Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emirgenco ne güzel işte, bizi karşılarsın havalimanında, sonrası eğlence 🙂

• @SUAT-GUNAY ben bekar olunca benim için Amerika olsun neresi olursa olsun mantığı oluyor 😃

• ⭐⭐⭐

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Galiba New York lobisi burada az herkes ya La ya da Florida filan New York filan isteyen görmedim

NYC gidilir, 1 hafta kalınır geri dönülür. zip dosyası gibi sıkış sıkış şehirlerden bıkmış biri olarak düşüncem bu.

Özgürlük heykeli, central park ve bir kaç yer dışında aman aman değil benim için

( Bak sen küçük beye NYC'de beğenmiyor 😂😂 )

Biraz öyle de benimki çocukluktan gelen bir sevda atsan atılmaz satsan satılmaz öyle bir şey yoksa Gönül ister miami filan da ilk senemi New yorkda geçirmek en büyük niyetlerimden biri

Aynen aynen, senin durumda gidip yaşamak lazım elbet. Central parkta kahveler senden. 😁

• @hadi-BE inşallah çıkarsa central parkda fişekleri hazırlasinlar ne kadar seyyar satıcı var sayemde koseui dönecek 😃

• ya ben @crazycells 'e özel mesajla sordum ama görmedi sanırım.. bilen var mı, forumda nick'imizi değiştirebiliyor muyuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

ya ben @crazycells 'e özel mesajla sordum ama görmedi sanırım.. bilen var mı, forumda nick'imizi değiştirebiliyor muyuz?

ilk firsatta tum ozel mesajlara donus yapacagim 👍

foruma yeni kaydolmus ve "isim soyisim" kullanici ismini kullanan kisilerin degisiklik yapmasina izin veriyoruz; ama onun disinda degisiklik yapmiyoruz maalesef.

Fakat aklinizdaki sorulari rahatca yazmak icin forumda ikinci bir anonim hesap olusturabileceginizi de unutmayin. Birden fazla hesap olusturmanizda sorun yok. 👍

• @crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

ya ben @crazycells 'e özel mesajla sordum ama görmedi sanırım.. bilen var mı, forumda nick'imizi değiştirebiliyor muyuz?

ilk firsatta tum ozel mesajlara donus yapacagim 👍

foruma yeni kaydolmus ve "isim soyisim" kullanici ismini kullanan kisilerin degisiklik yapmasina izin veriyoruz; ama onun disinda degisiklik yapmiyoruz maalesef.

Fakat aklinizdaki sorulari rahatca yazmak icin forumda ikinci bir anonim hesap olusturabileceginizi de unutmayin. Birden fazla hesap olusturmanizda sorun yok. 👍

aslında ben, benim travelleth olan nickimi ad soyad yapayım istiyorum 🙂 ondan sormuştum 🙂

• ⭐⭐

@Cycraft inşallah Allah nasip etsin reis

• arkadaslar ben 8 subat dogumluyum hayatım boyunca rahat 20 kisiyle tanışmışımdır benimle aynı doğum gününe sahip olan. yani demek istediğim acaba doğum günü aynı olan bir insanla tanisma ihtimalimiz yüzde kaçtır acaba ?

• ⭐⭐

@Arifçe ben bu güne kadar hiç tanışmadım aynı doğum gününe sahip olan biriyle yani yüzdeliği 0 desek yeridir 🙂

• @Arifçe Ben kuzenimle aynı gün aynı yılda doğdum 😃
    Ben ona doğum günün kutlu olsun diyorum oda bana Senin de diyor 😃

• eskilerde turkiyede bir cok koyluk yerlerde yasiyan insanlar cocuklari dogdugu zaman hemen hukumete bildirmezlermis,resmi ebe yerine koy nineleri dogum yaptirirmis, vel hasil zaman gecince de cocugun dogdugu tarihi unuturlarmis,nufusa giderler cocuga nufus kagidi cikarmak isterler, nufus memuru dogum tarihi sorar, baba veya ana bilemiyorum mayismiydi ekimmiydi filan der, o zaman nufus memuru devreye girip en iyisi 31 ekim veya 1 ocak yazalim der ve yazarlar,boylece,1 ocakda dogmadiklari halde nufuslarina bir ocak kaydedilmis binlerce insan vardir, tanidiklarimdan iki tane var biri bayan,dogru durust dogum tarihini bilmiyor, iste sen komsulardan ahmetlerin kizindan bir hafta sonra dogdun derlermis.....

......hindistanda buyuk bir nufus ilerlemesi var, cok eski senelerde bir dokumenterde izlemistim,o zamanlar gunde 58,000 cocuk doguyor demislerdi,dusunun ayni gunde dunyaya gelen 58.000 cocuk...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

günaydın tüm olumsuzluklara rağmen yıkılmadım ayaktayım diyenlere şimdi listemde olan videoyu seyrediyorum. Bu saatten sonra 40 yaşındayım yok 45 yaşındayım geç mi kaldım diyen olursa fırın küreği ile dalarız 60 yaşından sonra amerikaya gelen var. Videosu işte

• @Arifçe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaslar ben 8 subat dogumluyum hayatım boyunca rahat 20 kisiyle tanışmışımdır benimle aynı doğum gününe sahip olan. yani demek istediğim acaba doğum günü aynı olan bir insanla tanisma ihtimalimiz yüzde kaçtır acaba ?

Valla açık konuşmak gerekirse yüzdelik ihtimal olarak bilemem ama bende 1 ocak madurlarındanım. Gerçek doğum tarihim 26 Aralık, ancak babam askere 1 sene geç gitsin diyerek 1 Ocak diye yazdırmış. Benim gibi olan çevremde çok kişiler gördüm. doğum tarihleri 1 ocak olarak yazılmış olan.

• @sir-altan bu kısmen hala devam eden bir uygulama. yılın ilk 6 ayı içinde doğanları 1 Ocak, sonrasını da 1 Temmuz olarak yazarlar. Ama tabi eskiden, evde doğumlar çok olunca bu uygulama daha revaçtaydı.

bu arada bugün benim doğum günüm 🙂

• Günaydınnnn Orlandogücü

• ⭐⭐⭐

@Arifçe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaslar ben 8 subat dogumluyum hayatım boyunca rahat 20 kisiyle tanışmışımdır benimle aynı doğum gününe sahip olan. yani demek istediğim acaba doğum günü aynı olan bir insanla tanisma ihtimalimiz yüzde kaçtır acaba ?

Sanırım ben de 3 kişi ile tanıştım. Bir tanesi rahmetli oldu 💜

Yani çok düşük bir olasılık değil. Ama 20 kişi de iyiymiş.

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sir-altan bu kısmen hala devam eden bir uygulama. yılın ilk 6 ayı içinde doğanları 1 Ocak, sonrasını da 1 Temmuz olarak yazarlar. Ama tabi eskiden, evde doğumlar çok olunca bu uygulama daha revaçtaydı.

bu arada bugün benim doğum günüm 🙂

Doğum günün kutlu olsun 😊🎁

• benim doğum günüm de 24 ocak, 5-6 kişi tanıyorum aynı gün doğan. 26-28 ocak gibi tarihlerde doğan tanıdıklarımda bir o kadar vardır.
    Bir gün bir gazetenin manşetinde "24 ocak tarihten kaldırılsın " diye bir manşet görmüştüm. Birsürü kötü olay oldu 24 ocakta
    Uğur Mumcu nun ölümü, Gaffar Okkan ın ölümü, Türksat 1 A uydusu düştü, 24 ocak kararları alındı. Daha bir sürü olay olmuş, Bende kalkmış green card çıksın diye bekliyorum 🙂
    Bu arada eşim ve abisi aynı gün doğmuş. 5 Yaş var aralarında .

• Merhaba, eğer bu sene greencard kazanırsam o sırada askerde olacağım ve ds260 formunu askerdeyken doldurmam gerekecek, mülakat dönemi başlamadan dönmüş olacağım, bir kaç sorum vardı:
    1- 6 ay adliyede 6 bi avukat ofisinde avukatlık stajı yaptım, bunları iş tecrübesi olarak yazmam gerekir mi? Bunlar haricinde iş tecrübem bulunmuyor.
    2-askerdeyken adres kısmına askerliği yaptığım komutanlığı mı yazmam lazım yoksa normalde kaldığım evimi mi yazmam gerekir?
    3-kısa dönem askerliği iş tecrübesi olarak yazılmıyor heralde değil mi?
    Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |