Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 Eyvallah güzel kardeşim çok çok tesekkur ederım ilgin için. umarım bunu düzeltirler. İki tane kimlik bilgisine sahip çıkamayan pasaport alacak parası olmayan dingil sebebiyle herkesin hakkı yenecek.. Paylaştıgın bilgileri bilmiyordum, seyredeceğim videoları, çok tesekkur ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu iyi güzel herşey ya 😃 senden ne haber ?

• ⭐⭐⭐

@Rhonster iyii bendee yoğunluk yok standart hayat devam ediyor,, görüşme gününü bekliyoruz işte..

• 27 de bitiyor hadi bakalım heyecan git gide artıyor 😌

• ⭐⭐

Bugün günlerden Maine. 🌿

Stephen King'in neredeyse tüm kitaplarına konu olan eyalet. Kendisi de bu eyalette doğup büyümüş.

7e3e36e86d040ba89bf0744e93f0b088.jpg

Maine, Amerika Birleşik Devletleri'nin en kuzeydoğusunda bulunan New England bölgesindeki bir eyalettir. Güneydoğusunda Atlas Okyanusu, batısında New Hampshire, kuzey ve kuzeybatısında Kanada'nın Québec eyaleti ile sınırı vardır. En büyük kenti olan Portland'ın nüfusu 65.000 civarında olup, başkenti Augusta'dır.

images (24).jpeg

images (23).jpeg

• Uzun zaman sonra bu sene yine başvuru yaptım bakalım neler olacak

• herkese selamlar, eğer çıkarsa adres işini nasıl hallediyorsunuz? hiç kimseyi hiç bi yeri bilmeyenler için soruyorum

• @allik foruma yardımcı olabilecek kimse var mı diye yazmayı düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@allik @avar burasını sadece klasik forum sitesi gibi görmeyin biz burada aileyiz her aile bireyi birbirine yardımcı olur ondan dolayı siz hangi eyalet düşünüyorsanız o eyalette yaşayan kişiler sizlere yardımcı olur yok ben almayım dersen aşağıdaki linkten aracı kuruma ulaşırsınız

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3468/ds-260-göçmenlik-formu-ve-dv-süreci-danışmanlığı-turquoise-horizon

• Sayın forum ahalisi herkese merhaba,
    Geçtiğimiz Kasım ayında GC başvuru detaylarını bilmediğimden bir aracı kurum tarafından arandım ve GC başvurusu için danışmanlık ücreti aldılar.Sonrasında benden acilen pasaport çıkarttırmam gerektiğini söylediler.(Başvuruya yetiştirmek amacıyla)
    Pasaportu çıkardım ancak bu süreçte başvurunun ücretsiz olduğunu öğrendim ve danışmanlık firmasını arayarak durumu anlattım paramı bir şekilde iade aldım ve hiçbir şekilde pasaport number ve fotoğrafımı aracı kuruma vermedim lakin danışmanlık ücretini ödediğim dönem bazı kişisel bilgilerimi google formlar aracılığıyla kendilerine iletmiş bulundum.Danışmanlığı iptal ettirdikten sonra kendilerine verilerimin silinmesini ve kesinlikle adıma başvuruda bulunulmaması gerektiğini ihtar ettim.Aylar sonra kafama mükerrer başvuru detayı takıldı ve sorma ihtiyacı hissettim sizlere.Pasaport number ve fotoğrafım olmadan adıma başvuru yapılabilir mi ? Yapılırsa benim başvurumla onların çakışıp mükerrer başvuru sayılıp elenir miyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.

• ⭐⭐

images (1) (2).jpeg
    Utah/Manila/Flaming Gorge National Park

Günaydın

• @kugutex selamlar, başvurduğunuz zamandaki yaş önemli diye biliyorum çıkarsa 21 yaşını doldurması durumunda sizinle mülakata girebilir.En doğru cevabı sayın @crazycells verecektir.

• ⭐⭐

Eşim bugün " bu kadar mı kaçmak istiyorsun?" Diye sordu. Sanırım kendisi kalma niyetinde, neyse ona değil greencard bana çıkarsa sorun yok mesele ona çıkıp bana çıkmaması. Ona çıkarsa bana giriş yaptırdıktan sonra nereye isterse gidebilir. Çocuklarda kendi kararlarını kendileri verebilir. O kadar net. Ayrıca sorunun cevabı
    istediğim kaçmak değil, sadece fırsatları yakalamaları. Ama kendisi bu cevabı asla benden duyamayacak, onun soruş şekline benim aynı tavırla cevap vermem kan çıkartır. En güzeli 7 Mayısı bekleyip görelim.

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban 😞

Üzülmek yok evlilik böyle birşey ekrem, gülüp geçeceksin. Dert etme yani.

• ⭐⭐

@gariban sizinle gelip orada bir kaç ayını geçirse fikri değişir mi Türkiye de konforunuz iyi bile olsa muhatap olduğumuz kişiler ailemizle sınırlı kalmıyor otobüse biniyorum surat beş karış şoförü yolcusu insan görmeyi bırak yaşamaya tahammülleri yok markete giriyorum orada aynı, nezaket sıfır dayan diyorum olmayacağım onlar gibi ben Merhaba günaydın kolay gelsin demeye devam ediyorum onlarda yabancı dil konuşuyorum gibi ters bakıyorlar tahammülüm kalmadı evet çok zor alıştığın bütün çevreyi değiştirmek aile özlemi ama ben nezaket ve güler yüzümü hak etmeyen insanlara daha fazla katlanamam

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban inan bak sana bu şekilde konuşuyorlar ki benimkisi daha da ağzını bozuyor fakat TLC kanaldan başka kanal seyretmiyor arada sırada bakıyorum ingilizce reels yada facebook kısa videoları seyrediyor. Ondan dolayı dediğin gibi planları sen kendin için yaparsın gelmek isterse güncelleme yaparsın.

• ⭐⭐

@ayvalik10 @Zelene bazen insanın çizgileri vardır orayı bilirler ve bilerek aşındırmaya çalışırlar bu da benim çizgim kimseyle bunun için tartışacak değilim eşim bile olsa, hem fikirler değişir çocuklarım bensiz, o çocukları olmadan yapamaz işte birşey söylersem o zaman söylerim

• @Erdi-Can-AYGÜN-0 bu sene özelinde pasaport numarası olmadan başvuru yapılamazdı. fotoğrafta vermemişsiniz bir sıkıntı olmaz, meraklanmayın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |