Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

herkese iyi pazarlar.. gereksiz başvuru tek cümle ile nasıl engellenir, ektedir.. 😃

20210813_195630 - Kopya.jpg

Şunu gördükçe mutlu oluyorum 😃

• @İsveçCadısı aman aman haberdar etme kimseye, gizlilik olsun az 😞

• @İsveçCadısı vay anasını 🙂 pempe kart var garanti parayıda biz ayarlıyoruz arkadaşına söyle uçak bileti otel 3 aylık yaşam giderleri ve iş herşeyi biz ayarlıyoruz o hiç bişey yapmıyor pembe kart 🙂

• ⭐⭐⭐

• İnanılmaz yükselen kur sebebi ile çoğu kişi kazansa bile gerçekten çok zorlanacak. Bu durumun başvuruları etkileyeceğini düşünüyorum. Hatta yakın çevremde özellikle dolar kuru sebebiyle hem de pasaport zorunluluğu sebebiyle başvurmaktan vazgeçen çok var ancak her halükarda geçtiğimiz çekilişten çok daha fazla kişi başvuracak gibime geliyor

• @istanbuladami her geçen sene dahada artacak kanka ama savaşmaya devam başka yollarla illaki gidicez gerçekten isteyen gidecek

• @tlgkyz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami her geçen sene dahada artacak kanka ama savaşmaya devam başka yollarla illaki gidicez gerçekten isteyen gidecek

Bir arkadaşım geçen hafta Almanya'ya gitti, sen de birkaç ay Almanca çalış buraya gel diyor. Ben farklı bir şey kovalıyorum ama Almanya'yı da bir seçenek olarak köşede tutuyorum. Dediğin gibi gerçekten isteyen, farklı yollar arayan (vasıflı) insanlar mutlaka bir yolunu bulup gidecekler.

• ⭐⭐⭐

@JessePinkman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tlgkyz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami her geçen sene dahada artacak kanka ama savaşmaya devam başka yollarla illaki gidicez gerçekten isteyen gidecek

Bir arkadaşım geçen hafta Almanya'ya gitti, sen de birkaç ay Almanca çalış buraya gel diyor. Ben farklı bir şey kovalıyorum ama Almanya'yı da bir seçenek olarak köşede tutuyorum. Dediğin gibi gerçekten isteyen, farklı yollar arayan (vasıflı) insanlar mutlaka bir yolunu bulup gidecekler.

Hollanda'yı da düşünmelisin. Küçük bir depo ayarlayıp Heisenberg ile beraber ufak ufak yoluna bakarsın. En kötü bir kaç dönüm toprak alıp ekip biçersin. Oralarda biraz daha kolaydır.

( olayı lap diye geyiğe çevirip kaçarım 😁 )

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@JessePinkman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hollanda'yı da düşünmelisin. Küçük bir depo ayarlayıp Heisenberg ile beraber ufak ufak yoluna bakarsın. En kötü bir kaç dönüm toprak alıp ekip biçersin. Oralarda biraz daha kolaydır.

( olayı lap diye geyiğe çevirip kaçarım 😁 )

Almanya çok ilgimi çekmiyor açıkçası ama Hollanda tam bir cennet ya 🙂

• @JessePinkman abi kolombia bile bizden iyi ya almanya malmanya farketmez bu saatten sonra

@JessePinkman abi kolombia bile bizden iyi ya almanya malmanya farketmez bu saatten sonra

Kesinlikle öyle. Farklı bir seçeneğim olduğu için aralarında seçim yapıyorum yoksa dediğine sonuna kadar katılıyorum 😃

@JessePinkman abi kolombia bile bizden iyi ya almanya malmanya farketmez bu saatten sonra

Kolombiya bizden iyi değil ama böyle giderse bizde onlara yaklaşırız.youtube'ta bir video var Elazığ'lı bi abimiz tek kelime İspanyol'ca bilmeden Bogota'da sokakta tavuk döner satıyor ve buraya kimse gelmesin diyor.bulunduğu yeri ve etrafı görünce halimize şükrediyoruz ama ...

• @efes22 arkadaşım o adamın günlük 50 dolar cirosu vardır bak garanti dil yok vergi yok sadece tavuk var sadece tavuk 🙂

• Merhaba, formda şu an yaşadığınız yer bölümünde KKTC olmadığından dolayı Türkiyeyi seçsem sorun olurmu acaba? TC vatandaşıyım fakat şu an KKTC de yaşıyorum. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

• ⭐⭐⭐

@busraemre, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, formda şu an yaşadığınız yer bölümünde KKTC olmadığından dolayı Türkiyeyi seçsem sorun olurmu acaba? TC vatandaşıyım fakat şu an KKTC de yaşıyorum. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Sanırım Kıbrıs ya da Cyprus diye bir seçenek var. O seçiliyor. Bir ara konuşulmuştu, bulursam eklerim bu mesaja.

Bu mesaja bir bak istersen
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4303/dv2023-sohbet-odası/7164

• ⭐⭐⭐⭐

@busraemre, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, formda şu an yaşadığınız yer bölümünde KKTC olmadığından dolayı Türkiyeyi seçsem sorun olurmu acaba? TC vatandaşıyım fakat şu an KKTC de yaşıyorum. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Cyprus diye seçmelisiniz. Oraya biz KKTC diyoruz, başka ülkeler ve Amerika Cyprus diyor. O şekilde yazmanızda bir sakınca yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@İsveçCadısı vay anasını 🙂 pempe kart var garanti parayıda biz ayarlıyoruz arkadaşına söyle uçak bileti otel 3 aylık yaşam giderleri ve iş herşeyi biz ayarlıyoruz o hiç bişey yapmıyor pembe kart 🙂

3 ay azmış, Bir yıla tamamlarsan onu düşünürüz 🙂

• Herkese selamlar. Az evvel başvuru yapmaya çalıştım. 8-10 kez denedikten sonra kendimin ve eşimin bilgilerini girerek son aşamaya ulaştım. Ancak submit dediğimde sayfa hata verdi. Geri tıkladım bilgiler dolu olarak sayfa önüme geldi. Kontrol ettikten sonra tekrar submit dedim yine hata verdi. Bir kez daha geri geldiğimde bu kez beni kendi bilgilerimi girdiğim ilk sayfaya geri attı. Bilgileri kontrol ederek continue dediğimde sayfa tekrar hata verdi. Bir kez daha geri tuşuna bastım ancak bu kez beni formu başlattığımız sayfaya geri attı. Sistem başvurumu almış mıdır? Yeniden başvuru yapmalı mıyım?

• @ibrahimasar çok teşekkürler. kuzey kıbrıs tanınmadığı için sorun olurmu diye endişe ettim açıkçası.

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese selamlar. Az evvel başvuru yapmaya çalıştım. 8-10 kez denedikten sonra kendimin ve eşimin bilgilerini girerek son aşamaya ulaştım. Ancak submit dediğimde sayfa hata verdi. Geri tıkladım bilgiler dolu olarak sayfa önüme geldi. Kontrol ettikten sonra tekrar submit dedim yine hata verdi. Bir kez daha geri geldiğimde bu kez beni kendi bilgilerimi girdiğim ilk sayfaya geri attı. Bilgileri kontrol ederek continue dediğimde sayfa tekrar hata verdi. Bir kez daha geri tuşuna bastım ancak bu kez beni formu başlattığımız sayfaya geri attı. Sistem başvurumu almış mıdır? Yeniden başvuru yapmalı mıyım?

Bilgileri hata yapmayacak kadar seri girip NEXT demeli ve SUBMIT sayfasında da fazla oyalanmamalısınız.
    Bir sayfada belli bir süreden fazla kalınca Time-Out olup sizi sistemden atıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |