Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emtee hiç bilmiyorum spontane gelişti, umarım şanslı rakamım olur 😁 😁

• şu çekilişi milli piyango usulü yapsalar. herkesin bir numarası olsa, ya da başvuru numarası ile çekilişi "sıralı tam liste"den kontrol etsek.
    kaç rakam farkı ile kaybettiğimizi görsek,
    son rakama göre amorti kazansak, turist vizesi falan
    🙂 🙂

• ⭐⭐⭐

@gariban aynıdurum bizdede yaşanıyor, bütçe var bi miktar bu parayla orda hiç bişry olmaz diyor, bir kere googla amerika eyalet şu bu bişey yazmamıştır okumamıştır araştırmamıştır🥺🥺 insan kendini deli gibi hissediyo hayal görüyomuşum gibi sanki..
    Ayrıca eş dost zaten napcanız neden gitmek istiyosun gitcem diye kafayı bozdun ya tutunamazsanız dönerseniz b plan varmı en basitinden hastalansanız nolcak cocuk var öyle böyle para yancak bitcek o parayla burda bişey yapın edin derken gerçekten bu kadar insan biz hiç bişey bilmiyoruzda bu amerikayı beğenmeyenler mi çok biliyo ben anlamadım.

• @catlow bu sene o sene olacak sene 😂😂🍀

• Yasaklı

@catlow profil fotosu size ait değil sanırım?

Bayrak, üniforma ve göğüstekiler çok alakasız geldi bana 🧐

• @ahsenaydgdu

• @Ping-PONG değil değil shop 😄

• Herkese bol şans 🙂

• @ayvalik10 teşekkürler hocam inşallah çıkar ve bu tatlı telaşa bizde kapılırız

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban aynıdurum bizdede yaşanıyor, bütçe var bi miktar bu parayla orda hiç bişry olmaz diyor, bir kere googla amerika eyalet şu bu bişey yazmamıştır okumamıştır araştırmamıştır🥺🥺 insan kendini deli gibi hissediyo hayal görüyomuşum gibi sanki..
    Ayrıca eş dost zaten napcanız neden gitmek istiyosun gitcem diye kafayı bozdun ya tutunamazsanız dönerseniz b plan varmı en basitinden hastalansanız nolcak cocuk var öyle böyle para yancak bitcek o parayla burda bişey yapın edin derken gerçekten bu kadar insan biz hiç bişey bilmiyoruzda bu amerikayı beğenmeyenler mi çok biliyo ben anlamadım.

Diyelim haklılar değiller ama olsun, en azından denemiş oluruz. Boşver 7 Mayıs gelsin hiç bu kadar çıksın istememiştim, iyice inada bindi.

• ⭐⭐

images (1) (3).jpeg

Florida/Orlando

Günaydın.

• @ahsenaydgdu selam, hayallerimizi kime anlatsak balta elde bekliyorlar, amerika olur, iş kurma olur, her hangi her şey işte. en iyisi hayallere ulaşana kadar kimseye bahsetmemek. 🙂

• Gunaydinlar herkese, arkadaslar bir konu hakkinda bilginize ihtiyacim bulunmaktadir. Yurtdisina cikislarda 3ncu asi zorunlulugu bulunuyor mu? Ilk iki dozu oldum henuz ucuncu dozu olmadim. Eger gerekiyorsa zaman kaybetmeden ucuncu dozuda olmak istiyorum.Tesekkurler.

• @ayvalik10 kanala girdim de anlamadığım şey şu. Yayında canlı yazıyor ancak newyork ta hava aydınlık. Şu an gece 3 olması ve karanlık olması gerekmiyormu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu ben yazınca canlı yayında idi fakat şimdi nedir durum hemen bakıyorum. Büyük olasılıkla bant yayını var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onuru yurtdışı olarak sen hangi ülkeye gideceksen o havalimanı sitesine girince orada covid19 önlemleri başlığı oluyor. Fakat amerika için soruyorsan 7 mayısı bir gör ondan sonra olursun.

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

şu çekilişi milli piyango usulü yapsalar. herkesin bir numarası olsa, ya da başvuru numarası ile çekilişi "sıralı tam liste"den kontrol etsek.
    kaç rakam farkı ile kaybettiğimizi görsek,
    son rakama göre amorti kazansak, turist vizesi falan
    🙂 🙂

O zaman bize kesin amorti bile çıkmaz bu şansla 😃

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@onuru yurtdışı olarak sen hangi ülkeye gideceksen o havalimanı sitesine girince orada covid19 önlemleri başlığı oluyor. Fakat amerika için soruyorsan 7 mayısı bir gör ondan sonra olursun.

hocam selamlar, aslinda su sebepten dolayi sordum. Yeni bir firmada deneme surecindeyim. Ofis calismasi yapabilmem icin 3ncu asiyi olmam gerekiyormus. Isim geregide ofiste olmam gerekiyor ne yazikki. Firma tarafindan henuz ise alim icin net bir cevap alamadigim icin bosu bosuna ucuncu dozu olmak istemedim. Eger yurtdisina cikislarda boyle bir zorunluluk varsa, o zaman olacagim. ilk iki asiyi aslina bakarsaniz bu sebepten olmustum.😁

• Yasaklı

@onuru, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

hocam selamlar, aslinda su sebepten dolayi sordum. Yeni bir firmada deneme surecindeyim. Ofis calismasi yapabilmem icin 3ncu asiyi olmam gerekiyormus. Isim geregide ofiste olmam gerekiyor ne yazikki. Firma tarafindan henuz ise alim icin net bir cevap alamadigim icin bosu bosuna ucuncu dozu olmak istemedim. Eger yurtdisina cikislarda boyle bir zorunluluk varsa, o zaman olacagim. ilk iki asiyi aslina bakarsaniz bu sebepten olmustum.😁

Sen millete balma dostum bu aşı konusunda. Ha 2 ha 3 bişey farketmiyor. Vücuda soktun zaten artık. 3. Aşıyı olmanın sebebi ilk 2 nin etkisinin gitmesi. Yani olacağın 3. Aşının 2. Aşıdan bir farkı yok.
    Git ol. Takma bu kadar kafayada.

Direncin yerinde olmazsa biraz ağırlaştırıyor aşı ve ağrı yapıyor. Bu yüzden aşıya gitmeden 1 hafta önce kendine biraz iyi bak. Gerisini salla gitsin. 🙃

• Screenshot_20220411-120237_Google.jpg hadi inşallah 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |