Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Onurfidan O zaman sıkıntı olmaz o siteler ekstra hizalamayada bakıyorda phototool sadece kırpıyor artık.

• @neo Aynen phototool da gayet uygun diyor , neyse kısmet artık birde Doğum yeri bende Bursa değilde Osmangazi yazıyor bende Osmangazi yazdım sanırım bundada sıkıntı olmuyor bazıları kimlikte ne yazarsa yazın diyolar

• @Onurfidan Evet işte o yüzden sıkıntı yapma hiç. İnşallah hepimiz kazanırız bu sene hayırlısıyla 🙂

• @bgonultas sanırım beklemişsiniz biraz veya yoğunluktan da olmuş olabilir başvurunuz olmamış tekrar başvurun gece mesela confirmation numaranızı saklayın

• ⭐⭐⭐⭐

@cantomb, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese. Üniversite son sınıftayım ve mezun olmadığım için greencard başvurumda lise mezununu işaretledim. Sonuçlar açıklandıktan sonra bir ihtimal kazandığım durumda doldurulacak formda yine lise mezununu seçeceğim ancak Haziran Temmuz gibi mezun olacağım. Görüşmeye gittiğimde bu elenmeme neden olur mu? Her iki formda da lise mezununu işaretleyip görüşmeye üniversite mezunu olarak gitmek?

Herhangi bir sorun olmaz. Başvuru ve DS260 formunda mevcut durumumu yazdım, şimdi üni mezunu oldum, buyrun diploma dersiniz, ya da kazanırsanız DS 260 ta da Some university courses i seçersiniz. Diplomayla gittiğinizde anlarlar zaten.

• ⭐⭐⭐⭐

@yiğit38, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Türk polisler green card çekilişine katıla bilirmi?

Başvurabilirsiniz, asker, polis ya da devlet memuru olmak başvurmaya, GC almaya ve Amerikaya gitmeye engel değil. Bazı memur arkadaşlar, amerikaya ilk seyahatleri öncesi mümkün olan en uzun süre izin alıp, örneğin 1 yıl, Türkiyedeki haklarını da yakmadan gidiyorlar. Her şey umdukları gibi olursa bir sene sonra gelip istifa ediyorlar.

• Yasaklı

Merhaba sizce bu sene 80 bin e yükselir mi kabul sayısı?

• ⭐⭐⭐

@udede, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yok. Henüz o kanun geçmemiş.

• @udede, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bence bırakalım bu sene 80.000 e yükselmesini. Cumhurbaşkanının 10 ülke (Abd, Kanada, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Finlandiya, Danimarka, İsveç ve Yeni Zelanda) büyükelçisinin "İstenmeyen Adam" ilan etmesinden ve ülkeyi terk etmelerini istemesinden sonra bizi kuraya dahil edilmeyen ülkelere bile sokmaları muhtemel bence. Benim görüşüm bu tabiki arkadaşlar.

• Hayırlısıyla üçüncü başvurumu yaptım bugün kısmet bakalım

• Yasaklı

@Satarer, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@udede, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bence bırakalım bu sene 80.000 e yükselmesini. Cumhurbaşkanının 10 ülke (Abd, Kanada, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Finlandiya, Danimarka, İsveç ve Yeni Zelanda) büyükelçisinin "İstenmeyen Adam" ilan etmesinden ve ülkeyi terk etmelerini istemesinden sonra bizi kuraya dahil edilmeyen ülkelere bile sokmaları muhtemel bence. Benim görüşüm bu tabiki arkadaşlar.

Şansa bak hep bizi kıskanan ülkeler. Gitmek isteme sebeblerimden biri de o şahıs. İnşallah dediğiniz gibi olmaz.

• @Satarer yanariz

• @Satarer bence yapmazlar

• @Onurfidan Bende Bursa Osmangazi de oturuyorum. Hemşehrim hayırlı olsun. Bizde eşimle başvurduk. Bol şans diliyorum herkese

• Geçen yıl başvururken 2-3 kez sayfa hata vermişti ve çıkmadı. Bu yıl 1 kerede başvurdum hata vermeden. Kendi kendine totem yapıyorum. Allah'ım sen aklımı koru 😂😂

• @Pınar-Keser-Binay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Onurfidan Bende Bursa Osmangazi de oturuyorum. Hemşehrim hayırlı olsun. Bizde eşimle başvurduk. Bol şans diliyorum herkese

Sağolun , sizin içinde hayırlı olsun bakalım umarım hem size hem bize çıkar 🙂

• @Onurfidan vay hemşehrilerim benim,bende Millet'tenim.inşallah hepimize çıkar...

• @efes22 İnşallah abi bende zafer mahallesi 🙂

• An itibaren başvurumu yapmis bulunmaktayım inşallah hepimize çıkar ve mayis ayında ds260 formu nasil doldurulur diye konuşuruz..

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |