Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Pazar günü koltukta yattım iftar saatini bekliyorum.. 2 sene sonra Times meydanından yazıcam buraya 😂😂 siz beklen 😀😀😀

• Son 20 gün ve 3 saat :),herkese bol şanslar.

• Arkadaşlar 2.el oto piyasasına baktım
    2000$a canavar gibi arabalar var klimalı araştırdımmı belki daha ucuza bile bulunur ev kirasının ne kadar olduğu umrumda bile değil çünkü ayağımı basar basmaz 2 gün en fazla adres gösterdiğim yerde dinlenir ondansonra tuhafiyeden bi yastık doğru araba almaya arabada yatar iş ararım amerikanın neresindeymişimde falan fıstıkmış farketmez iş bulup durumumu düzelttimi kiraya çıkarım

• @Ozkan-aksan işte bu kadar olmasın diye mülakatta banka hesap kontrolü yapılıyor sanırım (: Bu heves güzel bişey tabii ama planlı olmakta fayda var. Araba sevdasına fıtık olma sonra :))

• @madmizah 20000$ İle gideceğim min.

• @Ozkan-aksan oo maşallah. Öyle olsa benim de hiç bişey umrumda olmazdı heralde. Plana çok da gerek yokmuş 😂

• 20 günden az kaldı, inşallah 2 sene sonraki iftar Amerika'da olur

• @Ozkan-aksan işte bu kardeşim, korkarak yaşamanın alemi yok, yeterki çıksın

• ben en az 1 milyon dolar göstericem hesapta,
    onun 2-3 katı ile de ayak basarım ülkeye.
    alana iner inmez gider bir araba alırım, muhtemelen sıfır bir Japon SUV.
    5* otelde bir iki gün konaklarım ev bulana kadar. okyanus kıyısında bir dublex aklımdan geçen, ama triplex de olur.
    bi yandan ev işini halleder, bir yandan da yapacağım işi kurgularım. şöyle sağlam bir "night clup" falan olabilir mesela.

sonra eşim uyandırıyor beni, "kalk ula işe geç kaldın" diyerek.
    giyiyorum tulumları, Maslak Sanayi'ye gidiyorum işimin başına, ustam yine laf edecek geç kaldım diye

🙂 🙂 🙂

• Seneye bu vakitler talihliler kendi arasinda mulakat aldinmi ben hala alamadim bekliyorum,sabir gibi birbirine benzer cumlelerle forumda yazismaya devam ederken,#dv24 basvurularini yapanlarda bizim
    #dv-2023 icin yasadigimiz heyecanin bir benzerini yasiyacak.
    Ozaman ne diyoruz rabbim bizi mulakat maili bekliyenlerden nasip eylesin😊🤲

Hayirli iftarlar😌

• ⭐⭐

Forum buluşmaları tekrar başlasa güzel olmaz mı ? aynı fikirde ki insanalrla konuşup vakit geçirmek iyi gelirdi birbirimize.

• @SUAT-GUNAY abi nerdesin gözükmüyorsun bu ara. Millet Orlando dan vazgeçmeye başladı bak 🤠

• 19 güne düştü az kaldı az...

• @OrlandoGücü sorma kardeş, işler yoğun bu aralar. bir iki seyahat yaptım, hatta arada memlekete maça gittim ama hüsran oldu 🙂

valla giden gider, kalan sağlar bizimdir, Orlando bizi bekler, az kaldı.

• @Ozkan-aksan Bakıldığında maceraperest bir duruş gibi görünse de aslında gayet akılcı bir plan 🙂 youtube da buna benzer bir konuda tavsiye veren bir arkadaş vardı. O da bir zamanlar ABD'ye gelmiş arabada yatıp kalkmış falan. Adını hatırlayamadım şimdi.

• Eyalet tercihleri var mı ? İlk iki sıra .. 1) NY. 2)Texas
    Siz?

• @Emtee Florida ve California ama çıkınca iş teklifine bağlı olarak hareket etmeyi düşünüyorum 🙂 Chicago da olabilir.

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Eyalet tercihleri var mı ? İlk iki sıra .. 1) NY. 2)Texas
    Siz?

İlk 1 sene Pensilvanya ya da New Jersey Sonrası umarım "California" ❤

• @Emtee ben tampaya gitcem arabamla gezer yüzer çevreyi tanırım

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Furkan-Aydın konsolosluk kendi hükümetine daha fazla maddi yük bindirilmemesi için bu para olayına bakıyor. Uçak bileti hariç 2 bin dolar ile amerikaya indin. Bana nerede kalacaksın nasıl yemek ihtiyacını gidereceksin nasıl ayakta kalabileceğini gösteren bir yazı yazar mısın ikna edici olursa konsolosluk tamam yanlış yapıyor deriz.

Bu para olayı şehir efsanesine döndü.
    Aşağıdaki videodaki arkadaş 1400 dolar+motorunu göstererek mülakatı kazanmış.

5:20 den itibaren bahsediyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |