Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Acunun survivor’ı hikaye yani benimkisinin yanında

• @Ramazan siz deneyince benim de aklıma geldi deneyim dedim ve sonuç dd242367-0bac-4c18-b2b3-77bf4e3cdd26-image.png

• ⭐⭐

@Göksel-Aksu Herkese 2023 te cikiyor bu ne boyle. Hadi bakalim son gunler

• Şimdi Tampa nın balta girmemiş ormanlarında olmak vardı be

• @celica aynen aynen o ilginç. Saat saat sayıyorum artık. Çıksın 5 arkadaşıma sözüm var 1.5 iskender ısmarlayacam

• ⭐⭐⭐

@dytmelek ahaha istihdamda sıkıntı yaşanabilir 😂

• ⭐⭐⭐

@dytmelek valla çıkarsa form bi kaç gün açılıyor galiba öyle sanıyorum emin değilim. Açıldığı gün bitiririm bu işi 😂

• ⭐⭐

@Göksel-Aksu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ramazan siz deneyince benim de aklıma geldi deneyim dedim ve sonuç dd242367-0bac-4c18-b2b3-77bf4e3cdd26-image.png

Hayalimizi yaşayacağımız bir çekiliş olur inşallah.

• ⭐⭐⭐

@Ramazan bu tarz şeyler çok çirkin ama şu da bir gerçek ki aşk evliliği 2 tas çorba olsun yeter evliliklerde de kıymet bilinmiyor 🥺 nasılsa idare ediyor nasılsa gözü tok diye bilmiyorum yanlışsam düzeltin darılmaca gücenmece olmaz bende

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek ahaha istihdamda sıkıntı yaşanabilir 😂

Dondurma arabasıyla E2 alan gördüm sizde sorun olacağını sanmıyorum ki el falı astroloji falan Amerikalılar bayılır böyle şeylere fal falan 🙂

• ⭐⭐

@Ramazan bu tarz şeyler çok çirkin ama şu da bir gerçek ki aşk evliliği 2 tas çorba olsun yeter evliliklerde de kıymet bilinmiyor 🥺 nasılsa idare ediyor nasılsa gözü tok diye bilmiyorum yanlışsam düzeltin darılmaca gücenmece olmaz bende

Katılıyorum dediğim gibi ruh olması lazım yoksa evin içi boş bir kutu olur.

• ⭐⭐⭐

@Ramazan gerçekten bu işle ilgilenenlerin haber aldıkları şeyler oluyo ben korkarım allah korusun 😂

• Ya ben Tampa da kamp kurulacak bir ormanın adresini versemde gidince bi çadır alsam gitsem benim kimlikleri yollamazlarmı oraya yaw

• @ahsenaydgdu izmir de pasaklı birsen var baya ünlü o öyle ilginç bir kadın evi falan çok pis temizleyince onlar rahatsız olur der millete. Baya da biliyor kadın

• ⭐⭐

Ahsen çevremde bu liste kadar olmasa da bunu isterim bunu al bu adet bizde böyle diye diye yaptıranlar daha kıymetli sanırım çok yatırım yaptık bu gelini kaybedemeyiz diye düşünüyorlar 😄 yanlış düşünce değil yani

• Ben 26ndeyim hala mail almadım 2022 kazananıyım bu arada herkes böylemi acaba

• ⭐⭐

Herkese hayırlı sahurlar. Yarın Kadir gecesi. Bol bol dua edelim. İnşallah Allah tüm dualarımızı kabul etsin. İnşallah bu Mayıs ayında hepimiz kazanırız Grenncardı hayırlısıyla 🙂

• ⭐⭐⭐

Kesinlikle bu listeleri tasvip etmiyorum ama bizim toplum da gerçekten nankör isteyince açgözlü istemeyince enayi yerine koyuyorlar ortası yok

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

30 Nisan tarihinde Boğa burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında kadersel değişimler ve öngörülemez durumlar, plan dışı gelişmelerle karşı karşıya olacaksınız. Kalpten bir dileğiniz ve isteğiniz için yaşamdan destek görebilir, kadersel bir şekilde dileğinize ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yurtdışı, yabancılarla ilgili konularda uzun vadeli, yeni bir süreç açılıyor. Bu dönem size yurtdışında çalışma, yurtdışı bağlantılarıyla işinizi büyütme, dönemsel bir eğitim süreciyle yurtdışına yerleşme konusunu getirebilir. İş hayatınızda radikal bir değişiklik yapma cesaretini kendinizde bulabilir, kendi istek ve planlarınızın arkasında durabilir ve daha kararlı olabilirsiniz. Sözlerinizin etkisi çok daha güçlü olacak.

10 Mayıs - 4 Haziran tarihleri aralığında Merkür İkizler burcunda retro harekette ilerliyor. Retro döneminde hayatınızla ilgili bitiş ve başlangıç kararları almaya gidecek, mevcut yaşam düzeninizi değiştirme arzusunu daha güçlü hissedeceksiniz. Bu dönem birçoğunuz için taşınma ve yer değişikliği gündemini ortaya çıkarabilir. Gebelik süreçleri için nispeten daha dikkatli olmak gerekebilir.

Temmuz ve Ağustos aylarında Kuzey Ay Düğümü, Mars ve Uranüs arasında gerçekleşen kavuşumun etkilerini deneyimliyor olacağız. Bu dönemde hayatınız için bir ilki gerçekleştirme arzusu üst seviyede olacaktır. Özellikle yaşam düzeniniz ve çalışma hayatınızla ilgili yeni bir kapı açılacaktır. Nisan ayı ve civarında ortaya çıkan gündemlerinizi bu dönemde uygulamaya koyabilirsiniz. Konforunuzu ve rahatınızı bozacak bir değişime gitmenin kaçınılmaz olduğu bir dönem. Başlangıçta sizi huzursuz hissettirebilecek olan bu değişimler, uzun vadede maddi-manevi gelişiminizi sağlayacaktır.

Acaba?

Hadi yine iyisin kaptın GC ti🤣

• ⭐⭐⭐

@Göksel-Aksu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu izmir de pasaklı birsen var baya ünlü o öyle ilginç bir kadın evi falan çok pis temizleyince onlar rahatsız olur der millete. Baya da biliyor kadın

Hahahha kadın işin yolunu bulmuş hiç güleceğim yoktu 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |