Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mikael geçen bir yerde de birisi rüyamda green card çıkıyordu dedi sonra sonuçlar açıklanınca da altına çıktı diye yazmış darısı herkesin başına inşallah 🙂

• Merhabalar
    Biz geçen sene nişanlımla beraber başvurmuştuk geçen hafta evlendik haliyle onun kimlik pasaport vs değişti eğer gc ona çıkarda soy isim pasaport uyuşmaması problem yaratır mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın numaran 100 altında bile olsa ekimde mülakatlar başlıyor 5 ay sonra kaldı ki 100 ise eğer 10k ise ocak - şubat kadar vaktin olacak senin için vakit var yani

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın Bence dilinizi geliştirmek için GC çıkıp çıkmamasını beklemenize gerek yok bu her anlamda size katkı olacak bir durum zaten. Dil düzeyinizi bilmiyorum tabii ki hiç yok derecesindeyse GC ye bırakmadan geliştirmeniz sizin katkınıza olacaktır ama zaten diliniz varsa oraya gidince daha rahat bir şekilde öğreneceksiniz zaten burada kurs vs ile uğraşmanıza gerek yok bence.

Eyalet konusuna gelirsekte eyalet seçimi için bence GC çıkmasını beklemeniz daha iyi olacaktır yoksa sizi çıkmazsa daha çok üzebilir bu durum ama şunu yapabilirsiniz eyalet seçeneklerinizi azaltabilirsiniz bu süreçte sonuçta onlarca eyalet var bunlardan biri değil birden fazlası hoşunuza gidecektir ve size uygun gelecektir önden kabaca bu seçenek sayınızı azaltırsanız geri kalan olası GC çıkma durumunda size bu azalttığınız 3-5 seçenek içinden tercih yapma vaktiniz olur ve daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz düşüncesindeyim

• @XMAN66 ben de heyecanlanayım diye foruma geliyorum hep 🙂

• Aşı zorunluluğu çok saçma,aşı olmak istemiyorum greencard için 😞

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Furkan-Aydın numaran 100 altında bile olsa ekimde mülakatlar başlıyor 5 ay sonra kaldı ki 100 ise eğer 10k ise ocak - şubat kadar vaktin olacak senin için vakit var yani

Sabrına hayranım 🙂

• @marpessa heyecan yok. Bugün işte çok sıkıcıydı.

• @ayvalik10 hocam merhaba birşey sorucam Türkiye'den kaç kişi seciliyo mesela numara 1000 bazılarının bazılarının 30000 falan.

• Arkadaslar hepinize iyi geceler.sonuçların açıklanmasına 12 günden az kalmis.Biz,bu yıl ayri bir stres daha yaşıyoruz.Ikiz kızlarım bu yıl 8 sınıfta ve haziranda Lgs sınavlarılar var.Gc den pek umutlu olmasamda insallah kızlarım guzel okulları kazanırlar.Bu yil Lgs ve üniversite sinavina girecek cocuklarimiza simdiden sinavlarinda basarilar diliyorum.

• ⭐⭐

@Onurfidan greencardda her yıl için 55000 talihli rastgele seçilir. söylediğiniz sayılar sıra numaraları (case number) genelde 2500-3000 kişi kazanıyor ülkemizden. Ülke olarak europe bölgesi sayılıyoruz ve bu kotadan katılıyoruz

• ⭐⭐

@clourpoint umarım kızlarınız gönlünüzden geçen okulları kazanır güzel yerlere gelirler. Sınavlar gençlerimizi yarış atlarına benzetti umarım emeklerinin karşılıklarını alırlar.

• @gariban Amin kardesim iyi dileklerin tesekkur ederim.Her seyi cocuklarimiz, göcmen olmayı bile onlar icin göze aldık.Bütün çabalarımız onlara iyi bir gelecek verebilmek.

• Yine bu sene hüsrann…

• ⭐⭐⭐

2 gün sonra kontrol amaçlı endoskopi olacağım. Çekiliş öncesi iç dış bakım yaptırıyormuşum gibi geliyor 😂

• @Ozzy-han neden aşı olmak istemiyorsunuz tamamen merakımdan soruyorum yargılamak değil amacım

• @Emtee olmaması daha iyi aslında sonuç olumsuz olunca daha az etkilenir insan

• ⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaslar hepinize iyi geceler.sonuçların açıklanmasına 12 günden az kalmis.Biz,bu yıl ayri bir stres daha yaşıyoruz.Ikiz kızlarım bu yıl 8 sınıfta ve haziranda Lgs sınavlarılar var.Gc den pek umutlu olmasamda insallah kızlarım guzel okulları kazanırlar.Bu yil Lgs ve üniversite sinavina girecek cocuklarimiza simdiden sinavlarinda basarilar diliyorum.

Kızlara şimdiden başarılar dilerim abi ama inşallah gerek kalmaz 7 Mayıs'ta daha iyi bir seçenekleri olur 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

2 gün sonra kontrol amaçlı endoskopi olacağım. Çekiliş öncesi iç dış bakım yaptırıyormuşum gibi geliyor 😂

Abi 9 gün önce ben hem endoskopi hem kolonoskopi aynı anda oldum. O dediğin iç dış bakımı dibine kadar yaptırdım ben. Bu sene xxx01 benim olacak case no 😃

Geçmiş olsun bu arada şimdiden.

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Abi 9 gün önce ben hem endoskopi hem kolonoskopi aynı anda oldum. O dediğin iç dış bakımı dibine kadar yaptırdım ben. Bu sene xxx01 benim olacak case no 😃

Geçmiş olsun bu arada şimdiden.

E hak etmişsin 😂
    Geçmiş olsun 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |