Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar,
    Hiç tanıdığı olmadan ve daha önce yurt dışına çıkmamış olup da ABD ye giden varmı aramız da?
    Tecrübelerini okumak isterim.

Alttaki başlığı okumadıysan tavsiye ederim.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/183/göçmen-vize-ile-abd-ye-ilk-giriş

• Selamlar,
    Bir kaç gündür çıkmayacak düşüncesi var kafamda. Çokta üzülmemek için kötüye alıştırıyorum sanırım kendimi.

Az önce kız arkadaşım ile telefonda bir konu hakkında konuşuyorduk; " aman nasıl olsa gideceğiz değil mi" dedi. Daha önce muhabbetini açınca, kapatan birisi olması dışında sorun yok. 🙂 Şaşırttı.

İstemeyip de şimdi isteyen eşler var mı?

@december sizde değişiklik var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam öncelikle sana hoşgeldin diyelim. Önce kibar olalım sonra fırçamızı çekelim. Bu foruma geldin önce bir forumun içeriğini bir araştır tembellik yapma. Herşeyi hazır bekleme. Diğer forumlar gibi değil burası sadece bilgi öğren sonra çekip git yok bizim bu forumda herkes aile üyesi gibidir. Herkes birbirine yardımcı olmak için can atar. Sen bu yüzden bir soruyu sormadan başlıkları bir incele. Hemen soruyu sorma kendince bir araştırma yap bakalım. Ondan sonra tekrar sorarsın. Giden her üye arkasından gelen her üyeye kol kanat gerer her konuda bu yüzden tanıdık yok gibi cümleler bu forumda kullanılması yasaktır. Tekrar hoşgeldin sefa getirdin

• ⭐⭐

Son 17 gün. Daha geçen 150 gündü.

• @Ozkan-aksan Türk plakasına çevirmek astarı yüzünden pahalıya çıkar. Her yerimizden vergi fışkırıyor. Yan komşum Belçikadan kesin dönüş yaptı. Bir süre belçika plakalı arabasıyla dolaştı, söylediğine göre zor bir olaymış. Belçikaya gittiğinde arabasını sattı, buradan araba aldı.
    Bu işler yurt dışında mantıklı. Youtube de Japonic var. Japonyadan Almanya ya Alman arabası satıyordu. Artık nasıl bir piyasaysa.

• Yasaklı

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Bilmukabele 🙂 🙂

Ne demişim hatırlamıyorum 😂

• @Ufuk-Çınar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene Birde kuzen başvurdu ve karpuz yerken çıktı var.. Okan Serbes :))

Durup dururken bide karpuz işi çıkardın şimdi. 20 tane falan totemi aynı anda salıcam KCCnin üzerine

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar,
    Bir kaç gündür çıkmayacak düşüncesi var kafamda. Çokta üzülmemek için kötüye alıştırıyorum sanırım kendimi.

Az önce kız arkadaşım ile telefonda bir konu hakkında konuşuyorduk; " aman nasıl olsa gideceğiz değil mi" dedi. Daha önce muhabbetini açınca, kapatan birisi olması dışında sorun yok. 🙂 Şaşırttı.

olmaz mı.. hiç konuşmanın geçmesini istemezdi. özellikle 15 gündür olumsuz sonuç durumda üzülmemesi için alt yapıyorum. her akşam 100de 1-2 gibi bi ihtimalin ne kadar düşün bi ihtimal olduğunu anlatmaya çalışıyorum vsvs

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@yenihayaletadam öncelikle sana hoşgeldin diyelim. Önce kibar olalım sonra fırçamızı çekelim. Bu foruma geldin önce bir forumun içeriğini bir araştır tembellik yapma. Herşeyi hazır bekleme. Diğer forumlar gibi değil burası sadece bilgi öğren sonra çekip git yok bizim bu forumda herkes aile üyesi gibidir. Herkes birbirine yardımcı olmak için can atar. Sen bu yüzden bir soruyu sormadan başlıkları bir incele. Hemen soruyu sorma kendince bir araştırma yap bakalım. Ondan sonra tekrar sorarsın. Giden her üye arkasından gelen her üyeye kol kanat gerer her konuda bu yüzden tanıdık yok gibi cümleler bu forumda kullanılması yasaktır. Tekrar hoşgeldin sefa getirdin

Bu gelen yeni arkadaşın torpili nedir anlamadım ben. Forumu sanırım 1buçuk senedir falan okuyorum. @ayvalik10 tarafından azarlanmanın ne demek olduğunu 500 kere falan gördüm.(500 kere ben azarlanmadım. 500 farklı kişiydi. zaten 3 azara dayanabilen bordo bereli)
    hepimiz biliyoruz ki bu forumda kalmanın yolu azarı kaldırmaktan geçer. bu sınavı verebilen kalır. Veremeyen hızla yok olur.
    Şimdi sorum şu. Herkes çok çetin sınavlar verirken bu kişinin azarı neden bu kadar yumuşak oldu??
    🙂

• @avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar,

olmaz mı.. hiç konuşmanın geçmesini istemezdi. özellikle 15 gündür olumsuz sonuç durumda üzülmemesi için alt yapıyorum. her akşam 100de 1-2 gibi bi ihtimalin ne kadar düşün bi ihtimal olduğunu anlatmaya çalışıyorum vsvs

Benim eşim başvurmadı bile öyle umursamaz

• Buranın mobil uygulaması yok mu ben mi bulamadım

• @marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar,

bi çoğumuzun eşi kendisi adınada başvurduğumuzu bilmiyor bile zaten 🙂
    Şansı 2 katına çıkartan bişey sonuçta keşke onun içinde bi giriş yapsaydınız

• Yasaklı

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu gelen yeni arkadaşın torpili nedir anlamadım ben. Forumu sanırım 1buçuk senedir falan okuyorum. @ayvalik10 tarafından azarlanmanın ne demek olduğunu 500 kere falan gördüm.(500 kere ben azarlanmadım. 500 farklı kişiydi. zaten 3 azara dayanabilen bordo bereli)
    hepimiz biliyoruz ki bu forumda kalmanın yolu azarı kaldırmaktan geçer. bu sınavı verebilen kalır. Veremeyen hızla yok olur.
    Şimdi sorum şu. Herkes çok çetin sınavlar verirken bu kişinin azarı neden bu kadar yumuşak oldu??
    🙂

Şirketin ortasında sesli güldüm. 😂

Buranın mobil uygulaması yok mu ben mi bulamadım

Android / İos ??

• @avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar,

bi çoğumuzun eşi kendisi adınada başvurduğumuzu bilmiyor bile zaten 🙂
    Şansı 2 katına çıkartan bişey sonuçta keşke onun içinde bi giriş yapsaydınız

Bugün olsa keşke başvursaydım diyebilir belki tr nin son zamanlarına bakınca ama en kötü basarız parayı gireriz ielts e eğitim yoluyla Avustralya yı deneriz diye düşünüyor hoş bu şartlarda birikimi elde tutmak çok kolay değil gc olsa daha iyi paramızı orada bir yaşam için kullanırız iş bulana kadar

• @avar ikisi de olabilir farketmez

@avar ikisi de olabilir farketmez

İos için bilmem.

Android için. Chromedan siteye girdiğinizde sağ üstteki 3 noktaya basın. altta "Ana sayfaya ekle" gibi bişey olmazsı lazım. Şimdilik en iyi yöntem bu.

• @Rüştü-Gürbüz sizin adınıza sevindim. kendi adıma üzgünüm, konu bir şekilde buraya geliyor ve adam daha da nefret ediyor. azıcık aşım kaygısız başım modunda. ama anlamıyor ki aslında konu paradan çok daha başka. onu da ben ailemden ayrı olmak istemem diye geçiyor

• @avar teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar ikisi de olabilir farketmez

İkisi de yok 😁

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2186/yesilkart-forum-mobil-uygulamasi/17?page=1

Yukarıdaki linke tıkla, o mesajı ve bir altındakini oku.😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |