Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, size bir sorum var bilgileriniz ışığında yardım istiyorum yol yordam göstermenizi İstiyorum.

H2B için uğraşırken bir Amerikalı GM ile tanışıyorum. Kendisi bir golf clubunde çalışıyor ve yönetiyor. Bir süre sonra aradaki bağdan dolaylı beni j1 stajı ile food&beverage işiyle Amerika'ya getirmek istiyor ve tüm ücretleri ödeyeceğini söylüyor. Lakin benim profil buna uygun değil. 19 yaşında Lisans Eğitimini Muhasebe Olarak Alan 1.sinif üniversite öğrencisiyim. Sizce work and travel dışında hangi program ile Amerika'ya gelebilirim? Çalıştıkları yerde sadece food beverage işi ayarlayabildikleri için ve ben de muhasebe okuduğum için kabul alamıyorum j1 firmalarından. Bilmediğimiz benim profilime uygun bir program var mıdır? Biri benim tüm ücretleri odeyecek ama profiilimin uyacağı programı tam olarak bulamadık. Yol gösterirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Not: beni kabul edebilecek çalıştığınız bir j1 firma-sponsor var ise önerebilirsiniz.

• Muslu Law Firm

@Batuhan-X, içinde söyledi: Göç İçin Program.

Merhaba, size bir sorum var bilgileriniz ışığında yardım istiyorum yol yordam göstermenizi İstiyorum.

H2B için uğraşırken bir Amerikalı GM ile tanışıyorum. Kendisi bir golf clubunde çalışıyor ve yönetiyor. Bir süre sonra aradaki bağdan dolaylı beni j1 stajı ile food&beverage işiyle Amerika'ya getirmek istiyor ve tüm ücretleri ödeyeceğini söylüyor. Lakin benim profil buna uygun değil. 19 yaşında Lisans Eğitimini Muhasebe Olarak Alan 1.sinif üniversite öğrencisiyim. Sizce work and travel dışında hangi program ile Amerika'ya gelebilirim? Çalıştıkları yerde sadece food beverage işi ayarlayabildikleri için ve ben de muhasebe okuduğum için kabul alamıyorum j1 firmalarından. Bilmediğimiz benim profilime uygun bir program var mıdır? Biri benim tüm ücretleri odeyecek ama profiilimin uyacağı programı tam olarak bulamadık. Yol gösterirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Not: beni kabul edebilecek çalıştığınız bir j1 firma-sponsor var ise önerebilirsiniz.

Sayın @Batuhan-X, J1 vizesi alabilecek değişik firmalar vardır sadece food and beverage işi olmasına gerek yoktur. Ancak eğer aklınızda olan bir takım firmalar var ise onlarla da direkt olarak yazışabilirsiniz. J-1 sponsoru bulma ihtimalimiz olabilir. Bunun için CVnize bakıp bir takım başvurularda bulunmamız gerekir. J1 vizesini work and travel dışında kendi mesleğinizle ilgili alanlarda da alabilirsiniz. Lütfen ekteki listeye bakınız. https://j1visa.state.gov/wp-content/uploads/2017/06/Exchange-Visitor-Program-Category-Requirements.pdf

• @Claudia-J-Muslu sayın claudia hanım hukuk büronuz olarak böyle bir hizmetiniz var mı? J1 için sponsor bulma / yönlendirme konusunda?

• Muslu Law Firm

@Seda-Uysal-Avcı, içinde söyledi: Göç İçin Program.

@Claudia-J-Muslu sayın claudia hanım hukuk büronuz olarak böyle bir hizmetiniz var mı? J1 için sponsor bulma / yönlendirme konusunda?

Sayın @Seda-Uysal-Avcı, COVID sürecinde bu programlar çalışmıyordu. Şimdi tekrar çalışmaya başladılar. Talep olursa böyle bir hizmet verebiliriz.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 4
  • 5
  • 4
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |