Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hopasej bizim mafyalarda abd'de silahlı aksiyon yaşayacak cesaret olduğunu sanmıyorum

• @Emtee forumda söylenen genel ifadeye göre 15k$ + kişi başı 5k$ göstermek yeterli olacaktır. Daha az bir miktarın riske düşürme, daha fazlasının ise garantileme imkanı olduğu gibi daha düşük miktarlarla vize alanlarda oldu.

• Yasaklı

Meet Maggie. 😂

• bu para konusunun illaki nakit olması gerekmiyor bildiğim kadarıyla. mesela 4 kişilik aile 5k para var bankada. ev ve araba var. bunlarında bedellerini ispat ettikten sonra (araba için ruhsat ve sigorta bedeli, ev için tapu ve emlakçıdan yazı gibi) sıkıntı kalmıyor diye biliyorum. çünkü daha önce şekilde vize alan olmuş.

• içimde iyi bir his var bu seneyle alakalı ama çokta ümitlenmemek gerek. özellikle şuan ki dolar kuru alıp başını yürümüşken. umuyoruz ki memleket için bazı şeyler yolunda gider ve bu sene Case Number'ımızı imzaya yapıştırırız 🙂 iyi forumlar efendim

• @LtEmirhan her hayırda bir şer vardır belki yani 🙂 case number görmek + ülkedeki siyasi atmosferdeki değişme + covidin bitecek hale gelmesi.. var bi hayalimiz

• @efe-kansaslıoğlu Niye ki? Hani mermiye kafa atıyordu ya bizim yeğenler? 😃

• Yasaklı

@efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@LtEmirhan her hayırda bir şer vardır belki yani 🙂 case number görmek + ülkedeki siyasi atmosferdeki değişme + covidin bitecek hale gelmesi.. var bi hayalimiz

Her hayırda bir şer? 😂

• @Ping-PONG her şerde bir hayır olacak hızlı fakirleşme beynime vurdu biraz

• Bir söz duydum bugün;

Uçaktan iniyorsun, havalimanından çıkıyorsun ve 200 yıl ileri gidiyorsun. Işınlanma gerçektende varmış.

Umarım bunu görebiliriz.. ✈

• arkadaşlar henüz sonuçları bilmediğimizden sorular için erken ama yine de sorayım merak ettiğim bir şey var diyelim ki kazandım 4 tane köpeğim var onları götürebiliyor muyum

• ⭐⭐⭐

@ertobo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar henüz sonuçları bilmediğimizden sorular için erken ama yine de sorayım merak ettiğim bir şey var diyelim ki kazandım 4 tane köpeğim var onları götürebiliyor muyum

Kısa cevap, evet. (Evet dedim ama cinsine vs göre değişiklik de gösterebilir sanırım)

Hoop al sana link https://yesilkartforum.com/forum/topic/305/amerika-ya-evcil-hayvan-götürmek?page=1 🙂

• @ertobo bildiğim kadarıyla götürülebiliyor evcil hayvanlar ama koşulları var

• Yasaklı

Arkadaşlar,
    Benim gibi belli bir seviyede ingilizcesi olan ve bir mesleği olanlar aşağıdaki program ile Kanada’ ya çok kolay yerleşebilmekteler. Direkt work permit ve 6 ay içinde PR ınızı bu yolla alabiliyorsunuz.

OINP Employer Job Offer: Foreign Worker stream

Hatta aşağıdaki programla bazı basit mesleklerde ihtiyaç olduğu için bu yolla çok kolay yerleşebilirler.

OINP Employer Job Offer: In-Demand Skills stream

NOC 3413 – nurse aides, orderlies and patient service associates
    NOC 4412 – home support workers and related occupations, excluding housekeepers
    NOC 7441 – residential and commercial installers and servicers
    NOC 7511 – transport truck drivers
    NOC 7521 – heavy equipment operators (except crane)
    NOC 7611 – construction trades helpers and labourers
    NOC 8431 – general farm workers
    NOC 8432 – nursery and greenhouse workers
    NOC 8611 – harvesting labourers
    NOC 9462 – industrial butchers and meat cutters, poultry preparers and related workers
    NOC 9411 – machine operators, mineral and metal processing
    NOC 9416 – metalworking and forging machine operators
    NOC 9417 – machining tool operators
    NOC 9418 – other metal products machine operators
    NOC 9421 – chemical plant machine operators
    NOC 9422 – plastics processing machine operators
    NOC 9437 – woodworking machine operators
    NOC 9446 – industrial sewing machine operators
    NOC 9461 – process control and machine operators, food, beverage and associated products processing
    NOC 9523 – electronics assemblers, fabricators, inspectors and testers
    NOC 9526 – mechanical assemblers and inspectors
    NOC 9536 – industrial painters, coaters and metal finishing process operators
    NOC 9537 – other products assemblers, finishers and inspectors

• DV2021 ile kaç kişi Türkiye den vize aldı acaba

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuru için yaklaşık 2k usd gibi bir mebla istendiği için bu tarz görece orta segment mesleklerde çalışan insanlar genelde fazla buluyor bu miktarı. Keza sonucu kesin olmayan bir başvuru için 25 bin tl gibi bir miktarı vermek istemeyecektir birçok insan fakat gülü seven ne yazık ki dikenine katlanmak zorunda

• Yasaklı

@sonarsokar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuru için yaklaşık 2k usd gibi bir mebla istendiği için bu tarz görece orta segment mesleklerde çalışan insanlar genelde fazla buluyor bu miktarı. Keza sonucu kesin olmayan bir başvuru için 25 bin tl gibi bir miktarı vermek istemeyecektir birçok insan fakat gülü seven ne yazık ki dikenine katlanmak zorunda

OINP Employer Job Offer: Foreign Worker stream

Bunda 90% sonuç alma durumu var ama 🙃

• güzel bir video bilgi dolu

• Merhaba arkadaşlar , herkese güzel bir hafta dilerim.

Türkiye'nin bir çok bölgesinde ılık ılık lodos esiyor, hava müthiş. Haftaya başlangıç puanım 10/10

Amerika'da nasıl durumlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar , herkese güzel bir hafta dilerim.

Türkiye'nin bir çok bölgesinde ılık ılık lodos esiyor, hava müthiş. Haftaya başlangıç puanım 10/10

Amerika'da nasıl durumlar 🙂

Selam, Los Angeles da havalar mükemmel. Bu hafta 21 ile 27 derece arasında gidip gelecek. Yağmur yok, hava açık.

Sadece salı günü, kanarya otu poleni düzeyleri aşırı derecede yüksek olacak. Aktiviteleri ve ilaçları buna göre planlamada fayda var.

Googledan baktım da yazayım dedim. İstanbul Bahçelievlerden sevgiler 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |