Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE annemde diyor ki boş ver olmazsa latinolar var 😃

Haha 😂 Anne biliyor işi 😂

• Az kaldı millet şansınız bol olsun 💫

• Bu 4. Cekiliş benim için cıkmadan büyük umutlar kurmayın cıkmayınca kötü oluyor 😔🤲🏽Hayırlısı Olsun Hayırlısını Dileyin 😊👊🏽

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE biliyor biliyor 😃

• Bugünü saymazsak 6 gün kaldı, herkese iyi şanslar dilerim.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster peşin peşin sor gelir misin diye sonra caz cuz yapıyolar kendimden biliyorum bnm eşimde geliriz gideriz diyodu hayal zannediyodu çıkmaz ki diye düşünüyodu simdi çıksada çıkmasada gidicez diyorum işin rengi değişti

• @Ping-PONG Hatırlıyorum hatırlıyorum merak etme 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu haftayı bekliyorum benimle gelebilmesi için evlenmemiz gerek daha birbirimizi 10 gündür tanıyoruz bakalım nolacak ben rengimi belli ettim kendini belli etme sırası onda 😃

• Benim 5. Başvurum olucak bu sene ama nedense hiç umudum çok fazla beklenti içine girmeyin üzülürsünüz hele cumartesi saçma sapan kişilere çıkınca daha çok üzülürsünüz adamlar green Cardin ne olduğuna dair en ufak bilgisi olmayan insanlar bana çıktı yazicak neyse hayırlısı diyelim ginede.

• @this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şu anda mülakatların gidiş hızındaki yavaşlığa bakarsak 25 bin üzeri riskli gibi olacak sanki. Ne dersiniz bu konu hakkında daha derin bilgisi olanlar?

Konuşmak için erken ama şu konuda bir tahmini olan var mı?

Bir aksilik olmazsa pandeminin bürokratik etkileri Eylül'e kadar neredeyse tamamen kalkar gibi duruyor. Yine de 30 bin üzeri riskli olarak bakılabilir diye düşünüyorum.
    Aslında sorun tamamen bizim ülkede EU'dan çok AS bölgesinden talihlilere mülakat verilmesi.
    Nedenini hala anlayabilmiş değilim. İnşallah böyle devam etmez de her şey normale döner.

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug 20 bin risk sınırı benim gözümde normal zamanda bile.

• @Rhonster Aslında benim için de öyle. 20-25 genelde ama 2019 öncesinde(2018 senesindeki durum hariç) o sınırın altında hiç kalmamıştı. O yüzden her şey normale dönerse o sınırın da artacağından umutluyum biraz.
    Olur da çıkarsa ve 20 bin altında değilse çok sevinmemeye çalışacağım diye de kendime telkinlerde bulunuyorum ara ara 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug pasaport şartı yoktu ama o seneden önce cn arası boşluklar çoktu şimdi o kadar boşluk yok.

• @Rhonster Evet doğru o da bi etken. Ama 2022 bile bu ortamda 14-15k ya gelmiş, 15k civarı mayıs içinde mülakat alanlar var diye gördüm. O yüzden biraz umut vaadediyor bence. Yine de belli olmaz tabi.
    Bu sene DS gönderim tarihi bile etkilemiş mülakatları görünüşe göre. Çok fazla değişken var.
    Benim 5-6k civarı gelsin senin de 8 diyelim anlaşalım. 2023 yaz başında Tampa'da olursun işte 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug Great deal 😃

• Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.. green card başvurusu yapmak istiyorum ltfen bana yardimcı olurmusunuz..çok tşk ederim şimdiden

• @ayaz_35 DV 2024 çekilişine başvuru yapabilirsiniz. DV 2023 tarihleri çok zaman önce bitti. Ekim-Kasım gibi DV 2024 sürecine başvuru yapabilirsiniz.

• ⭐⭐

bu sarkiyi amerikaya ithaf ediyorum

• Başvurdum 🙂
    Ben de rez alıyım 🙂
    Sonuçlandığında geri gelip size haber vereceğim 🙂
    Umarım olumlu haber veririm 🙂

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu haftayı bekliyorum benimle gelebilmesi için evlenmemiz gerek daha birbirimizi 10 gündür tanıyoruz bakalım nolacak ben rengimi belli ettim kendini belli etme sırası onda 😃

10 günde ne rengi biraderim. Bizim en büyük derdimiz bu zaten. Pardon sizin. Yani aslında benim gibi değilde senin gibi şey edenlerin. Neyse işte anla. 😂

Bişeyin rengi yok bu işte. Tek yapıcağın şey güzel zaman geçirmek. Başka bişey düşünmeyeceksin. Eğer stresli bir hal alıyorsa ve öyle devam edeceğini düşündürüyorsa bitireceksin.

Bu iki taraf içinde geçerli. Olaya bu gözle bakmayan herkes mutsuz çocuklar büyütüyor. Bu işe bir spor aktivitesi gibi yaklaşmaktan vazgeç. Sadece tadını çıkar 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |