Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, forumu karıştırırken birden aklıma geldi. Çekilişin çıkması durumunda, bilgileri girerken verdiğimiz maile bir mesaj gönderiliyormu?
    Şu yüzden soruyorum; iki üç tane aktif mail adresim var. Şu an hangisini yazdığımı tam olarak hatırlamıyorum. Belge vs istendiğinde, eğer önce onlardan mail gelmezse yanlış mail kullanabilirim belki.

• @adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, forumu karıştırırken birden aklıma geldi. Çekilişin çıkması durumunda, bilgileri girerken verdiğimiz maile bir mesaj gönderiliyormu?
    Şu yüzden soruyorum; iki üç tane aktif mail adresim var. Şu an hangisini yazdığımı tam olarak hatırlamıyorum. Belge vs istendiğinde, eğer önce onlardan mail gelmezse yanlış mail kullanabilirim belki.

İlk etapta mail gelmiyor kazanırsınız ds260 formu doldurduktan sonra istenen belgeler için mail geliyor

• Yasaklı

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG 1 yıl içinde dolar bazında geri ödeme sözüyle babadan arabayı satmasını rica ederek karşılamayı düşünüyorum 🙂

Benim zaten problemim yok ama yine de yaptigim bir hamleyi soyleyeyim mesela.
    200.000 lira kredi cektim. Dolar a cevirip attim kenara. Su an faizi ile beraber kredinin tamamini karsiliyor 😂

Ben krediyi oduyorum tabi ona dokunma niyetinde degilim.

Çıkacağına bu kadar eminseniz sayısal lotoda oynasaydınız keşke 🙂

İşin şakası bu ama hesaplarını sadece dvlottery göre yapacak kadar hareket alanınız varsa para çokta dert değil bence.

Benimkisi hareket alani degil hocam,
    Ben zaten coin, borsa, day trading kovaladigim icin nakit plan uzerinden yuruyorum. 🙃

Beni sadece aldigim maasi dovize cevirirken etkiliyor. Oncesinden degil sadece sonrasindan etkileniyorhm.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu
    açıklanacağı zaman aşağıdaki linke tıklıyorsunuz contine tuşuna bastıktan sonra forget number yazısına tıklayınca size isim - soyadı - doğum tarihi ve MAİL adresini soruyor işte burada her maili denersiniz hangisi doğru ise size ilk başvuruda verilen numara çıkacak

• @ayvalik10 Doğru isim ve maili yazdığımızda mı ilerleme imkanı veriyor? Bu şekilde doğrulama imkanı varsa mesele kalmaz.

• FED faiz oranini su an icin degistirmedi.

• Yasaklı

@MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

FED faiz oranini su an icin degistirmedi.

Boyle devam etsinler abi soyle. 15 gundur down olan coin piyasasi can buldu. Bir aciklama beklemek ne kadar belimizi buktu 15 gunde bilemezsin. 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

breeh 2 ay girmedik 100 sayfa olmuş, hepsiinee bakacağım en kısa sürede ne olmuş ne bitmiş diye.. :)) e ne var ne yok

Ahsen arada buraya bakıyorum uzun süredir seni görmeyince bu kız bir yolunu buldu gitti diye düşündüm 🙂

• ⭐⭐⭐

@Zelene ahh ablacım nerdee.. gidemedik hala bi türlü nasip olmadı acaba bu sene card mı çıkıcak nedir 😇 çıksada 1.5 sene onu bekleyecek sabırda kalmadı yaa neyse..
    sen neler yapıyosun nasıl gidiyor.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG coin demişken mahfolduk onu söylemeden geçemeyeceğim sdhsgdf

• ⭐⭐

@MySea Ama varlık alımlarını azaltma hızını 30 milyar dolara çıkardı. Bu piyasaya sürdüğü paraları toplamayı iki katı hızlandıracağı anlamına geliyor. Yani piyasaya sürdüğü dolarları toplama hızını artırdılar. Zaten faiz artırımı ile de amaç piyasadan dolar çekmek olacaktı. Aynı şeyler değil ama aynı kapıya çıkıyor. Varlık alımlarını azaltma hamlesi Fed'in niyetini ve hareket stratejisini ele veren bir hamle. Bunun ucu tüm dünyadaki dolarlara dokunur. Sinyali alan balina sermayeler Amerikaya dönüşe başlarlar. Bu da dünyada dolar kıtlığına neden olur.

• ⭐⭐

@Zelene ahh ablacım nerdee.. gidemedik hala bi türlü nasip olmadı acaba bu sene card mı çıkıcak nedir 😇 çıksada 1.5 sene onu bekleyecek sabırda kalmadı yaa neyse..
    sen neler yapıyosun nasıl gidiyor.

Ahh bir çıksın da bir çırpıda geçer o 1 buçuk yıl , ben aynı standart yaşamaya çalışıyoruz

• @Drywall Evet dogru bu durum faiz arttirimi takvimini one cekecek gibi gorunuyor. Onceki tahminler Mayis-Haziran gibiydi, bugunku aciklamalar sonrasi yeni tahmin Mart ayini gosteriyor.

• dolar ve euro.jpg

Günaydın millet 😞 😞

• Yasaklı

Metaverse tut elinde. 🙃
    Uzun vadeli.
    Toplayacak merak etme.

Bir de ön satış kovala. Metaverse ön satışlarından ufak ufak al çek cüzdana. 🙃

YTD😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Metaverse tut elinde. 🙃
    Uzun vadeli.
    Toplayacak merak etme.

Bir de ön satış kovala. Metaverse ön satışlarından ufak ufak al çek cüzdana. 🙃

YTD😂

şu ön satışları beceremiyorum, holoride almak istiyorum ama elrond alıp stake edeceksin fiş gelecek onunla ön satışa gireceksin diyor nasıl olacak elrondu aldık diyelim borsadan nasıl çekip stake edecez ne kadarlık fiş gelir fiş nasıl birşey offff anlatırken yoruldum alırken kim bilir ne kadar uğraştırıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu evet aynen öbür türlü hata uyarısı veriyor

• ⭐⭐

@MySea Evet dediğin gibi çok doğru bu karar faiz artırımının ayak sesleri. Hatta piyasa profesyonellerinin çoğu bu karardan önce geçen ay açıklanan işsizlik rakamlarını dahi faiz artırımın ve piyasadaki paranın fed tarafından en kısa sürede geri çekileceğinin işareti olarak yorumladılar. Şimdi alınan 30 bin dolarlık varlık alımı azaltma hızının artırılması ile faiz artırımının resmen kapının ziline bastığını söyleyebiliriz. Dediğiniz gibi en geç mart ayında -ben daha önce de bekliyorum- faiz artırımını açıklayacaklar gibi. Ancak sermaye dün itibariyle zaten pozisyon almaya başladı bu yönde. Faiz artırım kararının açıklanması sadece malumun ilanı şeklinde sembolik bir açıklama olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Kentucky ziyaretine giden biden halkın duruşu

Adsız.jpg

Tayyipte durum ise

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kentucky ziyaretine giden biden halkın duruşu

Adsız.jpg

Tayyipte durum ise

biri dünya lideri(!)

diğeri Amerika başkanı
    lütfen farkı görelim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |