inş alırsınız vizeyi. Bizde vizede var ancak maddi olarak ne kadar gerekli napabiliriz diye düşünüyoruz. 100 k dolarlardan bahsediyo izlediğim videolar sizin bilginiz nedir acaba

• ⭐⭐

Usta bizim hayalleri siyah poşete koy, belki ilk defa başvuruyorum diye kesin gözüyle bakıyordum yüzüme tokat gibi vuran "Has not been selected" yazısı çok kötü oldu. 10 yılllık pasaport çıkartmıştım denemeye devam gerçi pasaport zorunluluğu da kalktı bu da çok kötü oldu umarım bir an önce tekrar gelir. Allah hepimize sabır versin biraz buralarda olamam belki selametle.

• Yerimizi alalım

• 2023 hayal oldu . Umutla 2024

• Yine başaramadık yerimizi ayırtalım dv2024

• DV-2024 için bir koltukta ben alabilir miyim 🙂

• ⭐⭐⭐

@karya48, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek inş alırsınız vizeyi. Bizde vizede var ancak maddi olarak ne kadar gerekli napabiliriz diye düşünüyoruz. 100 k dolarlardan bahsediyo izlediğim videolar sizin bilginiz nedir acaba

Yapılacak işin niteliğine göre değişiyor deniliyor aslında. 80binle de alan varmış 100 binle de. Biz henüz turist vizesi aşamasına yeni başlayacağımız için çok da detaylı bilgimiz yok açıkcası.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hokkabaza çıkmış kına ggecesinde cn 4 binlerde @Ping-PONG

Çok sevindim çifte düğün oldu cn de mükemmel daha ne olsun 😄

• Herkese Allah sabır versin. Malesef bu senede olmadı. E2 vizesini araştıracağım. Olmadı iltica yolu gözüküyor. Çok büyük bunalım ve hayal kırıklığı içerisindeyim. Yüksek MG antidepresan bile fayda etmiyor. Nerede yanlış yapıyoruz aklım almıyor.

• ⭐⭐⭐

Su içer gibi üzüm suyunu içip geldim.
    Evet babayı 8. kez alıp yola devam. Forumda daha önce nickini gördüğüm hokkabaz ve kurtulmuş arkadaşları gördüm kazanan. Onlara sevimdim. Umarım tanıdık başka arkadaşlara da çıkar. Öyle bir tık daha mutlu oluruz.

Valla yazacak kamyon kadar şey var. Taktik maktik yok bam bam bam diyemeyenlerdenim. Şu an için elimde sadece green kart var. O da nazlandı gelmiyor.

Allahtan buradaki muhabbet sarıyor. Aynı hisleri paylaştığım arkadaşlarla bu süreci geçirmek güzel. Daha da ne yazayım. Hem kendi adıma hem de sizin adınıza üzgünüm.

Eee başvurular ne zaman?

• ⭐⭐

Kazanmak güzel tabi ama kazanamamanın da bence ayrı bir asaleti var. Kazanamamanın felsefesini yapmaya kalksak belki kazanmaktan nefret bile ederdik 🙂 Herkese sağlıklı bir yeni yıl diliyorum. Bizler için yılbaşı 1 ocak değil, 7 Mayıs 🙂

• başaramadık abi

• ⭐⭐⭐

Bende üzüldüm ama küçük kızım çok ağladı ona daha çok üzüldüm içim bağrım koptu😭
    Ben yine he zamanki gibi züğürt tesellisi yapıyorum ve kendime diyorum ki her şey olması gerektiği zamanda olur demekki zamanı değilmiş 😄

• Burada yerimizi alalım, Hayalleri kovalamaya devam.

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

E2 ci arkadaşlar, 1 yıl daha beklenmez artık bu ortamda, daha sert ve daha hızlı adımları atma vaktidir

%100 aynı fikirdeyim, ben artık ne bu ülkeye ne bu iktidara ne ülkeye akın akın gelen neandertallere tahammül etmek istemiyorum 1 yıl daha. Önümüzdeki hafta ailerle oturup konuşacağız ve bir miktar da onlardan maddi destek alabilirsek, yakın bir arkadaşımla beraber e2 vizesine başvuracağız eşlerimizin üzerine.

Bizi koparmayacak düzgün bir avukat da bulabilirsek umarım 1 ay içerisinde başlatırız işlemleri.

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bende üzüldüm ama küçük kızım çok ağladı ona daha çok üzüldüm içim bağrım koptu😭
    Ben yine he zamanki gibi züğürt tesellisi yapıyorum ve kendime diyorum ki her şey olması gerektiği zamanda olur demekki zamanı değilmiş 😄

😢😢 Benim de küçük kızım çok üzüldü ama hemen teselli ettim başka sefere olur, başka bir yolla olur ama bir gün gideceğiz dedim hemen rahatladı. Siz de konuşun üzülmesin kuzucuk😢

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

%100 aynı fikirdeyim, ben artık ne bu ülkeye ne bu iktidara ne ülkeye akın akın gelen neandertallere tahammül etmek istemiyorum 1 yıl daha. Önümüzdeki hafta ailerle oturup konuşacağız ve bir miktar da onlardan maddi destek alabilirsek, yakın bir arkadaşımla beraber e2 vizesine başvuracağız eşlerimizin üzerine.

Bizi koparmayacak düzgün bir avukat da bulabilirsek umarım 1 ay içerisinde başlatırız işlemleri.

Turist vizeniz varsa bence de hiç vakit kaybetmeyin, yolunuz açık olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |