Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkeze merhaba hayirli sahurlar dilerim,bir soru sormak istiyorum greencard kazandik diyelim ve mulakat esnasinda elenme gibi bir sorun yasiyormuyuz acaba ? Tabii sicil veya yüz karartici bir suçumuz yoksa yada sadece (ap) dedikleri surecemi giriyoruz sadece merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 izlemez miydik abi hep izledik bunları 2. Sezonu çok sarmadı ama 1. Sezon kaçırmazdık 🙂🤗

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hokkabaz36 evet aynen dediğin gibi oluyor konsolosluk seni senden daha çok istiyor gitmeni ancak orada sıkıntı yaşayıp homeless olmaman için para bankada göstermeni istiyor çünkü homeless olsanda devlet sana bakmak zorunda

• ⭐⭐

snoqualmie-falls-washington-state.jpg

Washington/Seattle/Snoqualmie Falls
    Günaydın.

• @Erkand üst tarafta yapılacak mangaldan sonra alt tarafta duş 😍

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-A kafayı bulan dengesini kaybeder aşağıya inince ayılır. Bu dediğimi yeğenim denizde yapmışlar dubanın üstüne bir masa denize açılıyorlar yeme içme harika daha sonra dengeyi kaybeden denize düşüp tekrar kaldığı yerden devam

• Tüm forum ailesine hayırlı sabahlar mutlu hafta sonları diliyorum. sonuçların açıklanmasına az bir Zaman kaldı umarım 7 Mayıs hepimizin mutlu haberler aldığı güzel bir gün olur.

• Gunaydin forum,guzel haftasonlari ✋🏽🙂

• Gunaydinlar herkese...

• @ayvalik10 o da pastanın çileği olsun aman cana sağlığa birşey olmasın yeter 🙂

• @gsadds Merhaba. Pasaport zorunlulğu kaldırıldı mı? Öyle yazmışsınız. Biraz araştırdım ama pasaport şartı hala var olarak gördüm. Bilgi verebilir misiniz rica etsem.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arbalet eylül ayında ki başvuru kılavuzunu beklemeni öneririm. En resmi ve kesin karar o zaman görmüş olacağız.

• Merhaba Arkadaşlar,
    Rusya’ya bu sene green card verilecek mi? Bu konuda bir yaptırım varsa Türkiye gibi Avrupa çatısı altında görünen ülkelerin kotalarının artmasına sebep olur mu? Ne düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tea-Rex Rusya verir mi vermez mi bilemeyiz sadece ben 2019 yılına kadar ki gibi standart çalışma şekline dönmelerini isterim. Çünkü her şey adım adım gidiyordu hiçbir sürpriz olmuyordu herkes ne yapacağını biliyordu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

new york aynı anda 4 farklı yerinden canlı yayın yapıyorlar yayan olarak new york görmek isteyenler

youtube Afraz Explores anasayfa da hangi bölgeyi istiersen tıklayabilirsin

• merhabalar,
    newyorkta örneğin bir araba karavan ile değil de seyyar ufak tezgah ile sokak satıcılığı yapmak fastfood satmak için alınması gereken izinler var mıdır? Kira bedeli vesayre. Kısaca yol yordamı nerden bulabilirim öğrenebilirim?

@crazycells @ayvalik10

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X onun için özel izin alman gerekiyor. Forumda zaten onunla ilgili link var.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3166/food-truck-food-cart-yiyecek-ve-i̇çecek-standı-işleri?_=1649506956363

bu kişi bahsettiğin işi new yorkta yapıyor

youtube Ercan Pekdemek yazarsan hakkında kısmından ona ulaşabilirsin.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ekremm yoğunluk iyidir vaktin nasıl geçtiğini anlamamışsındır, keyifler nasıll nasıl gidiyor

• @ayvalik10 Öğrendim ben. İki tane Afrikalı konu hakkında dava açmışlar ve ABD mahkemesinde görülen davada haklı bulunmuşlar. Bu iki Afrika'lı insanın "pasaport alacak paraları" yokmuş ama başvurmak istiyorlarmış. Pasaport alacak paran yok ama dava açacak paran var! Ayrıca pasaport alacak parası yoksa banka hesabında ne gösterecek bu iki dingil, çok merak ettim. Birde pasaport bilgisi başkasının eline geçerde o başvurusa ilgili İD bilgisini yüksek ücretle satarlar falan diye kaldırılmış. Ne fark edecekki, kimlik bilgisine sahip olan biride bunu yapabilir. Aynı dava içinde bunu düşünceyide savunmuş avukatları. Yani iki tane pasaport alacak parası olmayan ve kimlik bilgilerini saklamayı beceremeyen insan sebebiyle pasaport şartı kaldırılmış. Bu sonuçla beraber pasaport alacak parası olmayan sırf geyik olsun diye katılacak olan milyonlarca insan türeyecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arbalet yerel mahkeme bozdu. Ancak hükümet ABD yönetimi mahkemenin almış olduğu yürütmeyi durdurma kararını bir üst mahkemeye taşıma yetkisi bulunmaktadır. Bu yetkiyi herkes yok saydığı için kesin kalktı diyorlar. Fakat bu yetkiyi kullanılmayacağını kimse bilemez. Eğer bilen birisi varsa listeye bir baksın ya biz kazandık mı green kartı 🙂 Ondan dolayı eylül ayında ki başvuru formunu beklemek gerekiyor. Aşağıya 2 tane video koyuyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |