Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar Tamam iste bana da oylesi lazim ya 🙂
    6-7 tane mail gonderdik birbirimize simdiye kadar birbirimizi anlamadigimiz bir mail olmadı.
    Abd’ye gidince uğrayacağım şu elemanın yanına kardeş hakkını helal et seni de boyle kullandık ama al sana 50$ tip diyeceğim 😊

• @efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Beratspider umarım çıkarsa bir olumsuzluk olmaz. bu kadar küçük şans tuttuktan sonra böyle bir nüanstan elenirseniz bütün forum yasa boğulur

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam umarım herkes için hayırlısı olur gerçekten gitmek isteyen emek verecek herkese sevinirim çıkmasına. YouTube'da ecem ve ömür isimli kanalın eski videolarında kaç başvuruda kaç çıkmış diye bilgilendirdigi bir video var. Genelde %2 lik bir ihtimalimiz var. Bu sene evlenince %4 yaptık artık Rabbim bizler için hayırlısını nasip etsin diyelim 🤲

• @hadi-BE Valla dostum inanır mısın bilmiyorum, şu yazdığın kasım aralıkta çok işe yarayacak yazın resmen yüreğime dokundu 🙂
    Hayatımda 2. Kez isteğim bir şeyin olacağına çok eminim. İlkinde de eşimle çocuk beklerken olmuştu. Kız olacağına %100 emindim bir gun bile merak etmemiştim. Şimdi de gc için tam olarak aynı şeyi hissediyorum. Kafamda hersey oylesine tamam ki keske çekiliş yarın olsa diye bekliyorum, beklemek yoruyor.
    Bu kadar inanınca hayal kırıklığı da çok büyük olabilir diye dusunuyorum ama çok şükür böyle bir şey yaşamadım daha önce. Genel olarakta ballı bir tipim denk gelir böyle şeyler.
    Yakalayınca da bırakmam hiç. Mesela örnek bir anımı paylaşmak istiyorum.
    7 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum.
    Kariyer’de ilanlarını görmüştüm 2015’te, hem askerlik durumu, hem de mezuniyet durumu olarak ilandaki kriterleri karşılamıyordum. Ama öylece zaten bu olmaz diye bırakmadım. İlana başvurup iş yerini aradım.
    Ben ilan kriterlerinize uygun değilim ama gelmek ve tanışmak istiyorum, birer çay içeriz en fazla yarım saatinizi almış olurum, nasıl olsa beni almayacaksınız dedim. Onlar da iyi bakalım gel çayımızı iç dediler.
    Neyse gittim gorustum falan bunlar beni beğendiler. Sektor tecrübemde sıfır. Dediler seni son 7’ye bıraktık buraya kadar geldin ama bizden bu kadar şimdi istanbul merkezdeki testlere girmen lazım dediler. Ama öyleydi boyleydi derken 2 mülakat 3 sınavı da geçtim finalde işe alındım 🙂 Yani şans lazım ama kovalamakta lazım. Ne kadar inanırsan o kadar getiriyor hayat bir noktada işte. O gün ilana başvurup yada başvurmayıp öylece geçseydim bugün yaklaşık 7 senedir bu işi çook sevdiğim ve çoook rahat çalıştığım işe sahip olamayacaktım.
    Bu konuda da aynı sıcaklığı zaten hissediyordum şimdi yazdığını görünce bir kez daha ısındım. Umarım hepimiz için güzel günler gelir 🙏

• Arkadaşlar başvurular kapandımı ön formu dolduruyorum ama bir sonraki aşamaya geçemiyorum bu siteye ulaşılamıyor uyarısı alıyorum son durum nedir acaba bilen varsa bilgilendirirse cok sevinirim

• son güne geldik bütün forumdaki dostlarıma bol şans diliyorum birde ds260 formuna nereden ulaşabilirim şimdiden doldurayım ayıptır söylemesi bana çıkacak da🤪🤪🤪

• arkadaşlar başvurular kapandımı ilk baştaki formu dolduruyorum ama bir sonraki aşamaya geçemiyorum bu siteye ulaşılamıyor hatası veriyor sayfa

• @tolga20 kapanmamış olması gerekir bugün akşam saat:20:00 ye kadar açık olur, muhtemelen son gün yoğunluğu yaşanıyor.sabah erkenden işiniz yoksa gece geç saatlerde 03-04 gibi tekrar deneyin derim

• @tolga20
    9 kasim tsi 20.00'a kadar basvuru yapabilirsiniz, sayfa yogunluktan dolayi hata veriyor olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@Uğur-BAVUK, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok teşekkü

Hayır, çekiliş vizesine başvurmanız dil eğitimi için öğrenci vizesi almanıza engel değil. Bu DV lotery çekilişine başvurmanızın konusu bile geçmez diğer vize görüşmelerinde.

• @efes22 çok teşekkür ederim başvurumu tamamladım dediğiniz gibi bi yoğunluk söz konusu sitede malum son güne bırakınca panikledim biraz hepimiz için hayırlısı olur inşallah iyi geceler

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐⭐

@ertobo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

son güne geldik bütün forumdaki dostlarıma bol şans diliyorum birde ds260 formuna nereden ulaşabilirim şimdiden doldurayım ayıptır söylemesi bana çıkacak da🤪🤪🤪

Madem o kadar iddialısın 🙂

• @btek14 evet başvurumu tamamlayabildim çok şükür ikinci sayfaya geçişte yenilemem gerekti sayfayı ondan sonra yüklendi hemen hallettim çok teşekkür ederim cevabınız için iyi geceler hayırlısı olur inşallah tüm başvuranlar için bol şans

• @tolga20, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar başvurular kapandımı ön formu dolduruyorum ama bir sonraki aşamaya geçemiyorum bu siteye ulaşılamıyor uyarısı alıyorum son durum nedir acaba bilen varsa bilgilendirirse cok sevinirim

Son gün yoğunluğu olabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde denemeye devam et.

• @Emtee hallettim bi yarım saat önce kadar ilk aşamadan sonra ikinci aşamaya geçişte sıkıntı yaşıyordum yeniledim sayfayı sistem geldi direkt başvuruyu tamamladım çok teşekkür ederim cevabınız için

• @ibrahimasar teşekkürler abi idda demeyelim de totem yapıyorum diyelim keşke hepimize çıksa 😃

• Arkadaşlar confirmation number ile sorgulama yapınca sorun yaşayan var mı ? Numara geçersiz gösteriyor. Başvurundan sonra Succes ekranına geldim ve orada gözüken confirmation numberı deniyorum.

• @ibrahimasar @ertobo formu görünce bu nedir ya diyip vazgeçebilirsin 😁

• meraba bilgisi olan birileri varmı merak ettim.
    süresi geçmemiş pasaportumu yenilemek için başvuru yaptım 2 haftadır gelmedi.
    normalde pasaportun 3 ay daha süresi vardı.
    başvuru yaparken bu süresi geçmemiş eski pasaportumu 🙂 kullana bilirmiyim.

• @qwettaboz o numara ile mayıs ayında kontrol edebilirsin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |