Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba eşim ABD vatandaşı ve oğlumda orda doğdu mülakat günü 1 ay sonra ama benim 10 yıl önce yaşadığım olayla alakalı sabıka kaydim var çalıştığım işyeri ile alakalı mala zarar verme ve güveni kötüye kullanma olarak dava açılmıştı mahkeme para cezası ve gerisaliverme şartı ile 1 yıl 2 ay ceza verdi bu durum vize almamda sıkıntı cikarirmi veya sıkıntı olursa nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler

• Muslu Law Firm

@mahmut1985, içinde söyledi: Sabıka kaydı ile vize başvurusu

Merhaba eşim ABD vatandaşı ve oğlumda orda doğdu mülakat günü 1 ay sonra ama benim 10 yıl önce yaşadığım olayla alakalı sabıka kaydim var çalıştığım işyeri ile alakalı mala zarar verme ve güveni kötüye kullanma olarak dava açılmıştı mahkeme para cezası ve gerisaliverme şartı ile 1 yıl 2 ay ceza verdi bu durum vize almamda sıkıntı cikarirmi veya sıkıntı olursa nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler

Sayın @mahmut1985, bu iş size zorluk çıkarabilir. Mahkeme kararını alın ve İngilizceye çevirtin. Aynı zamanda cezanızı çekmiş olduğunuza dair kanıtları da toplayın ve İngilizceye çevirtin. Mülakatta bunları isteyeceklerdir. Cezanın bir yıldan uzun olması problemlidir. Bunların detayına baktıktan sonra yine de feragat prosedürü (waiver) gerekebilir. Eşiniz ve çocuğunuzdan dolayı isteyebileceğiniz özel izin ve istisnalar olabilir. Avukat yardımı almanız gerekir.

• Teşekkürler ben İstanbul dayım onerebileceginiz bir adres varmı

• Muslu Law Firm

@mahmut1985, içinde söyledi: Sabıka kaydı ile vize başvurusu

Teşekkürler ben İstanbul dayım onerebileceginiz bir adres varmı

Size Istanbulda avukat öneremiyorum.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |