Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Uzun süre sonra bir sorum olacak. Evlilik arifesindeyim denebilir ve önümüzdeki 7-8 aylık süre içerisinde muhtemelen evli biri olacağım. Ancak tabii yarını bekliyorum ve planlamaları ona göre yapıyorum. Kazanmamız durumunda yıldırım nikahı kıyıp DS260'a eşimi de eklemek istiyorum.

Soruma gelecek olursak bu işlem eksi bir görüntü sağlar mı mülakatta? DS260 formunu evlenmeden önce gönderirsem eşimi yanıma almak ne kadar sürer? Sizce hangi seçenek daha mantıklı olur?

• Askerlikten muaf olunan durumda ds260 formunda askerlik yaptın mı sorusuna ne denilmeli ?

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sanırım dislike atacaksınız ama bende dahil çoğumuz kazanmışız gibi davranmıyor mu? Daha schröderin kedisi olasılığını göz önüne alırsak %50 ihtimalle çıktı yada çıkmadı, istatistik olarak bakarsak %1 bile değil. Hiçbirimize büyük umutlar büyük hayal kırıklığı getirmesin.

21 'nci başvurum dediğiniz çok doğru fazla gaza gelmemek lazım.Ama umut daima yaşadığımız sürece devam ediyor.

TOTEM sabah dozumuzu alalım 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batuhannulusoyy

ds260 bekar olarak gönder. Daha sonra mail atarak DS260 açtırıyorsun ozaman eşini eklersin. 7 mayıs kazandın 9 mayıs evlenirsen. Green kart için evlendiğin para karşılığı için mi evlendin diye sana bakış açıları çok negatif olur. Sen zaten evrakları götürsen de yine de çok şüpheli bir durum olur. DS260 mailden sonra 2-3 gün içinde açıyorlar. Sen değiştirme yetkisi verildiği için ozaman düzeltirsin. Geçmişte bu işin ticaretini yapıyorlardı. Green kart çıkan kişileri para karşılığı evleniyorlardı. Ondan sana tavsiyem bekar doldur gönder 1 hafta 10 gün sonra evlenirsin mail atarsın KCC açtırırsın. Sonuçta ilk mülakat ekim ayında olacağı için rahat rahat hareket edebilirsin. Bu arada mülakata giderken sevgili iken - nişan - tatiller - söz - düğün gibi olayların resim ve videoları olan dosya hazırlayacaksın.

• ⭐⭐⭐

@batuhannulusoyy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Uzun süre sonra bir sorum olacak. Evlilik arifesindeyim denebilir ve önümüzdeki 7-8 aylık süre içerisinde muhtemelen evli biri olacağım. Ancak tabii yarını bekliyorum ve planlamaları ona göre yapıyorum. Kazanmamız durumunda yıldırım nikahı kıyıp DS260'a eşimi de eklemek istiyorum.

Soruma gelecek olursak bu işlem eksi bir görüntü sağlar mı mülakatta? DS260 formunu evlenmeden önce gönderirsem eşimi yanıma almak ne kadar sürer? Sizce hangi seçenek daha mantıklı olur?

Daha önceki dönemlerde dediğiniz gibi ds260 formunu doldurmadan önce nikah yapanlar oldu, önemli olan sizin konsolosluk görevlisini evliliğinizin gerçek bir evlilik olduğunu ikna edebilmeniz. Eski fotoğraflar, sosyal medya paylaşımları, eski yazışmalar vb ile ispat edebilirseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bol şanslar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Esra-Siren benim paylaştığım linkleri göndermediniz galiba orada hem yazılı hem de videosu bulunmaktadır.

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

Eğer cep telefonundan giriyorsan ozaman winrar çıkarırken sorun oluyor.

Tek tek yüklediğim linkleri aşağıya koyuyorum

https://docs.google.com/document/d/1_46rmzD_4c6Rx4SNN7IsgNWjnNbG8vAZ/edit

https://drive.google.com/file/d/17ABAtwuhInwG3BDDXl8OWUnCzJ56s050/view

https://drive.google.com/file/d/1lRVc8o0IllLrQOkKVbLBz3un99Pl8CKn/view

• @ayvalik10 @dytmelek Cevaplar için teşekkür ederim. O halde şu şekilde düşünebilirim DS260'ı ne kadar erken doldurursam o kadar iyi. Evlilik sonrası tekrar düzeltme talebinde bulunabilirim. Geriye kaldı yarını beklemek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batuhannulusoyy aynen en doğru ve seni zor durumda bırakmayacak şekilde bu yöntem olur.

• ⭐⭐⭐

@batuhannulusoyy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 @dytmelek Cevaplar için teşekkür ederim. O halde şu şekilde düşünebilirim DS260'ı ne kadar erken doldurursam o kadar iyi. Evlilik sonrası tekrar düzeltme talebinde bulunabilirim. Geriye kaldı yarını beklemek.

Bu sene nasıl olur bilemem ama geçen sene yani Dv2022 de DS260 erken gönderenler erken mülakat aldı, bazı durumlarda Formu tekrar açtıran kişilerin düzenleme yaptığı tarih baz alındığı için mülakat tarihler gecikti. Tabi Bu durum bu sene böyle olmayabilir. Bana kalırsa ds260 formunu doğru bir şekilde doldurup bir daha açtırmadan mülakat beklemek daha garanti olacak.

• Şafak doğan güneş artık...Hadi hayırlısı cümleten...

• @nick, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

J1 vize randevusundan önce gc kazanırsak vizemizin red oranı artar mı?
    Ds260 doldurmadan j1 randevusuna gitsek yine de göçmen niyetimiz var diye bakılır mi

@crazycells

• @ayvalik10 teşekkür ederim. Videoyu izlemiştim fakat muaf olma konusu ile ilgili bir yanıta ulaşamadım

• selamlar arkadaşlar benim içimde hiç kazanacakmışım hissi yok mantığım izin vermiyor bu kadar düşük ihtimale 🙂

• ülke trajikomik yine düellolar falan havada uçuşuyor dışarıdan nasıl görünüyoruz acaba

• Arkadaşlar DS-260 formunda city kısmına doğduğumuz ilçeyi yazmamız gerekmiyor mu? Province kısmı il diye biliyorum.

Örneğin City:SISLI
    Province:ISTANBUL
    Bu arada ben tüm formu büyük harflerle doldurmayı düşünüyorum bir sorun olur mu?

• Buzdolabına şimdiden buz gibi olması için su ve tire süt kooperatifi markası yoğurt koydum. Sonuçlara bakmadan önce şöyle köpüklü güzel bir ayran yapacağım. Her iki durumdada faydası olucaktır. Çıkarsa tansiyon düşürmesi için çıkmaz ise bu işin üstüne soğuk bir ayran tabiri varya hani, o mesele işte.

• @gucarslan Efendim cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim eşimden dolayı Yunanistan'da oturum kartım bulunmakta, eşimin de Türkiye'de oturum izni bulunmaktadır. Söylediğinizi doğru anladıysam Türkiye'de de başvuru yapabiliriz. Adres için Bursa yani ikamet adresimi ekleyebilirim değil mi?

• @ebaris86 ahahaha çok mantıklı afiyet olsun şimdiden direkt tire ayran alın onu soğutun daha pratik olur

• Hayırlı Cumalar.. 🙏🏻

İnşAllah iyi bir hafta sonumuz, iyi bir hayat yaşamak adına güzel başlangıçlar yaşarız.. 🙃🗽🇺🇸

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Salih-Halli evet, elbette yapabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |