Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG US halkının iç savaş başlatamayacak kadar aciz olduğu kanısındayım. Dış minnaklar tarafından galeyana da getirilemeyeceklerine göre bence o eski generaller bunamaya dolayısıyla saçmalamaya başlamış

• @sonar

Teşekkür ederim cevap için. Ben şuan dijital pazarlama ile uğraşıyorum hemde bölümünü okuyorum. Yabancı sitelere webmasterlik ve dijital pazarlama desteği veriyorum. Şuan çoğu müşterim yabancı. Müşterime beni ülkeye sponsor olarak al demek biraz komiğime gidiyor. Ama amacım orda airbnb tarzı bi yer almak veya uygun bi araba alıp arabada yatarım. İş olarak kendi işimi bulamasam bile orda ne iş varsa yaparım. Burda lağım temizlemişliğim var. Ayrıca amacım kendimi kurtarmak. Yaşım henüz genç olmasına rağmen ilerideki ailemi ve olacak çocuklarımı düşünüyorum. O yüzden bu çetrefilli yol benim için mühim değil. Emin olun bu ülkede her gün diğer günden kötü. Hepinizin mutlu olduğu ve hayallerine kavuştuğu gelecekte görüşmek üzere 🌙😉😌

• Yasaklı

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG US halkının iç savaş başlatamayacak kadar aciz olduğu kanısındayım. Dış minnaklar tarafından galeyana da getirilemeyeceklerine göre bence o eski generaller bunamaya dolayısıyla saçmalamaya başlamış

Iddia halk degil zaten askeri darbe.
    Halk olsa adi ayaklanma olur.

Gonderi yaptiginin farkindayim ona gulumsedim.🙃
    Ama dusuncene katilmiyorum. Ic savas ihtimali en yuksek olan ulkelerden birinden bahsediyoeuz. Belki de en yuksek olanindan.

Orada da evinde zor tutulan bir 50% var. 😂

Oyle bir durumun fitili ateslenirse vay hallerine. Ortalik irkcilk cinayetlerinden kan golu olur. Olmasin tabi Dunya’ nin hic bir yerinde boyle bir durum olsun istemeyiz.

Secimlerde olanlari hepimiz gorduk. Bir sonraki secimlerde bir seylerin olamayacagini kimse iddaa edemez.

Sahaya inen uniformalilar eger aksi bir davranis icerisine girseydi ne olurdu?

Darbeyi destekleyecek bir 50% var. Asker önu cekerse vah vah.

• ⭐⭐

Dark Theme'e geçince Christmas havası oldu. Ellerinize sağlık hocam 🙂 @crazycells

• @Days-G, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fatih-celep İlk başvuruda çıkma şansınız diğerlerine göre yüksek değil. Başvuranlar arasında yeni ve ilk defa başvuranların sayısı yüksek olduğu için genelde ilk başvuranlara daha fazla çıkıyor. Çıkması için sadece yüzde 1 şansınız var yani muhtemelen çıkmayacak. Eğer mucize gerçekleşir ve çıkarsa diğer sorularınızın cevabını bulmak için yeterli vaktiniz olacak, merak etmeyin. Bir de keşke para vermeden 2-3 dakikada başvurabilmek varken dolandırıcı danışman şirketlere para vermeseydiniz.

mucize: dünyaya türk vatandaşı olarak gelme ihtimaliniz %1'di

Şimdi ikinci bir mucize gerekiyor 🙂

• ⭐⭐

@efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Days-G, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fatih-celep İlk başvuruda çıkma şansınız diğerlerine göre yüksek değil. Başvuranlar arasında yeni ve ilk defa başvuranların sayısı yüksek olduğu için genelde ilk başvuranlara daha fazla çıkıyor. Çıkması için sadece yüzde 1 şansınız var yani muhtemelen çıkmayacak. Eğer mucize gerçekleşir ve çıkarsa diğer sorularınızın cevabını bulmak için yeterli vaktiniz olacak, merak etmeyin. Bir de keşke para vermeden 2-3 dakikada başvurabilmek varken dolandırıcı danışman şirketlere para vermeseydiniz.

mucize: dünyaya türk vatandaşı olarak gelme ihtimaliniz %1'di

Şimdi ikinci bir mucize gerekiyor 🙂

Böyle mucize olmaz olsun 😃

• @sytahmt Şans dusuk olsa da deneyenler kazaniyor. Hic denememekten iyidir

• ⭐⭐

@fatih-celep Yok ben Türk vatandaşı olarak dünyaya gelme ihtimaline cevap olarak olmaz olsun dedim 😃 GC için tabi her sene deniycez %0,001 olsa bile denemekten vazgeçmeyeceğim 😃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG US halkının iç savaş başlatamayacak kadar aciz olduğu kanısındayım. Dış minnaklar tarafından galeyana da getirilemeyeceklerine göre bence o eski generaller bunamaya dolayısıyla saçmalamaya başlamış

Iddia halk degil zaten askeri darbe.
    Halk olsa adi ayaklanma olur.

Gonderi yaptiginin farkindayim ona gulumsedim.🙃
    Ama dusuncene katilmiyorum. Ic savas ihtimali en yuksek olan ulkelerden birinden bahsediyoeuz. Belki de en yuksek olanindan.

Orada da evinde zor tutulan bir 50% var. 😂

Oyle bir durumun fitili ateslenirse vay hallerine. Ortalik irkcilk cinayetlerinden kan golu olur. Olmasin tabi Dunya’ nin hic bir yerinde boyle bir durum olsun istemeyiz.

Secimlerde olanlari hepimiz gorduk. Bir sonraki secimlerde bir seylerin olamayacagini kimse iddaa edemez.

Sahaya inen uniformalilar eger aksi bir davranis icerisine girseydi ne olurdu?

Darbeyi destekleyecek bir 50% var. Asker önu cekerse vah vah.

Bence bu olayların ihtimali çok çok düşük. Abd gibi sermayenin aktığı ve hukuğun hayatın içinde olduğu bir ülkede hiç kimse güç kullanarak başa geçmeyi göze alamaz. Zaten abd bu yüzden abd değil mi? Para toparlandıkça güvenli hale gelen, güvenli hale geldikçe para toparlayan bir ülke. Bu insanlar demokrasiyi sonuna kadar içşelleştirmişler, darbe yapan ortalık sakinleştiği anda hayatının geri kalanını hapiste geçireceğini bilir. Girişi kolay ama çıkışı olmayan bir yol bu potansiye darbeciler için.

• @sytahmt houston da gorusurz ins 😀

• ⭐⭐

@fatih-celep, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sytahmt houston da gorusurz ins 😀

İnşallah hocam orda bi Yeşilkart Forum buluşması ayarlarız 😃 Kadir abinin mekanda bi organizasyon şart 😃 Bizi misafir edersin değil mi abi? 😃 @semavi

• @sytahmt etler bizden o zaman🤣

• ⭐⭐

@fatih-celep hayırlısıyla bi gidelim elinizi cebinize attırmam 😃

• @sytahmt Ins ikimize de cikarda hersey karsilikli tabi😀 elin conisine muhtac kalmakta zor olur gurbette cunku

• ⭐⭐

@fatih-celep açıkcası ben bu forumu bulmadan önce oralarda Türk görürsem heralde yolumu değiştiririm diye düşünüyodum çünkü şu ana kadar duyduğum, arkadaşlarımın yedikleri kazıkların çoğu hemşerim diye yanına yanaştıklarından oluyodu. Bu forumda gördüğüm birbirine yardım etmeye çalışan çok insan var yani insanlar zaten maddi olarak kimsenin kimseden bi beklentisi yok ama çoğu kişi gitmemen için elinden geleni yapıyo heralde gelince başıma kalır bi de bununla mı uğraşıcam diye. Bi arkadaşımın akrabaları Boston'da yaşıyor facetime konuşurken ben de gelmeyi düşünüyorum dediğinde "burası çok kötü memleketin kıymetini bilin" cevabı alıyor. 2 çocukları var ikisinin de altında Tesla. Mortgage'dan evlerini almışlar çok cüzi miktarda kredi ödüyorlar ama sırf gelip bize yük olur düşüncesiyle kötülüyorlar.

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fatih-celep açıkcası ben bu forumu bulmadan önce oralarda Türk görürsem heralde yolumu değiştiririm diye düşünüyodum çünkü şu ana kadar duyduğum, arkadaşlarımın yedikleri kazıkların çoğu hemşerim diye yanına yanaştıklarından oluyodu. Bu forumda gördüğüm birbirine yardım etmeye çalışan çok insan var yani insanlar zaten maddi olarak kimsenin kimseden bi beklentisi yok ama çoğu kişi gitmemen için elinden geleni yapıyo heralde gelince başıma kalır bi de bununla mı uğraşıcam diye. Bi arkadaşımın akrabaları Boston'da yaşıyor facetime konuşurken ben de gelmeyi düşünüyorum dediğinde "burası çok kötü memleketin kıymetini bilin" cevabı alıyor. 2 çocukları var ikisinin de altında Tesla. Mortgage'dan evlerini almışlar çok cüzi miktarda kredi ödüyorlar ama sırf gelip bize yük olur düşüncesiyle kötülüyorlar.

Evet haklisin bu forumda bircok kisi en azindan burdan yazarak destek olmaya calosiyor yardimlasma ic gudusu ile yaklasiyor. Dediginiz gibi heryerdr curuk elma var malesef. Ornegin new jersey gibi turklerin yogun yasadigi yerlerde yeni gelenleri disladiklari ve yardimci olmadiklarini duyuyorum. Tabi herkesi zan altinda birakmak istemem. Dogru insanlari tenzih ediyorum. Fakat insan yol gostericiye ihtiyac duyuyor tabi. Yeni dunyaya gelen bebek gibisin orda cunku. Dil,kultur vs. Hersey bambaska. Onemli olan vefali insan olup bi zaman sonra da senin yeni gelenlere yardimci olman. Bu sekilde ayni ulkenin ekmegini yemisler olarak destek olabilmek lazim. Eminim abd de bircok farkli milletler birbirine destek olup klanlarini kurmuslardir. Ispanyollar meksikalilar vb.

• Yasaklı

• Yasaklı

@sytahmt
    Sen yine de olabildigince Turk’ lerden uzak dur derim. 🙃

Sonra kendini Miami’ li Necati 3 gunde 5000$ kazansin diye 300$ a ev boyarken bulursun. Sansliysan 1 senede degilsen yillar sonra kavrarsin durumu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@Ping-PONG ahahahahah yok abi zaten kimseye güvenerek gitmem hele hele beraber hiç iş yapmam. Mümkünse yahudilerin yanında çalışmak isterim dünyanın her yerinde çalışanlarına bu kadar değer veren başka bi millet görmedim ben

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |